FranKrstoFrankopan pet 10.6.2022 01:25

Pozdrav,

ima li netko iskustva s prebacivanjem s Građevinskog fakulteta u Zagrebu na FER?

Upoznat sam sa svim uvjetima za prebacivanje, ali nije mi jasan ovaj dio da mora imati polozen ispit sadržajno istovrijedan kolegiju Matematička analiza 1.

Na građevini bi to bila Matematika 1 s opterećenjem od 120h (60p+60v) 9 ECTSa kao i na FER isto 120h ali (90p+30v) 8 ECTSa.
Bi li priznali, kao što priznaju kolegama s FSBa (bar sam tak čuo od nekih koji su se prebacili), ako položim Matematiku 1 i Matematiku 2 na građevini?

Obje matematike na FSBu su sadržajno istovrijedne matematikama na građevini, kolko sam uspio vidjet na stranicama.

Nisam još išao do njih na faks ili ih zvao, samo sam mail poslao i odgovorili su mi da sve informacije pišu na stranici i da u skladu s njima postupim.


@unique83 Vaš odgovor mi je dao jos vise motivacije i nade za prebacivanjem na FER. Velik respect!
Smijem li Vas pitati s kojeg ste se fakulteta prebacili na FER?


Hvala!

unique83 pet 10.6.2022 08:06

Ja sam studirao na Odjelu za fiziku u Osijeku. Tamo sam položio sve matematike (4 komada) i fizike (4 komada) tako da su mi na FERu to priznali. Ako se dobro sjećam samo sam morao tražiti sa faksa da mi daju što je sve obrađeno u sklopu tih mojih položenih predmeta i nije bilo problema sa prebacivanjem.