Sigurnosni softver

Malwarebytes- zaštita u stvarnom vremenu

kezol ned 24.11.2019 22:58

Imam instaliran Malwarebytes premium koji mi pri surfanju stalno nešto blokira, sad me interesira kolika je stvarna opasnost neki stvari koje blokira npr. Pup-ova.

Santana ned 24.11.2019 23:32

Te gluposti su veca smetnja nego virusi.

 

Neki dan sam instalirao bitdefender samo da sekeniram nesto, a on mi je sam pocel nekaj kopat po windows postavkama i trazio restartove

na kraju niceg nit nije bilo. Obrisao sam ga cim sam prije mogo.

 

Tvoj mozak je najbolji antivirus. Nemoj radit guposti i nebi smio imat problema.

bikerbj čet 19.11.2020 17:37

da se i ja nadovežem na temu....danas sam instalirao MB i poslije skeniranja mi uredno baca u karantenu ashamno burning studio....instalacija windowsa je clean danas odrađena a ashampo je 100% original nikakvi krekovani...maknuo sam MB i softwer dalje normalno radi, inače nije mi prvi put da koristim MB i prije je bio na kompu u suradnji sa navedenim softwerom a šta mu danas bi nemam pojma....

AF139 sub 21.11.2020 12:47

..a da li si prije pogledao koji malwer Malwerbyte pronađe u njemu ?

Ako ima malwer u ashampo ne znači da sam program ne radi , već radi i ono što nebi smio.

Marko :D sub 21.11.2020 12:52
bikerbj kaže...

da se i ja nadovežem na temu....danas sam instalirao MB i poslije skeniranja mi uredno baca u karantenu ashamno burning studio....instalacija windowsa je clean danas odrađena a ashampo je 100% original nikakvi krekovani...maknuo sam MB i softwer dalje normalno radi, inače nije mi prvi put da koristim MB i prije je bio na kompu u suradnji sa navedenim softwerom a šta mu danas bi nemam pojma....

Što je MBAM napisao kao naziv prijetnje? Prepostavljam da je Ashampoo detektirao kao Adware (PUP) ili se jednostavno radi o false positive, odnosno, pogrešnoj detekciji.

bikerbj sub 21.11.2020 21:07
Marko :D kaže...
bikerbj kaže...

da se i ja nadovežem na temu....danas sam instalirao MB i poslije skeniranja mi uredno baca u karantenu ashamno burning studio....instalacija windowsa je clean danas odrađena a ashampo je 100% original nikakvi krekovani...maknuo sam MB i softwer dalje normalno radi, inače nije mi prvi put da koristim MB i prije je bio na kompu u suradnji sa navedenim softwerom a šta mu danas bi nemam pojma....

Što je MBAM napisao kao naziv prijetnje? Prepostavljam da je Ashampoo detektirao kao Adware (PUP) ili se jednostavno radi o false positive, odnosno, pogrešnoj detekciji.

 e upravo to i mislim da je fals jer nema šta drugo biti...