DarkMark pet 7.4.2023 18:57


Pozdrav

imam problem koji se pojavio nedavno a sad je postalo problematično
komp mi se restarta sam od sebe
U 2 mjesecu sam kupio komponente instalirao winwows 11 i imao sam slican problema , presao sam na win 10 i problem je nestao.
sada se odjednom sam ugasi bez upozorenja i bez obzira sto se radi na kopu npr gleda film surfa pa cak i pise ovaj post po 2 puta bez da je ista drugo upaljeno
mogu igrat forzu horizont i po 2 sata i to na 4k na ultra i sve radi ispravno. nema ni bluescreen ni ikakve obavijesti sam gecrk .
imam određenu sumlju na maticnu plocu jer mi se program za rgb ne pali tj uvijek zablokira i probao sam ga deinstalirat i ponovo instalirati i ne funkcionira temperature su stabilne na procu kod igranja su oko 70-80 stupnjeva . Rame sam sa expo 6000 savio na 4800 da vidim dali če pomoči međutim isto bas gledam event logg imam cesto AMD_ANR_BG_PROC cannot be found graficki driveru su vise puta reinstalirani nebi li rijesio problem
imam određenu sumlju na maticnu ploču jer sad odjednom ne mogu pokrenuti program za rgb osvjetljenje ne zeli se uopce upaliti a prije je radio pokusao i reinstalaciju ali ne radi

 

Komponente
AMD CPU Desktop Ryzen 9 16C/32T 7950X
Gygabite Radeon VII 16GB HBM2
Asrock AMD AM5 X670E PRO RS
G.Skill Trident Z5 Neo - DDR5 - kit - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-pin -
6000 MHz / PC5-4800 - unbuffered
Napajanje Seasonic G12 GC-850 Gold
Noctua NH-D15 chromax black