Razni hardverski problemi

Audio driveri PROBLEM Pomozite ako netko zna

ivoni44 pon 15.11.2010 13:36

ASUS Keyboard Device Filter Drivers

SiS IDE Drivers for Windows xp

Uli(Ali) Intergrated Drivers Package

Realtek AC 97 Audio Drivers

ovo mi je izbacilo da nema drivera,gdje cu ih skinuti?Ima li neki da mi skine sam driver,ovaj nije besplatan-Driver Genius.

Nello pon 15.11.2010 14:22
ivoni44 kaže...

ASUS Keyboard Device Filter Drivers

SiS IDE Drivers for Windows xp

Uli(Ali) Intergrated Drivers Package

Realtek AC 97 Audio Drivers

ovo mi je izbacilo da nema drivera,gdje cu ih skinuti?Ima li neki da mi skine sam driver,ovaj nije besplatan-Driver Genius.

Evo:http://www.drivershq.com/  

 

EDIT: Provjerom na tom linku i nakon instalacije nažalost nije besplatna, tako da se ujednom ispričavam.

Nello pon 15.11.2010 18:33
ivoni44 kaže...

Trazi me registration key, sta cu ukucati.

Ako si instalirao taj program, možeš brisat program pomoću Revo Uninstallera. A onda na Asus-ovom stranicu imaš večinu drivera za njega. Prijašnji sam post sam dao i evo link i baci pogled na lijeve strane gdje piše download i piše ti "unesi traženi model" dakle tvoj je P4SP-MX i kod odaberi kategoriju sve tad će ti pojavit tvoj tip matične ploče i na njega klikn za koji operativni sustav instalira ako je tvome instaliran npr win XP i na njega klikni pretraga i dobiš uvid drivera za Audio to je zvučna, ima lan tj mrežna, grafička kartica. ako klikneš na audio i klikni na Globalno tad skidaš drivera za zvučnu. u win Xp u sebi ima da se odzipati.  Eto, nadam se da sam pomogao. {#}

ivoni44 pon 15.11.2010 18:48
Nello kaže...
ivoni44 kaže...

Trazi me registration key, sta cu ukucati.

Ako si instalirao taj program, možeš brisat program pomoću Revo Uninstallera. A onda na Asus-ovom stranicu imaš večinu drivera za njega. Prijašnji sam post sam dao i evo link i baci pogled na lijeve strane gdje piše download i piše ti "unesi traženi model" dakle tvoj je P4SP-MX i kod odaberi kategoriju sve tad će ti pojavit tvoj tip matične ploče i na njega klikn za koji operativni sustav instalira ako je tvome instaliran npr win XP i na njega klikni pretraga i dobiš uvid drivera za Audio to je zvučna, ima lan tj mrežna, grafička kartica. ako klikneš na audio i klikni na Globalno tad skidaš drivera za zvučnu. u win Xp u sebi ima da se odzipati.  Eto, nadam se da sam pomogao. {#}

Pita me da li da cuvam blokirani ili odblokirano sta da uradim.

Nello čet 18.11.2010 15:03
ivoni44 kaže...

Ima li ikakav nacin da dodjem do drivera,da imam zvuk tj.da dobijem bilo kakav zvuk na racunaru.Moze li netko preko neta uci u moj racunar i to instalirati.Ustvari je li to izvodivo u teoriji.

Izvedivo i to najlakši način samo prati upute na slici. Vrlo jednostavno. Ako je driver koji skinut s neta i smješten u D particijom kojim je mapa W2K_XP. Evo slike.

I nakraju pokreće instalacija za zvučne.

ami25 pet 10.12.2010 20:35

treba mi high definition audio driver matina je MSI-ms 7309 K9N6SGM-V  za windows 7.... skidao sam driver sa msi stranice ali uzalud !!!! na xp sp3 mi radi sve uredu.. isao sam i na update drivera i windows kaze da je sve uredu sa driverom znaci nema nikakvih zuti uzvicnika i sl. POMOC HITNO...HVALA

jos nesto u bios je enabled