Programiranje

Moj web browser

dj_beni sub 26.2.2011 15:18
netko,netkovic kaže...
dj_beni kaže...
joze kaže...
Mr.Croatian100 kaže...

 

Linus Torvalds je napravio "programski jezik" koji je bio bazičan , i kolko znam nije radio sam (ispravite me ako griješim), trenutne verzije linuxa nemaju baš veze s njim, kolko sam shvatio...

Ovaj prvi dio, nisam skužio što želiš reći. Koliko ja znam radio je sam. Imaju, on vlasnik trademarka i prije nego što se kod Linuxa promjeni, prolazi kroz njegove ruke :)

joze sub 26.2.2011 15:19
dj_beni kaže...
netko,netkovic kaže...
dj_beni kaže...
joze kaže...
Mr.Croatian100 kaže...

 

Linus Torvalds je napravio "programski jezik" koji je bio bazičan , i kolko znam nije radio sam (ispravite me ako griješim), trenutne verzije linuxa nemaju baš veze s njim, kolko sam shvatio...

Ovaj prvi dio, nisam skužio što želiš reći. Koliko ja znam radio je sam. Imaju, on vlasnik trademarka i prije nego što se kod Linuxa promjeni, prolazi kroz njegove ruke :)

pustite sad linux, imamo novi OS..

ihush sub 26.2.2011 15:30
dj_beni kaže...
netko,netkovic kaže...
dj_beni kaže...
joze kaže...
Mr.Croatian100 kaže...

 

Linus Torvalds je napravio "programski jezik" koji je bio bazičan , i kolko znam nije radio sam (ispravite me ako griješim), trenutne verzije linuxa nemaju baš veze s njim, kolko sam shvatio...

Ovaj prvi dio, nisam skužio što želiš reći. Koliko ja znam radio je sam. Imaju, on vlasnik trademarka i prije nego što se kod Linuxa promjeni, prolazi kroz njegove ruke :)

- Linus je napravio kernel...

Nemojte razvodnjavati temu nepotrebnim skretanjima.. (gube se dragocijene minute za bulidove).

Evo, imamo browser, sad će (pitanje minuta i OS), možda i notepad bude integriran u instalaciji?

p.s. -jedna mala sitnica, potrebni su i pravi windowsi s ie-om i VB runtimeovi, inače je skoro upotrebljivo.

Pohvale za entuzijazam, samo nastavi...

 

rooswelt1991 sub 26.2.2011 15:40

Očekujem ga u BUG-ovoj stalnoj kolekciji{#}

Samo da pitam, znam da je bila neka stranica koja ocijenjuje web browser-e. neka piramida pa se računalo xxx/100, pa me zanima jel ga tko tamo testirao.

 

I što se tiće OS-a, moglo bi i to valjat{#}

sk8 4 life sub 26.2.2011 15:41
lzgr kaže...
Mr.Croatian100 kaže...

Nego,oćemo na čevape ja i ti? Da malo popričamo jeli,vidim pravi se profesionalac.

Kakvi cevapi, za ovako kvalitetne programere ako nema kavijara i skupog vina ne ocekuj da ce doci.

Krešo91 sub 26.2.2011 15:47

Mr.Croatian100 to do list:

 

  1. Make a web browser, ✓
  2. Make a media player, ✓
  3. Create an Operating Sistem (OS), ✓
  4. Create artificial inteligence, in progress
  5. ???
  6. Profit

  

 

Svaka čast na trudu ali ovo za OS nisam siguran {#}