Prodaja - Komponente

[Prodaja] RTX 4090 Asus Strix Procjena

Horned Reaer pon 15.4.2024 09:36

koliko mogu dobiti za Asus Strix 4090 OC white , kupljena  2/2024

lijepo vrijeme došlo radovi oko kuće,  apsolutno nemam vremena za gaming nikakav do 9 mjeseca šteta da mi stoji neiskotištena

 

Gemmy pon 15.4.2024 10:34

1800e je razumna cijena, posto je nova 2200 kod nas

mozda koja stoja manje ako je izvana kupljena

 

mislim da je veci problem to sto ljudi koji kupuju takve high end grafe ce rade kupit novo, jer im lova nije problem, nego "riskirat" s koristenim grafama

barem ovi par poznanika koji su kupili tu grafu

Wiz3m4n pon 15.4.2024 14:45

High end grafička je u rangu solidnog Renaulta clio iz 2005/6. bicikl na struju novi ko takva 2 ili 3 automobila, nisam mislio da ću to doživjeti, pokojni dragi djed koji je umro prije manje od 20tak godina bi se dobrano načudio da šta je ovo, jedino se vlast nije promjenila, ovi i dalje harače, to je ostalo isto 

Alfredo nr.2 pon 15.4.2024 15:16
Wiz3m4n kaže...

High end grafička je u rangu solidnog Renaulta clio iz 2005/6. bicikl na struju novi ko takva 2 ili 3 automobila, nisam mislio da ću to doživjeti, pokojni dragi djed koji je umro prije manje od 20tak godina bi se dobrano načudio da šta je ovo, jedino se vlast nije promjenila, ovi i dalje harače, to je ostalo isto 

 Ja sam svoj Clio 2, 2012. jedva prodao za 1000€. Nitko nije bio zainteresiran kad je cijena bila imalo viša, tako da grafičke su daleko skuplje od starih auta. Dobiješ dva Clija za jednu 4090 :)

Alfredo nr.2 pon 15.4.2024 18:10
Wiz3m4n kaže...

Pa dobro ako misliš na ove aute što ih reperi voze neregistrirane po Pitomači onda da 

Moji je bio registriran pa mu to nije pomoglo.

Cijene grafičih su otišle u nebo jer ima dovoljno ljudi kojih kupuju isto kao i igre. Baš me zanima koliko će takvih kupiti Star Wars Outlaws po suludoj cijeni od 70-120€, za igru koju kad platiš realno i ne posjeduješ. Kad malo razmislim bolja je situacija s grafičkama, makar kad kupiš znaš da je tvoje.