Mateo77 sub 24.10.2020 11:15

Bok, 

napravio sam par upgradea. Prije nekoliko mjeseci sam uzeo Arctic Freezer 34, koji se pokazao dosta dobrim za svoju cijenu. 
Do prije par dana je hladio R5 1400, a jucer sam ga zamijenio za Ryzen 5 3600x. 

mariolla79 sub 24.10.2020 18:07

Prinova...kolega Zizo naigraj se s mojom bivsom..red devil nisam uzeo radi 24 mj gare a nitro+ je bila 220kn skuplja..nepotrebno...strix nisam htio riskirat s serafima..ona je jeftinija 150kn..o da u 1 mj jedan 3600 i to je to..ak ce ici na moju 370 plocu

Ps i sad jos vidim da se dobe 2 igre godfall i wow:shadowlands

vrinho ned 25.10.2020 21:36

Poslije G25 kojeg sam imao od 2007-2011, pa DFGT i zadnjih 3 godine na G29 s mjenjačem jednostavno je morao pasti Thrustmaster jednog dana.

Milina je voziti s ovim, opisivali su ovdje ljudi na forumu prednosti tog remena u Thrustmasteru naspram Logijevih zupčanika ali to jednostavno treba probati da bi zbilja uvidio kolika je razlika. Tišina, FFB, nema osjećaja praznine u sredini volana, sve je za koplje bolje na Thrustmasteru.

Sad dok vidim da je Logi u novi G923 opet stavio zupčanike a onda još kolika mu je cijena mislim si, koji qrac. Jedino će mi faljeti koža s Logija i neke tipke na koje sam se naviknuo, a i sustav kopči je praktičniji. Thrustmaster mjenjač je druga dimenzija, al zato je i 2-3 puta skuplji zato bi moja preporuka bila da ko kupuje G29 ili G923 a zbilja hoće mjenjač nek radije ušpara za taj TH8A jer radi s tim volanima, isplatiti će mu se jer zaista razlika je neopisiva.

 

 

berzerker pon 26.10.2020 08:59

Po jutru se poznaje dan, probudiš se prije 5 pa do 8 više ne znaš šta bi sa sobom. Nakon što sam kupio xiaomia nisam monitore imao na nosaču, tako da sam ih na oduševljenje svojih ukućana jutros stavljao.

 

Naručio sam i bijele extensione za napajanje i još se čeka rtx 3080...

hahhaajaads pet 30.10.2020 17:34

Novi ryzen u obitelji, radi se o R5 4500U sa integriranom grafom, 8GB rama (dual slot na 2666mhz), 512GB M.2 SSDa sa full hd rezolucijom. Sve sam rekao u temi o laptopima, nisam mu jos nasao manu a mislim da nit necu nac, cista 10tka od laptopa. + pohvala za Links i GLS, naruceno jucer te doslo danas oko 1.

Izzy pet 30.10.2020 19:51

Prije par dana sam uzeo gaming stolicu. Udobna je, ali jedna plastična ručka je provrtila. A druga je na putu da doživi istu sudbinu. Morati ću nabaviti ili izraditi neke druge. I to metalne. Ah, plastika...

 

Cansee sub 31.10.2020 13:12

u četvrtak sam kupio grafičku rtx 3070 gainward phoenix gs, i evo sinoć je ugradio. Nažalost nisam se baš sjetio puno slikati jer sam iskreno odveo ženu u bolnicu i čeka se porod. S obzirom da ne mogu ni blizu bolnice zbog korone odlučio sam vrijem uprazniti sa prčkanjem po kompu. Jedino što sam se sjetio uslikati je usporedba veličine gtx 1080 i rtx 3070 kartica i te slike ću ovdje staviti. Također sam iz kompa potpuno izbacio HDD, sada imam kingston nvme od 1tb i samsung ssd od 2 tb, i također sam izbacio prošli RAM i ubacio crucial ballistix 32 gb ddr4 3200 mhz

bloodborne sub 7.11.2020 14:29

Kako je moj P30p imao udes, a jucerasnji ga je dokrajcio.

A servis je preko 3k kn, zakljucio sam da se to jednostavno

ne isplati i piknuo xiaomi poco f2 pro.

 

Trenutno je na akciji za 3000kn inace ide po 3500-3700.

Nadam se da za black friday nece ici ispod 3k hahaha...

 

Ugodno me iznenadio headphone jack i predinstalirana folija na

ekranu i naravno maskica. Svaka cast xiaomi 

Acex sri 11.11.2020 20:32

Evo na preporuku forumasa iz teme slaganje konfiguracija se slozilo nesto umjesto i5 6500.Hvala kolegema koji su mi preporucili konfu.Za mizernu nadoplatu od 800kn novi cpu,ram i mbo.Jednostavno je i5 6500 dao svoje

benko pon 16.11.2020 19:01

Pozrdav nakon duuuugo vremena.

 

Puno je proslo, ali ljubav prema PC-u se neda :)

 

Uglavnom, malo sam si (opet)sredio pilu, kako je u dnevnom boravku da se ipak ima u sta gledati. 

 

Ubacio sam novo NZXT vodeno hladnje, ventove od NZXT-a i Corsair RGB RAM-e(3200 c14!).

Inace, kuciste je 350D, samo za mATX ploce, ali sam ga modao da mi stane normalna ploca(nedvano mi je krepala moja  mATX u Z370 je jako tesko nabaviti).

Odrezao sam lim koji je bio drzac napajanja dole, izbacio sam prednji vent i izbusio potrebne rupe i napajanje priserafio da vuce zrak odnaprijed.

Iako je ideja za vecom maticnom bila privremena, moram prinznati da mi se mod na kraju toliko svidio da cu na kraju ovako i ubuduce raditi (bit ce upgrade na Zen3 kada malo cijene padnu) za ovo kuciste.

Jedina je mana sto napajanje vise nije izolirano pa topli zrak ide u kuciste ali zato su tu dva dodatna venta koja rade svoj posao 

 

Evo slike prije i poslije.

 

Kakvi su vasi dojmovi, iduci upgarde raditi sa mATX ili zadrzati modove?

sminigo uto 17.11.2020 14:10

Modecom Eclipse 180 pošli u vječna lovišta nakon nepunih 2 godine korištenja. Jutros stigli Edifier S2000MKIII. Razlika u zvuku naspram modecomovim zvučnicima je nebo i zemlja.

MatijaZG uto 17.11.2020 19:29

Ovako sada izgleda moj radni stol. Prije imao laptop spojen na veći ekran, bežičnu tipkovnicu, eksternu pržilicu, eksterni HDD, zvučnike, on ear sluške i još raznih digitalija.

Sada se je to sve svelo na minimum i pospremilo u ladice.

Samo mi fale neki aktivni monitori, mat crni da prate ostatak opreme.