Predstavljanje

Najteža igra i gdje ste izgubili najviše živaca?

nine pet 17.2.2012 16:21

mehh nekoć su se radile igre za prave muškarčine sa čeličnim živcima lol..

 

Ghouls 'N Ghosts je jedna od najtežih igara koju sam ikada igrao..

ima još masa sa nes-a/super nintenda..

Waldhaus pet 17.2.2012 17:03

Dead Nation na Morbid težini (nivo s grobljem sam razbio jedan Dualshock 3, nešto prebutalno)

Cod World at war veteran težina- infinite enemy spawn, kiša granata, tko je probao zna o čemu pričam....

Medal of Honor Frontline hard i Cod Classic veteran težina, ovaj drugi, nema health packova uopće, praktički moraš proći nivo od 20 i više minuta bez da te pogode jednom, jednom max.

 

http://www.youtube.com/watch?v=_vkoCWLU190

NexT_T1 sub 18.2.2012 14:39

Nije najteza, ustvari je lagana ali mi je znala izvuci zivce kao nijedna druga...Flat Out 2. Znaci vozim  zadnji krug i vec podosta odmakao od drugih vozaca, i naravno usput rusim sve sto se moze i ne moze srusiti ali predjem tockom preko obicnog malog cunja i izgubim malo kontrolu nad automobilom, zakucam se u obliznje drvo i moram brzo da se vratim na stazu ali tad vec izgubim vodstvo i moram cijelu trku iz pocetka....a i nisam sad neki gamer da sve igre prelazim bez problema i da sam u svim expert, a i brzo odustajem, tako da kad vidim da je igra teska igram dokle mogu i onda predjem na nesto drugo. jbg.

 

I da, skola letenja kod gta sa, nikad to nisam mogao preci, nije bas ni da sam se posebno trudio...mislim da sam zovnuo prijatelja da mi tu misiju odradi. :)

 

Roćka pon 20.2.2012 13:54

Od svih igara,najviše me je naživcirao Far Cry ,koji,doduše nije na vrhu kvalitete po pitanju igrivosti ,ali je ,pogotovo pri kraju ,vraški težak. Izuzev černobilske misije u cod 4  ,

nijedna me igra nije toliko frustrirala. Dobro,mogu ubaciti i licence na Gran Turismo serijalu.

Dinče pon 20.2.2012 14:02

Icy Tower - Popiz. bi ako nebi došo do željenih bodova

Age of empires Rise of rome - I to još demo verzija.Jest da je bio na easy ali sam mislio poludit kad bi shvatio koliko je malen svijet za mene i moju civilizaciju a stoka bi ga rušila.Sad upravo igram punu verziju i osvećujem se

Max Payne 2- U toj igri treba malo upotrijebit i mozak no ja ga nisam baš previše koristio.

Roćka pon 20.2.2012 14:31
Dinče kaže...

Icy Tower - Popiz. bi ako nebi došo do željenih bodova

Age of empires Rise of rome - I to još demo verzija.Jest da je bio na easy ali sam mislio poludit kad bi shvatio koliko je malen svijet za mene i moju civilizaciju a stoka bi ga rušila.Sad upravo igram punu verziju i osvećujem se

Max Payne 2- U toj igri treba malo upotrijebit i mozak no ja ga nisam baš previše koristio.

 

 

  Jesi li igrao MP 1 ?

Dinče pon 20.2.2012 15:36
Roćka kaže...
Dinče kaže...

Icy Tower - Popiz. bi ako nebi došo do željenih bodova

Age of empires Rise of rome - I to još demo verzija.Jest da je bio na easy ali sam mislio poludit kad bi shvatio koliko je malen svijet za mene i moju civilizaciju a stoka bi ga rušila.Sad upravo igram punu verziju i osvećujem se

Max Payne 2- U toj igri treba malo upotrijebit i mozak no ja ga nisam baš previše koristio.

 

 

  Jesi li igrao MP 1 ?

Nisam, ZAŠTO?

Roćka pon 20.2.2012 20:01
Dinče kaže...
Roćka kaže...
Dinče kaže...

Icy Tower - Popiz. bi ako nebi došo do željenih bodova

Age of empires Rise of rome - I to još demo verzija.Jest da je bio na easy ali sam mislio poludit kad bi shvatio koliko je malen svijet za mene i moju civilizaciju a stoka bi ga rušila.Sad upravo igram punu verziju i osvećujem se

Max Payne 2- U toj igri treba malo upotrijebit i mozak no ja ga nisam baš previše koristio.

 

 

  Jesi li igrao MP 1 ?

Nisam, ZAŠTO?

Priča u tom serijalu je bitan element,stoga ti preporučujem,ako ti se 2vojka svidjela,da odigraš jedinicu,koja je vrlo dobra igra. Ako ti se ne sviđa ništa.

Dinče pon 20.2.2012 20:08
Roćka kaže...
Dinče kaže...
Roćka kaže...
Dinče kaže...

Icy Tower - Popiz. bi ako nebi došo do željenih bodova

Age of empires Rise of rome - I to još demo verzija.Jest da je bio na easy ali sam mislio poludit kad bi shvatio koliko je malen svijet za mene i moju civilizaciju a stoka bi ga rušila.Sad upravo igram punu verziju i osvećujem se

Max Payne 2- U toj igri treba malo upotrijebit i mozak no ja ga nisam baš previše koristio.

 

 

  Jesi li igrao MP 1 ?

Nisam, ZAŠTO?

Priča u tom serijalu je bitan element,stoga ti preporučujem,ako ti se 2vojka svidjela,da odigraš jedinicu,koja je vrlo dobra igra. Ako ti se ne sviđa ništa.

Uredu probat ću,samo sada prelazim AOE RR pa ću vjerovatno započeti najranije u četvrtak. :D

wyks pet 16.3.2012 02:22
xnight_hunterx kaže...

skyrim

kada treba otlkucavat ona vrata (zmaj,zmija itd)

LOL, na svakom clawu je rješenje. Samo odeš do clawa u inventoryu i stisneš c.

error_666 pet 16.3.2012 02:50

Pa ima ih puno, ali PES i Valdezove nebuloze i svaka sa debilnim autosaveom na svakih 10.min kad snima, kad bude neki tezak fol za odradit, nonstop gines i vrati te 10 min nazad.I tako 5-6 puta...neprocjenjivo.Sinoc sam recimo povilenio na velvet assassinu i bilo je ili ili,prevladao je glas razuma i ugasio sam igru,i opustao se starim dobrim Crysis-om.Pored PC-a imam neispravnu tastaturu i na njoj iskaljivam bjes ponekad.POZZ

xnight_hunterx pet 16.3.2012 19:11
wyks kaže...
xnight_hunterx kaže...

skyrim

kada treba otlkucavat ona vrata (zmaj,zmija itd)

LOL, na svakom clawu je rješenje. Samo odeš do clawa u inventoryu i stisneš c.

a znam gledao sam to na youtubu xD

al sam se jedno vrjeme mucio sa isporbavanjem svih kombinacija (bruteforce:) :S