Predstavljanje

Najponosniji na prijeđenu igru?

crazy_luđak čet 3.9.2009 01:38

prelazak skoro svake igrice (koja nešto valja) izaziva u meni osjećaj sreće i (nad)moći, te sam ponosan kad god pređem neku igricu, sad mi padaju na pamet

TES Oblivion - ogricu sam igrao(sa stankama) godinu i pol, nisam samo pičio po main questu nego sam u svim gildama postao "glavna faca", osim u thieve's, tamo me nešto je*e onaj Gray FoxSmijeh

Hitman Blood Money - kako sam uživao u toj igrici...to je tad za mene bilo savršenstvo, prvi hitman kojeg sam igrao, preje*ena igrica, i dan-danas ju imam instaliranu i znam zaigrat pokoju misiju...inače prošao na rookie, expert i na pro došao do one misije na missisipiju, dalje mi se nije dalo

GTA Vice City

Call of Duty 2 - moj prvi FPS...mislim da je to dovoljno reći, nevjerojatna atmosfera, u toj igrici sam upoznao osnove za daljnje igranje FPS-ova, vraćao se više puta, prošao i na veteran...i multiplayer je zak0n

Call of Duty 4 Modern Warfare - kao već "iskusni" FPS-aš počeo sam igru otprve na hardened i završio za 2-3 dana, filmska atmosfera i priča, a tek multiplayer...

Prototype - jako zabavna igrica, inače preferiram FPS, ali ovdje sam se nauživao akcije sa gamepadom; kažu da je slično kao Hulk, ali ja Hulk nisam igrao pa je meni orginalna, sad prolazim da pokupujem sve one Combat i ostale poteze

 

a da ne spominjem plejku 1....Plač

 

Roćka pon 20.2.2012 20:14

 Ja sam ponosan na igru koju sam prešao teškom mukom i uz puno truda. Takve su 

  Far Cry (zbilja teška igra,mutanti su me naživcirali) 

  Doom 3(završetak i nije epičan ,ali ipak sam se isprepadao tijekom igranlja ,pa eto)

  Fear(isti razlog kao i za Doom ,sam oje igra bila bolja)

  Crash Bandicoot(legenda)

  Metal Gear Solid(isto legenda)

 

 EDIT: cjelokupan Half life serijal 

      Sam and Max 

 

FireMan97 pon 20.2.2012 20:28

GTA San Andreas.Bio sam presretan kad sam proso.
Nego da vas pitam dal mi se isplati zaigrat HL1 jer sam ga prije par dana skinuo al ga nisam jos ni instaliro.
Nisam nikad igro nijedan HL niti neznam o cemu se radi.

Haf932 pon 20.2.2012 20:32
FireMan97 kaže...
GTA San Andreas.Bio sam presretan kad sam proso.
Nego da vas pitam dal mi se isplati zaigrat HL1 jer sam ga prije par dana skinuo al ga nisam jos ni instaliro.
Nisam nikad igro nijedan HL niti neznam o cemu se radi.

Naravno da se isplati igrati, obavezno štivo za svakog ko voli igre ! Meni jedan od najboljih FPS-ova !

Teshki sub 25.2.2012 23:05

Godfather (na kraju je preglupo), CoD 1 (Parlov ili kako se već ono zove - genijalna misija, CoD 1 je prilično dobar, iz doba kada CoD nije imao one blupe bodove i moderno ratovanje...), CoD 3, CoD 5, Hugo: The Evil Mirror (samo 7 levela, pomalo jadno).

TimeSplitterse nikad neću uspijet preć, ubim se na challengevima...

Absu sub 3.3.2012 11:58

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 

Počeo ju igrat 2004., završio negdje početkom 2006. jer je bila jako bugovita, uvijek je na istom djelu izbacivala van, a Troika je propala i nije zakrpala igru,

onda nismo imali adsl kod mene u selu, samo modem, pa je to bila duga potraga za patchevima, meni je od v3.5 uspijelo

dan danas ju još znam zaigrat i još uvijek mi je jedna od najboljih igra.

 

shimeface pet 30.11.2012 00:59
gale031 kaže...
Dragon Age - Origins

85 sati gameplaya :O

ne podsjecaj me...

 

1. Fallout 1 i 2 (ostali su njesra)

2.Commando - behind enemy lines (da vas vidim) i dan danas nekad znam, umjesto sudokua hehe

3. DING lvl 70 na WoW-u (ajoj)

4. Metal Gear Solid (originalni) - jos ga se sjecam, svaku mapu, svaki prolaz, svakog guarda (jedina igra za konzolu koju mogu igrati)

 

dado16 pet 30.11.2012 00:59

Fahrenheit, Gta 3, Vice city, Max payne 1, 2
Morrowind, Oblivion, Sid Meires Pirates(tak nest), Mafia, Cold Fear, F.E.A.R 1,2,3
Call of Duty 1,2,4 Medal of honor Allied Assault, Spearhead...ugl vecinom stare igre, nijednu skoro novu nisam dokraja odigrao

Shumy sub 4.5.2013 14:31

GTA San Andreas - Ajooj... Kad je to bilo,ima već više od tri godine. Bio sam presretan kada sam je prešao a i nije mi puno trebalo,samo mjesec dana...

 

Age of Mythology - Prije desetak godina rođak me zarazio s tom igrom i od tada ju svake godine bar jedanput pređem {#}

 

Tarzan - Dječija igra koju sam prešao prije otprilike sedam godina. Stara je sigurno već 10 godina i bila mi je prva igra koju sam prešao.