zitzko ned 8.5.2011 19:58

Mjesečna naknada obračunava se proporcionalno, odnosno prema broju dana, koliko je odabrani paket bio aktivan.

Npr:5 dana je bio paket 15GB = 140kn, a 25 dana je bio flat

Znači 30/5=6 što daje 140/6 = 23.33kn i 30/25= 1,2 što daje 180/1,2= 150

Ukupno 23,33+150 = 173,33 kn!

Sad neznam kako stoje cjenici ako potpišeš novi ugovor, možda je čak i prvih godinu dana svaki račun jeftiniji za 20 kn.

 

ctodorov čet 12.5.2011 16:52

Meni su danas smanjili brzinu sa 4 na 3 megabita, jer jutros mi je puknula brzina. Ja prijavio kvar, a njihov neotesani tehnicar, kaze da sam daleko od centrale. Te mi nudi prislini raskid ugovora. Ja mu kazem da sam imao 4 mgbita, ali nece da slusa i poklopio mi je slusalicu. Poslao sam prigovor putem e-maila, pa cu da vidim sta ce mi oni odgovoriti. Ako tako bude, bjezim na optimastream, ako ni tamo ne budem dobio cetiri, makar cu platiti za 2 mgebita brzinu.

ctodorov čet 12.5.2011 19:13

nemam druge mogusnosti nego t-com, ali mogu koristiti optistream, da placam pretplatu t-comu, a adsl od optime. Da li ima netko tko je na otistreamu, pa da napise pluseve i minuse, posto se koristi t-comova infrastruktura. Je li se moze dobiti 4 megabita ili ne. A i ja sam se iznenadio na takvu reakciju, ali 100 ljudi sto cudi.

cassini čet 12.5.2011 21:33

ja bi prešao na OPTIdsl...ima li tko da mi kaže kakave su veze, ima i pucanja, varira li brzina itd...

 

molim da se ne javljaju zagrapčani, tamo je sve med i mlijeko, recimo Karlovac, Sisak i koja udaljenija mjesta.

Electricity pon 23.5.2011 20:22

Pozz svima!

Došao jedan dan do mene t-comov tehničar i testira mi vezu. Kaže da sam daleko od centrale i da ne može ništa. Ja ga malo propitkivao i rekao mi je da su mi lockali brzinu na 1024/256Kbp/s i da ne mogu dobit veću brzinu. Dobivam brzinu od 800/256Kbp/s, a prije sam uspio dobiti upload cak do 3,5 Mbit/s kada mi je bilo lockano na 4 Mbit/s. Sad je nedavno došla optima kod mene i oni im prodaju "žice" pa meni ne mogu isporučivati tu brzinu... T-com nije htio davati više priključaka na internet zato jer je veza bila slaba, sad dođe optima i priključci su se udvostručili. Mogu ja njih zvat da mi odlockaju brzinu na 4 Mbit/s ili da mi smanje cijenu pretplate???

Mustafa pon 23.5.2011 20:32
Electricity kaže...

Pozz svima!

Došao jedan dan do mene t-comov tehničar i testira mi vezu. Kaže da sam daleko od centrale i da ne može ništa. Ja ga malo propitkivao i rekao mi je da su mi lockali brzinu na 1024/256Kbp/s i da ne mogu dobit veću brzinu. Dobivam brzinu od 800/256Kbp/s, a prije sam uspio dobiti upload cak do 3,5 Mbit/s kada mi je bilo lockano na 4 Mbit/s. Sad je nedavno došla optima kod mene i oni im prodaju "žice" pa meni ne mogu isporučivati tu brzinu... T-com nije htio davati više priključaka na internet zato jer je veza bila slaba, sad dođe optima i priključci su se udvostručili. Mogu ja njih zvat da mi odlockaju brzinu na 4 Mbit/s ili da mi smanje cijenu pretplate???

Ovo ne bi ni Cvajnštajn skontao što si napisao {#}

dein čet 21.8.2014 00:00

jednostavno se skupit za peticiju i da vidiš kad se masa ljudi skupi i tuži t-com kako će im se čmar stisnut. ima da svima bude bez prekida ma bilo da je tornado ili smak svijeta mora da radi internet i brzina da bude ona koju plaćamo. prije, oko 2007. god. nije bilo tog sranja pod ugovorom da brzina može bit manja od one koju plaćamo. sad, može bit 2.5 mbps od 4... e da nebi, ***zda im materina.

Bulldozer čet 21.8.2014 00:43

Ja sam imao problema, uzeo 10mb/s i imao maxtv i sve lijepo radilo mjesecima i otkad je SX 763 otišao u vječna lovišta dobio ono govno od ZTE, tu su počeli problemi. Portovi malo rade malo ne, wifi puca, brzina varira, pa tcom spusti brzinu na 7mb/s što ne dolazi u obzir i onda kasnije nakon preprika digli na 12mb/s i novi ZTE i naravno opet taj ZTE govno pa rekoh idem kupit polovni SX 763 i eto vraga već danima radi uredno.. blagoslovljeni Gigaset !