Minneyar sri 15.5.2024 11:52

Jel zna tko kako do famoznog kanala "Savjetovanje korisnika"? Preko njih su dostupne najbolje ponude, na mom podrucju 9 mjeseci po 1 EUR za nove i postojece korisnike. Ali nemrem nigdje naci info kako actually ostvarit taj popust, iako je naveden u cjeniku...

zelenapaprika sri 15.5.2024 18:32
ninotocka sri 15.5.2024 19:06
dturko kaže...

 Za isključit WiFi samo drži WPS gumb 10 sekundi.

 

A jel zna netko kako ponovno uključit? Koji maloumnik se sjetio zaključati ih, djeca mu hodala unatrag...

 

edit: uspio, a ujedno na neku foru dobio i pristup na 192.168.1.1. Hell yeah.

lola25 čet 16.5.2024 12:12
midzan21 čet 16.5.2024 12:16
Minneyar kaže...

Jel zna tko kako do famoznog kanala "Savjetovanje korisnika"? Preko njih su dostupne najbolje ponude, na mom podrucju 9 mjeseci po 1 EUR za nove i postojece korisnike. Ali nemrem nigdje naci info kako actually ostvarit taj popust, iako je naveden u cjeniku...

 Probaj se navlačit s agentima koji nude svoje te fino probaj nekog dobiti da te spoje s ekipom :) Ili ako baš treba neka posebna ponuda možemo se čuti na privatno da dogovorimo termin kad taj team radi i da mogu spojiti s njima :)

zelenapaprika čet 16.5.2024 18:28

 I meni. Dok nisu pustili do daske, pa koliko ide kroz prastaru žicu, imao sam i manje. sad imam 47/9, ili manje, ovisno o stanju žice i sl. Živim s time dok mi se svi poznati hvale nekakvim optikama, gigabitima i sl.

roby27 pet 17.5.2024 14:34

danas su mi došli tehničari sprovesti optiku od ormarića na fasadi u kuću, okolica zg jugozapadni dio cca 17km od Zagreba..router je crni Tehnicolor jel to najbolje od Tcoma za optiku što daju? 

roby27 sub 18.5.2024 01:47
Rocki kaže...
Koliko plaćaš mj., koja brzina, imaš li tel liniju? Kolika ti je brzina preko WiFi (6) kolika preko kabla, usporedbe radi
sa mojim. Imaš li ont posebno ili ti je u tehnicolor ruteru? Meni su stavili arcadyan i posebno ont.
Sa kablom:
https://www.speedtest.net/my-result/a/10114518144
Wifi6(ax):
www.speedtest.net/my-result/a/10110565551

 brzina mi je loša jer se spajam preko wifi kartice u laptopu 11n aka wifi4 pa je max brzina cca 100mbita

 

placam osnovnu tarifu 27 eura sa fix telefonom https://www.hrvatskitelekom.hr/internet/opticki-internet#paketi

 

nemam posebno ont, sve je u ruteru..

zabbax21 sub 18.5.2024 08:08
roby27 kaže...

danas su mi došli tehničari sprovesti optiku od ormarića na fasadi u kuću, okolica zg jugozapadni dio cca 17km od Zagreba..router je crni Tehnicolor jel to najbolje od Tcoma za optiku što daju? 

 Privatnim korisnicima da, poslovnjaci dobe FRITZ!Box 5530, a ak želiš nešto svoje stavljat zatraži da te stave zaseban ont pa poslje onta ti sebi možeš stavit bilo kakav modem. 

tomislav10 uto 21.5.2024 15:01
lola25 kaže...
MAX2 paket od 16,60 EUR bez PDV-a odnosno 20,75 EUR s PDV-om na bakrenoj infrastrukturi
stranica 4

 Čini mi se da je cijena na bakru izjednačena s cijenom na optici od 20.09.2023.g ili ja nešto ne kužim (što je isto tako moguće)

ninotocka sri 22.5.2024 09:51

Ne znam jel najbolje ali ja sam zadovoljan sa svojim Technicolorom, sa kata pokriva i prizemlje, stabilna veza, sharing sa diska upiknutog u router radi lijepo, imam još uvijek i pristup konfiguraciji preko weba.

FileFicho sri 22.5.2024 19:24
Trilogija kaže...

Produžio sam ugovor, dobio gigabitnu brzinu i novi (isti) crni router. Kako napraviti port forward na njemu? Pokušao sam preko browsera ući u router, no nemam nikakve mogućnosti na tom novom sučelju.

Po kojim uvjetima?

Trilogija sri 22.5.2024 20:04
FileFicho kaže...
Trilogija kaže...

Produžio sam ugovor, dobio gigabitnu brzinu i novi (isti) crni router. Kako napraviti port forward na njemu? Pokušao sam preko browsera ući u router, no nemam nikakve mogućnosti na tom novom sučelju.

Po kojim uvjetima?

 Novi uvjeti, premium paket, Optički Internet + TV L i svašta nešto.

lola25 sri 22.5.2024 23:16
tomislav10 kaže...
lola25 kaže...
Je, al pročitaj od 19 ili 20 stranice pa na dalje.

 Daj mi pomozi, meni je to smušeno napisano. Koliko dođe 3u1 po toj posebnoj ponudi na bakru,  a koliko na (tuđoj) optici kod HT-a?

 

Ne znam koliko kosta 3u1, ja imam 2u1, 6 mjeseci 1 euro nakon toga 26 eura. Nemam optiku nego bakar.
Poruka je uređivana zadnji put danas u 20:46 (lola25).
Nuclear_Phoenix čet 23.5.2024 09:34
Trilogija kaže...

Produžio sam ugovor, dobio gigabitnu brzinu i novi (isti) crni router. Kako napraviti port forward na njemu? Pokušao sam preko browsera ući u router, no nemam nikakve mogućnosti na tom novom sučelju.

Ne možeš preko weba, navodno samo preko Moj HT app. Možda, neki mogu, neki ne.

 

Po meni, ako ti treba išta naprednije, stavi svoj router. Na tom njihovom zaključanom smeću ovisiš o tome jel to radi, hoće li napamet pobrisati sve postavke i resetirati ga i tako dalje...