Gale92 čet 23.7.2020 17:50
perkoxcar kaže...

Da dobro su ti rekli, u isto vrijeme online slusati moze samo 1 uredaj.Mozes ga eventualno zeznut da downloadas sve na drugom i deezeru zabranis pristup internetu ili airplane mod pa na drugom slusas offline.

 hvala

_psychoo_ čet 23.7.2020 23:43

Pozdrav, dali je netko mozda trazio da mu iskljuce interleaving odnosno da se prebaci na fast path. Imam problem u svim igrama s desync-om i stvarno losim hitregom (nekad bude bolje, dok je nekad doslovno frustrirajuce), i to je razlog zasto bi pokusao s tim.. Ako netko ima iskustva s tim molim da napise na koji je nacin najbolje to zatraziti poziv, mail ili mozda nesto trece.

Hexfire pon 27.7.2020 21:10
Frenkyca kaže...

To je cijena sa max brzin od 50/10 ili za to još 10kn odnosno 159kn? 

 Nemoj me držati za riječ, ali pretpostavljam da je pošto je ekipa ovdje spominjala da plaćaju baš taj iznos od 149kn. Imaju objavljen cjenik posebnih ponuda negdje na webu pa provjeri postoji li još tako nešto. Ili možda netko ovdje zna konkretnije.

Tony1999 uto 28.7.2020 12:04

Bok

Istice mi ugovor za Max2 paket 1.8 i sad sam zvao za produljenje, no kazu kako je cijena nakon produljena 210kn,a sada je 149, pa me zanima moze li se opet nekako aktivirati za 149kn. Znam da su bile prije opcije da se kao zeli otici nadrugog operatera pa oni nazovu i ponude, i ako se dobro sjecam netko od kolega s foruma radi u t comu pa ako moze pomocio bio bih zahvalan. 

dv14 uto 28.7.2020 15:43

Pozdrav, baš mi stigao ovaj Hibridbox pa me zanima, je li moguće tih 100gb, iskoristiti isključivo za aplikacije ili stranice po svojoj želji? Npr. Ako hoću da mi samo uTorrent koristi 4g dok sve ostalo ide preko žice. 

Frenkyca uto 28.7.2020 17:44
Tony1999 kaže...

Bok

Istice mi ugovor za Max2 paket 1.8 i sad sam zvao za produljenje, no kazu kako je cijena nakon produljena 210kn,a sada je 149, pa me zanima moze li se opet nekako aktivirati za 149kn. Znam da su bile prije opcije da se kao zeli otici nadrugog operatera pa oni nazovu i ponude, i ako se dobro sjecam netko od kolega s foruma radi u t comu pa ako moze pomocio bio bih zahvalan. 

 Za 149k imaš i brzinu 50/10mb? 

Frenkyca sri 29.7.2020 20:25
Frenkyca kaže...
Tony1999 kaže...

Da, točnije 40/8

 Okej, ja prije 2 god kada sam produživao je bilo kao 149kn +10kn za brzinu odnosno 159kn za tel i net

 Zvao danas ženska mi se javila kaže može po cijeni koju i do sada plaćam tj 159kn tel+net 50/10 kao za 149kn ne ide ovo najniže. Sjećam se prije dake bilo 149kn +10kn za brzinu

CPU čet 30.7.2020 15:01

Pozdrav, nije T-com, ali je Optima telekom u pitanju(sestrinjska firma).

Primjetio sam velik broj CRC errora ali onih "nepopravljivih", nakon resetiranja vrlo brzo se nakupi za 1h bude oko 300 CRC uncorrectable, sad ne znam dali je do kabela ili do routera?

Zna li možda netko što bi to moglo bit? Inače telefonski kabel je promijenjen prije 2 godine. Brzina odlična, desi se da pukne iz čistog mira više puta. Imat ću online ispite pa želim to riješiti.

Hypnos5876 sub 1.8.2020 20:46

Pozdrav,

Zanima me da li je netko imao sličan problem s T-comom prilikom spajanja na optiku (speedport plus router) da wifi dobiva traženu brzinu (100mbits) dok mu je ethernet 2mbits down 260 mbits up u paketu od 100\20?

Hvala

sandokan111 sub 1.8.2020 21:19
Hypnos5876 kaže...
Pozdrav,

Zanima me da li je netko imao sličan problem s T-comom prilikom spajanja na optiku (speedport plus router) da wifi dobiva traženu brzinu (100mbits) dok mu je ethernet 2mbits down 260 mbits up u paketu od 100\20?

Hvala

 ????

Hypnos5876 sub 1.8.2020 21:47

Znaci prica ide ovako,

U cetvrtak ujutro dođe tehnicar i spoji optiku+max tv,
speed test (ookla) preko lana kaze 2mbita download \ 255 upload.

oba mobitela u kuci kazu 100mbita download, odem kupit tp linkov wifi adapter, spojim na komp i ookla kaze između 80 i 100 mbita (ali strasno nestabilna veza).

pa reko da pitam da nije nes krivo podeseno s moje strane, dolazi tehnicar u ponedeljak opet da vidi kaj se desava.

sandokan111 ned 2.8.2020 01:03
Hypnos5876 kaže...
speed test (ookla) preko lana kaze 2mbita download \ 255 upload.

 Nemoze te ocitat 255 uploada. Nesto ti se u tom mjerenju sjebalo. Da ti je pusteno 255 onda bi i drugdje osjetio vise od 20. Tako da si tu nesto zeznuo. Mozes samo mjerit manje, ali da ces mjerit vise, ne ide. Moglo se nekad zeznut ta mjerenja kad pauziras download, al on u pozadini ide pa kad ponovno pokrenes cita iz cachea, ali to u ovom slucaju ne igra. Znaci to mjerenj 2/255 si ili a) nesto krivo procitao b) neka greska je nastupila sa ispisivanjem rezultata.

filipusis5 ned 2.8.2020 16:50

Istekao mi ugovor u Tcomu za max3 paket koji sam imao za 209kn. kako da opet dodem do te cijene? jel da opet predam zahtjev za prelazak u drugu mrezu kao zadnji put ili. jel se opet moze dobiti sportski paket po 15kn i prosireni za 5kn?

Kukec uto 4.8.2020 19:55

Pozdrav ekipa, trebao bih malu pomoć, tj. konkretnije savjet. U 11. mjesecu 2018. godine uspio sam ugovoriti MAX2 paket za 159 kn, ali uz mobilnu hibird mini tarifu za 89 kn (uz napomenu u t-centru da mobilnu mogu raskinuti nakon mjesec dva). Izdržao sam sve do jučer i vratio se na bonove, uz njihovo uvjeravanje da neću imati nikakvih penala na fiksnoj usluzi. Zanima me sljedeće. Pošto mi u 11. mjesecu ističe ugovor za fiksnu uslugu, kada bi bilo nabolje krenuti u borbu za novi ugovor. Htio bih zadržati istu cijenu, tj. pokušao bih ispregovarati ponudu iz cjenika posebnih usluga.

 

Stoga me zanima vaše mišljenje kada s time krenuti, kome se obratiti i na koji način (facebook, telefon, mail)?

Grisha pet 7.8.2020 17:54

Koja je po vama najbolja opcija ugovaranja interneta kada je T-Com u pitanju? trenutno imam samo telefon na kućnoj adresi, želim ugovoriti i internet, ali ako idem preko weba, kontaktirao sam agenta preko chata, tu nude onu MAX2 tarifu za 239kn/mj za brzinu 10mbit/s + nude Hibridbox. susjed plaća manje, ima 30/5, tako da mi ova opcija nije prihvatljiva.

 

dosta ljudi mi je govorilo da je najbolje preko prodajnog predstavnika da dođe na adresu pa se s njime dogovori, ali gledam na webu Telekoma, nema mog grada na popisu (https://www.hrvatskitelekom.hr/predstavnici)

 

može li se telefonom ugovoriti?

 

u tom mi je slučaju dodani problem što ja ne znam koja mi je trenutno max brzina koju trenutna infrastruktura podnosi (bakar). susjed ima brzinu 30/5 iako mu je dostupno do 40mbit/s, a kaže da je prije godinu/dvije serviser mjerio brzinu na razvodnoj kutiji (ne znam jel to pravi naziv) koja se nalazi na 20-ak metara od njegove (tj. 50-ak metara od moje) kuće i da je tamo izmjerene dostupna brzina bila 50mbit/s. kad sam pričao s agentom preko chata rečeno mi je da mogu dobiti brzinu od 10mbit/s i to me sada budi jer ne znam kako da sa sigurnošću saznam koja je max dostupna brzina

MadDogMattis pet 7.8.2020 18:07

Također mi kroz mjesec dana ističe ugovor za Max3(tv,adsl,telefon), trenutno imam dosta povoljnu opciju sa sportskim i filmskim paketom,
postoji li neka šansa da opet dobijem neku dobru ponudu jer ovo sto mi nude preko webshopa je smeće i košta više nego sto sada plaćam.

texas.bug ned 16.8.2020 00:05
Grisha kaže...

Koja je po vama najbolja opcija ugovaranja interneta kada je T-Com u pitanju? trenutno imam samo telefon na kućnoj adresi, želim ugovoriti i internet, ali ako idem preko weba, kontaktirao sam agenta preko chata, tu nude onu MAX2 tarifu za 239kn/mj za brzinu 10mbit/s + nude Hibridbox. susjed plaća manje, ima 30/5, tako da mi ova opcija nije prihvatljiva.

 

dosta ljudi mi je govorilo da je najbolje preko prodajnog predstavnika da dođe na adresu pa se s njime dogovori, ali gledam na webu Telekoma, nema mog grada na popisu (https://www.hrvatskitelekom.hr/predstavnici)

 

može li se telefonom ugovoriti?

 

u tom mi je slučaju dodani problem što ja ne znam koja mi je trenutno max brzina koju trenutna infrastruktura podnosi (bakar). susjed ima brzinu 30/5 iako mu je dostupno do 40mbit/s, a kaže da je prije godinu/dvije serviser mjerio brzinu na razvodnoj kutiji (ne znam jel to pravi naziv) koja se nalazi na 20-ak metara od njegove (tj. 50-ak metara od moje) kuće i da je tamo izmjerene dostupna brzina bila 50mbit/s. kad sam pričao s agentom preko chata rečeno mi je da mogu dobiti brzinu od 10mbit/s i to me sada budi jer ne znam kako da sa sigurnošću saznam koja je max dostupna brzina

 Prodajni i rijese sve preko tel, nisu ludi cupkati na tvoju adresu ako bas nisi inzister i trazis da dođu.

Odaberi Zg ili obliznji grad, iako mislim da mozes koji hoces. Predstavnicima je cilj napravit ugovor pa mozda od njih izvuces vise. Pregledaj onaj posebni cjenik.

 

Za ovo drugo ne znam, tj trebao bi vidjet max brzinu preko rutera, ali kako ti uopce nemas net...

Ova ekipa iz SZK cesto nema pojma ili im je cilj dati sto manje za sto vise love. 

 

texas.bug ned 16.8.2020 00:07
MadDogMattis kaže...

Također mi kroz mjesec dana ističe ugovor za Max3(tv,adsl,telefon), trenutno imam dosta povoljnu opciju sa sportskim i filmskim paketom,
postoji li neka šansa da opet dobijem neku dobru ponudu jer ovo sto mi nude preko webshopa je smeće i košta više nego sto sada plaćam.

 Isti slucaj istice mi ug. i sad gledam sto izvuci. 

Glatko mi nude po istoj cijeni nastavak 169 kuna za tel i net. Ali bi bar hibridni izvukao za nula kn ako ne ide za 149.

 

Ice45 ned 16.8.2020 20:05

poz uskoro mi dolazi optika sad me znaima kazu bit ce zahtjev za prelazak na optiku sad me zanima pod ugovor sam istejce mi fiksna linja 1,5 moguli ikako trazi jeftinje optiku ako sam od ugovorom??

love2ml86 ned 16.8.2020 20:11
JackRam kaže...

Istekao mi je ugovor sa HT-om pa planiram uzeti Gigabox od 300 GB podatkovnog prometa, cijena 200 kn mjesečno bez UO a sa UO od 24 mjeseca Huawei B535-232  4G router za 1 kn.

 

Istraživao sam i pronašao sam ponudu koju su imali (ili je još uvjek imaju?) za popust od 50 kn mjesečno kod UO od 24 mjeseca (slika). Dali je ova ponuda još uvijek valjana?

Uz UO od 24 mjeseca osim Huawei B535-232  4G routera dali je moguće plaćati mobilni uređaj na rate? Pronašao sam stavku "Kupnja uređaja na rate" pod "Ostale posebne ponude" (slika) u dokumentu "Cjenik posebnih i proteklih ponuda" na njihovoj stranici koja kaže da je moguće za uređaje A,B,C i D kategorije (neznam koji su to uređaji), iako je stavka stara 6 godina nalazi se pod "Posebne ponude" a ne pod "Protekle ponude".

 

Sa Gigabox-om je moguće uzeti i MAXtv To Go osnovni paket za 5 kn mjesečno, pa me zanima dali je moguće direktno gledati na njihovoj web stranici bez instaliranja desktop ili mobilne aplikacije i dodavanja chrome extenzie? Kada čitam njihove instrukcije čini mi se kao da čitam instalaciju softwara zaraženog malwerom, čak ima stavka koja kaže da se isključi firewall... Vjerovatno prikupljaju podatke korisnika na kojima zarađuju, podatke na koje sam ja naravno pristao pri instalaciji aplikacije.

 

Pričao sam s korisničkom podrškom putem chat-a i na sva tri pitanja sam dobio odgovor da nije moguće... Dali me levate? Dali je moguće ispregovarat neku drugu ponudu sa Gigabox-om?

 

.

neonka uto 18.8.2020 12:26
Grisha kaže...

Koja je po vama najbolja opcija ugovaranja interneta kada je T-Com u pitanju? trenutno imam samo telefon na kućnoj adresi, želim ugovoriti i internet, ali ako idem preko weba, kontaktirao sam agenta preko chata, tu nude onu MAX2 tarifu za 239kn/mj za brzinu 10mbit/s + nude Hibridbox. susjed plaća manje, ima 30/5, tako da mi ova opcija nije prihvatljiva.

 

dosta ljudi mi je govorilo da je najbolje preko prodajnog predstavnika da dođe na adresu pa se s njime dogovori, ali gledam na webu Telekoma, nema mog grada na popisu (https://www.hrvatskitelekom.hr/predstavnici)

 

može li se telefonom ugovoriti?

 

u tom mi je slučaju dodani problem što ja ne znam koja mi je trenutno max brzina koju trenutna infrastruktura podnosi (bakar). susjed ima brzinu 30/5 iako mu je dostupno do 40mbit/s, a kaže da je prije godinu/dvije serviser mjerio brzinu na razvodnoj kutiji (ne znam jel to pravi naziv) koja se nalazi na 20-ak metara od njegove (tj. 50-ak metara od moje) kuće i da je tamo izmjerene dostupna brzina bila 50mbit/s. kad sam pričao s agentom preko chata rečeno mi je da mogu dobiti brzinu od 10mbit/s i to me sada budi jer ne znam kako da sa sigurnošću saznam koja je max dostupna brzina

 

Ako tebi nude hibridbox, onda ga možda i on ima s obzirom da je 30/5 brzina za hibridbox.