Armor pon 9.11.2009 11:23

Pošto se bliži kraj godine, a s time i period Božićnih praznika, zanima me dal se kaj šuška iz T-Coma o eventualnim novim brzinama, manjim cijenama itd...?

Već je poprilično prošlo od zadnje nadogradnje - bile su povećane brzine.

Znam da je njihov običaj uvesti neke novosti svakih 6 mjeseci, to je sad tu negde pa me interesira, a vjerojatno i većinu.

 

Eto, dal itko išta zna o tome, koje su želje, čemu se nadati i dal se uopće nadati....

Prison Breaker pon 9.11.2009 11:29

Po njihovom običaju, oni svake jeseni i proljeća promijene ili cijene ili brzine ili pakete ili kombinirano. E sad, ova jesen je došla a još ništa, tako da ne znam, još nisam čuo da će nešto biti, štoviše, oni su se orijentirali više na MaxTV koliko vidim po reklamama, tako da teško da će nešto biti ove jeseni po pitanju MaxADSLa iako bih, dakako, volio da bude nešto. Ako ne bude ništa ove jeseni, onda za proljeće najvjerojatnije.

Armor pon 9.11.2009 14:37
doxy kaže...

nek dignu upload ili nek spuste cijene

Da, ili jedno i drugo.

Još prilično zaostajemo za EU po brzinama, imam susede kaj žive u Njemačkoj, moje brzine njima su smješne.

 

Bil bi red da nekaj pokrenu, neku akciju za nove korisnike i naravno besplatno poboljšavanje usluge postojećim korisnicima.

Nego, kak se produžuje ugovor, meni već je ili isitče u ovom mjesecu....

Valjda je to automatski.

doxy pon 9.11.2009 14:43

ugovor nemoj produživati

ak ga ne produžiš, imaš i dalje uslugu al "bez ugovora" ... iz mjeseca u mjesec se produžuje...

barem je meni tak bilo (isteko prije godinu i nekaj) ... al sma produžio i dobio tipkovnicu, miša i kameru...za kunu...

Cerina15 pon 9.11.2009 14:49

Ja san preša ima 1g iz T-coma na Optimu i spasilo me. U T-coma je preskupo. Sad imam paket optisurf, brzina neta mi je 5mb ali nz koliki mi je upload. Tako kome je dostupna Optima moja preporuka da ode s T-coma!

Pero Dinamit pon 9.11.2009 15:02

Jel se onda treba odjaviti linija pa ponovno prijaviti na Optimi ili samo odjaviš u T-comu i potpišeš sa Optimom? I kakva im je usluga i net općenito? Jer ako malo malo puca veza onda i da je duplo jeftinije ne bi prelazio na drugog operatera.

Prison Breaker sri 18.11.2009 19:08

Ja sam primjetio u zadnja 3 dana da po nekoliko sati ne mogu pristupiti na net. Izgleda da imaju neke radove.

Prekjucer od 12:00 h do 16:00 h nisam mogao na net.

Jucer od 12:00 h do 17:00 h nije bilo neta.

A evo danas od 16:00 h pa sad do 19:00 h.

 

Pitao sam jos jednog frenda i svojeg mjesta koji je na MaxADSLu i kaze da ni on nije mogao u to vrijeme na net. Bit ce da nesto ozbiljno rade, mozda i bude kakvih povecanja brzina...

i_rambo_plache sri 18.11.2009 19:11
MorciTheCroat kaže...

Imam brzinu 4/256, ali zadnjih 2 dana primjetio sam neobicno povecanje????Smijeh

Identična brzina je i meni (isti paket), samo što je meni to od doba kad su dizali na 4 Mbps. Izlanuo se

 

Inače mislim da će sljedeći korak biti smanjivanje cijene, već dugo je Flat 4/256 179,45 kn (čak su i povećali za 1,45) a što se tiče božićnih akcija očekujem MaxADSL za nove korisnike za 1 kn.

BORG sri 18.11.2009 19:54
MorciTheCroat kaže...
BORG kaže...
MorciTheCroat kaže...

Imam brzinu 4/256, ali zadnjih 2 dana primjetio sam neobicno povecanje????Smijeh

 

Slicno kao i kod mene valjda zbog max tv-a :D

Nedavno si uzeo MaxTV?

Jos prije 7-8mj.

vistma sri 18.11.2009 20:01
BORG kaže...
MorciTheCroat kaže...
BORG kaže...
MorciTheCroat kaže...

Imam brzinu 4/256, ali zadnjih 2 dana primjetio sam neobicno povecanje????Smijeh

 

Slicno kao i kod mene valjda zbog max tv-a :D

Nedavno si uzeo MaxTV?

Jos prije 7-8mj.

Ja prije 1 god. pa mi je 4Mbs  Viče

Morat ću im uputit poziv

tnakir sri 18.11.2009 20:08
Cerina15 kaže...

Ja san preša ima 1g iz T-coma na Optimu i spasilo me. U T-coma je preskupo. Sad imam paket optisurf, brzina neta mi je 5mb ali nz koliki mi je upload. Tako kome je dostupna Optima moja preporuka da ode s T-coma!

Optimi non stop pucaju linkovi prema vani, u zadnjih mjesec dana tjedan i pol dana su radili na backup linku. Sramota! I to jos poslovne korisnike na optici guse, a kucnim korisnicima ne zatvaraju spine!

vedrann sri 18.11.2009 20:11

T-com vjerovatno ima takve cijene zbog toga što "dijele" poklone ako produžiš ugovor. Ja ću sad u 1 mjesecu produžit ugovor i uzet Yamaha HTR-6130 pojačalo. Samo da mi povećaju brzinu uploada. Cijene su malo visoke al nema veze.

Nemo_BJ sri 18.11.2009 20:19
vistma kaže...
BORG kaže...
MorciTheCroat kaže...
BORG kaže...
MorciTheCroat kaže...

Imam brzinu 4/256, ali zadnjih 2 dana primjetio sam neobicno povecanje????Smijeh

 

Slicno kao i kod mene valjda zbog max tv-a :D

Nedavno si uzeo MaxTV?

Jos prije 7-8mj.

Ja prije 1 god. pa mi je 4Mbs  Viče

Morat ću im uputit poziv

I to ti neće ništa pomoći.. Imaš 4mbita koja su ti propisana...

Batista sri 18.11.2009 20:22

Najrealnije bi bilo da se spuste cijene, jer badava oni povecavaju brzine kada su kablovi stari, parice shebane. Ili neka postave repeater-e gdje treba oslabljeni signal zbog udaljenosti povecat... Mogu oni meni stavit 50 Mbit sta mi to znaci kada sad imam jedva 1,50 Mbit...

makaweli sri 18.11.2009 20:22

Iskreno ne boli me toliko cijena i download speed, ali kad vidim da upload rate ne ide iznad 25 kB/s srce mi puca :S

I onda kažu svi budi na pvt trackeru, nema od toga kruha kada moraš seedat, a sve ti šteka, pa čak i google.

BlackM sri 18.11.2009 20:27

Mogli bi jedino dignut upload. Skinut cijene neće nikako, neće ni dizat download jer bi morali mnogo investirat, a sad se mogu izvlačit na recesiju. Očekujem na proljeće da podulaju upload, a download tamo za 2-3 godine, prije niš jer ima mnogo ljudi koji plačaju 4Mbita a koriste 1 ili 2 Mbita.

n!Cola sri 18.11.2009 20:59

Definitivno nek dizu upload ovo je cista sramota i bahatost od njihove strane. Ne trebaju ni spustit cijene sto se mene tice nek samo dignu upload...

 

btw

Jel ima tcom sdsl ili neki drugi ISP, najvjerovatnije samo za firme ali ak ima opcija uzimam odmah ...