Periferija

SPEEDLINK Medusa NX 5.1 USB recenzija

Bixles12 pet 17.10.2014 16:52

Pozdrav

 

Znaci dosao mi je headset kojeg sam silno zelio,ali kad sam otvorio mislio sam da ce bit samo USB konektor,a ono USB konektor i još 4 konektora.

A ja imam laptop

Jel se moze sad ovo namjestit na laptopu?Ako ne, neznam stacu s njima tek ih kupio  {#}

headshot pet 24.10.2014 17:28
Bixles12 kaže...

Pozdrav

 

Znaci dosao mi je headset kojeg sam silno zelio,ali kad sam otvorio mislio sam da ce bit samo USB konektor,a ono USB konektor i još 4 konektora.

A ja imam laptop

Jel se moze sad ovo namjestit na laptopu?Ako ne, neznam stacu s njima tek ih kupio  {#}

Gdje si kupio?

Ja imam usb samo, ali samo baš i tražio da bude usb jer također koristim laptop. Trebao si malo proučit kakve konektore imaju sluške. Ali svejedno, nazovi trgovinu i pitaj jel im možeš zamjenit jer koliko znam nemožeš ih spojiti na laptop da radi 5.1 surround.Jedino da imaš neku eksternu zvučnu karticu gdje možeš ubosti sve konektore i zvučnu spojit preko usb-a na laptop.

Flanker-B pon 12.1.2015 20:56

Pronašao sam ove slušalice u linksa, no prema opisu na njihovoj stranici radi se o onoj starijoj verziji s 3.5 mm konektorima i usb napajanjem (bez ugr. zvučne). Možda je samo opis proizvoda pogrešan, morat ću provjeriti (ne bi im bio prvi put).

kaw_liga sub 24.1.2015 15:18

Pitanje posto cesto prebacivam opciju zvucnici slusalice,da li ove slusalice imaju opciju kad ih se ugasi da automatski ide zvuk iz zvucnika i obrnuto,a ne da ih kao prosle moram vaditi i ukljucivati u pc.

Berax0r sri 4.2.2015 17:08

Bok ekipa!

 

Uzeo sam ove sluške u Linksu, i pitao par puta da li su USB. I kaže čovjek da jesu... Dodjem doma, USB + 4 jacka. I naravno sad na laptopu to ne mogu koristit. Znate mozda di mogu uzeti bas USB verziju?

 

Thx.

prasac pon 16.2.2015 12:13

Pozdrav! 

 

Jedno pitanje u vezi modela sa usbom i 4 jacka. Na kompu imam ulaze za 3 jack konektora (rozi, crni i zeleni), a čemu služi narančasti i hoće li sluške funkcionirati ako narančasti nije priključen?

punk94 sri 25.2.2015 10:02

Pozdrav

Od kad sam windowse na novo instaliro slusalice su me počele zezat..Kad ih testiram u driverima ili control panelu rade svi zvučnici a kad pustim muziku u winampu ili youtubeu čuju se samo front zvučnici..Neznam više šta da napravim...

Edit:Sad sam stavio u control panelu umjesto na 5.1 da bude stereo i rade svi zvučnici..Nekužim ali imam neki filing ko da se ne čuje kao prije.

Spartacus čet 2.4.2015 22:51

Pozz svima. Kupio sam danas ove slušalice u Linksu i sve radi super, samo na Asrock z97 nemam jedan utor, za crni konektor. Dakle, trebao bih kupiti zvučnu karticu da bih sve radilo savršeno. Dali se to isplati, npr. dati 200+kn za zvučnu, tj. dali bi zvuk bio puno bolji? Hvala.