KillerFromHeaven sub 1.10.2022 13:45
Santana kaže...

Igra se jedva skinula i onda nemres nit uc u game

 Sinoc ju skinuo u pol 8, pa me jebalo initializing interface do 9 skoro, onda i kad sam uso pol sata samo pokusavo game nac stalno baca errore neke, odigro 1 game i onda opet  initializing interface krenuo jebavat. Nist spec zasad gunplay je dobar a ostalo me bas i nije privuklo.

Santana sub 1.10.2022 13:51
KillerFromHeaven kaže...
Santana kaže...

Igra se jedva skinula i onda nemres nit uc u game

 Sinoc ju skinuo u pol 8, pa me jebalo initializing interface do 9 skoro, onda i kad sam uso pol sata samo pokusavo game nac stalno baca errore neke, odigro 1 game i onda opet  initializing interface krenuo jebavat. Nist spec zasad gunplay je dobar a ostalo me bas i nije privuklo.

 Ja nisam uspio doc dalje od tog  initializing interface

Frenkyca sub 1.10.2022 14:18
KillerFromHeaven kaže...
Frenkyca kaže...

Jbt skida se brzinom 2-3mb/s

 Provjeri u postavkama od ww3 dali ti je limitirana brzina i broj konekcija prilikom skidanja.

 Ma je na unlimited bilo, koma koliko dugo trebalo da se skine... a još gora stvar igra sada ne radi hahah samo error "something went wrong"

Super64 ned 2.10.2022 10:19
Soldier977 kaže...
fila2208 kaže...

ova igra nema šanse nikako dok ne postane full free

 Igra ima mana, ali je odlična za igrati. Od Tarkova me nije ništa duže zadržalo za kompom.

 Igra ima mana, malo više nego bi to neka igra trebala imati. Recimo sjećam se kako su nerfali AK, jednostavno najbolje oružje u igri više nije htjelo pucati. Samo tako nakon patcha, Kalaš je bio neupotrebljiv u potpunosti. I to je bio znani problem, kojeg su igrači prijavljivali. To se nije mijenjalo tjednima. Dostigneš određeni level i igra postaje previše pravocrtna i dosadna. Tako mala zajednica igrača da uvjek igram s istom ekipom ili potpunih debila ili proova. Nisam je taknuo od veljače. Što su od onda popravili ne znam. Vidim da se nisu pripremili za navalu igrača, a kako su "popravili" Kalaš bojim se da će i serveri isto proći.

toxic ned 2.10.2022 12:51
fila2208 kaže...

Pa ovo je gore od DICEA, a nisam mislio da može gore.

 

kakvi hackovi, čekaj 25 sek da uđes pa klikni broji sekunde ma megalol

 pa pišu sekunde pa treba cekati do 25... ali sada sam zapeo na change name screenu i nisam mogao ništa..

 

hebeš mi sve.... ovo je sve samo ne normalno...

fila2208 ned 2.10.2022 13:00
toxic kaže...
fila2208 kaže...

Pa ovo je gore od DICEA, a nisam mislio da može gore.

 

kakvi hackovi, čekaj 25 sek da uđes pa klikni broji sekunde ma megalol

 pa pišu sekunde pa treba cekati do 25... ali sada sam zapeo na change name screenu i nisam mogao ništa..

 

hebeš mi sve.... ovo je sve samo ne normalno...

 ma mora bit neka šifra, krug krug kocka kocka r1 r2 ili aezakmi ili nešto.