Putn1k čet 24.11.2022 14:31

Imaš 2 gilde na Kazzaku, INFINITY i ALBINO TOILET BOYS, Albinosi rekrutaju Sociale samo početkom ekspanzija i ne znam dal još kad tako da ti je sad šansa, samo im pošalji poruku na Guild Finderu.

 

INFINITY ima oficire koji nisu sposobni napisat suvisli i barem približno gramatički točan MOTD već godinama tako da njih ne preporučam (između ostalog).

Point-X sri 4.1.2023 20:52

Zdravo.

 

Ima li tko problema sa performansama u Dragonflightu?

Loš FPS u glavnom Valdrakkenu, PC mi se čuje kao mlazni motor nasumično kada igram (niti jedna druga igra se ne čuje, primjer; Control, Elden Ring, Assassins creed, Sekiro...).

Katastrofa koliko loše radi i to samo u novim pokrajinama.

 

Lp

Srednji čet 5.1.2023 08:37

Meni isto ventilatori rade ko ludi...također mi se zna kamera prilikom kretanja sama okrenuti oko mene ili me skrenuti sa putanje....toliko me živciralo da sam promijenio i tipkovnicu i miš...i jučem je opet počelo po starom...

Virty čet 5.1.2023 22:23
Point-X kaže...

Dobio odgovor na službenom forumu. Treba zaključati FPS u igri, ima limiter, na koliko HZa ima monitor! Sada je super!

To radim odavno.

Ali ne baš na točno Hz koliko ima monitor već 2-3 Hz manje.

Recimo moj monitor radi na 144Hz, a locka sam FPS na 141Hz.

Nemet0n pon 16.1.2023 16:41

U planu je kroz par dana napokon zaigrat oriđiđi WoW.

Imate kakav prijedlog za server?

Vrlo vjerojatno cu igrat Alliance, čisto iz razloga što mi je Silvermoon city jednostavno prekrasan 😁😁

Ako ima ekipe kojoj se da natezat sa relativno novim igračem mogu i u Hordu.

Minneyar pon 16.1.2023 21:27
Nemet0n kaže...

U planu je kroz par dana napokon zaigrat oriđiđi WoW.

Imate kakav prijedlog za server?

Vrlo vjerojatno cu igrat Alliance, čisto iz razloga što mi je Silvermoon city jednostavno prekrasan 😁😁

Ako ima ekipe kojoj se da natezat sa relativno novim igračem mogu i u Hordu.

 Silvermoon City je horda/Blood Elf grad. I nebitan je nakon prvi par levela, neces nikad vise ici tamo najvjerojatnije pa nije bas pametno po tome birati fakciju :P

Nemet0n pon 16.1.2023 22:16
Minneyar kaže...

 Silvermoon City je horda/Blood Elf grad. I nebitan je nakon prvi par levela, neces nikad vise ici tamo najvjerojatne pa nije bas pametno po tome birati fakciju :P

 Ma Stormwind, krivo sam napisao 😂😂

Znam da ovaj stalno zjapi prazan.

Jedino sto portal ima za Blasted Lands ako se dobro sjećam..znam da je tak nešto bio jedini razlog zašto sam išao tamo.