andi.cro uto 3.1.2023 19:41
x18x05x kaže...
andi.cro kaže...

R.I.P. - 43
 

link

 King!

 The Legend...


Nitko kao on na racing/gaming sceni u nekoliko igara ( DIRT serijal, WRC serijal, NFS serijal, Forza Horizon serijal ) ili je prisutan direktno u igri ili indirektno preko njegovih auta.

TibzzX sub 21.1.2023 22:35
RuskeGTT kaže...

jedno 10x bolja i 50x zabavnija od heata...

 To je ko da kažeš da je klamidija 10x bolja spolna bolest od side. Možda je, ali je i dalje spolna bolest.

 

Fakat mi nije jasno što više rade s tim igrama, Heat sam preplatio i dan danas žalim. NFS 2015 je zadnji vrijedan spomena i to uglavnom jer je bio nov. Ovo sad je samo mlaćenje mrtvog konja. Horizon 5 je za Heat umjetnost, s tim da je Horizon 5 među lošijim Horizonima.

x18x05x ned 22.1.2023 11:58
RuskeGTT kaže...

zadnji nfs vrijedan spomena je nfs porsche...eventualno hot pursuit 2...

 Za mene NFS World, naravno samo do onog momenta kada su se pojavili čiteri, kasnije su je i ugasili jer se nakotilo previše njih. 

andi.cro ned 22.1.2023 14:07

Ja sam NFS počeo sa Carbon-om i ta igra je na mene ostavila najbolji dojam, nakon nje sam igrao po redu šta je kako dolazilo do NFS 2015 koji je također ostavio jako dobar dojam, pogotovo multiplayer i Speedliste a igrao sam ga do nedavno!

Indestructible pon 23.1.2023 10:10
MSXhunT3R kaže...
Dok sam napisao da je Unbound malo nadograđena verzija Heat-a,bilo je drvljem i kamenjem.Za 3 mjeseci bude i -50% na akciji.

 

sto ne znaci daj e lose. heat je meni sasvim ok bio

 

a i prije je carbon bio neki update na most wanted. pa ga je raja opet gotivila. samo ja carbona nisam nikako volio zbog kanjonja i onih 1 na 1.