Zura sub 25.5.2013 15:06
big_guy kaže...

Riješio sam problem tako što sam reinstalirao igru...Btw,nemogu nikako skužiti kako se bacaju noževi,zna netko?

promijeni umjesto običnog noža u nož za bacanje (ako si ih pokupio). Isto tako, nož za bacanje nakon upotrebe možeš ponovo pokupiti.

 

big_guy sub 25.5.2013 17:53
Zura kaže...
big_guy kaže...

Riješio sam problem tako što sam reinstalirao igru...Btw,nemogu nikako skužiti kako se bacaju noževi,zna netko?

promijeni umjesto običnog noža u nož za bacanje (ako si ih pokupio). Isto tako, nož za bacanje nakon upotrebe možeš ponovo pokupiti.

 

Problem je što ja stišćem na tipkovnici ''1'' ali mi neće promijeniti na nož za bacanje nego ostaje na običnom nožu....A pokupio sam ih sigurno....

kiki1233 pon 3.2.2014 05:48

Cao ljudi,veliki sam fan metro-a.Igrao sam Metro Last Light,presao je ,zapanila me ,tada sam zavoleo Metro,pa sam resio da skinem i Metro 2033.Ali tu se javio problem.Skinuo sam neku skidrow verziju,instalirao,ali kad sam pokrenuo igru,pocela nekih 2-3 sec i izbacila me. Izbacuje mi nesto executable,kao moram da zatvorim program . Jel zna neko dal' nisam nesto uradio kako treba prilikom instalacije ili moram da skinem neki drugu verziju ? pozzz

GoodAngel pon 19.1.2015 20:49

može mi netko objasnit, kako se upravlja onim mitraljezom u misiju trolley combat?  mislim genijalci naprave solucije vrtim ljevo desno a ne mogu se okrenut oko sebe, i svaki put me ubiju imam okrenut jebeni top samo u smjeru zida i ne mogu pucat, može kakav savijet, umjesto da kad vrtim mišem ljevo desno ja ne mogu ništa, i onda me ovi spiče granatom. može pomoć.

GoodAngel uto 20.1.2015 19:01
lmutak kaže...

Tipkovnicom okreces turret (A_D),

 a daj mi reci, koliko poglavlja ima igra ja prešao 7, ali nisam baš mogao nešto oružje izrotirat, jel mogu ja loadirat se na ranije djelove igre bez da mi se poništi sačuvan progres?

vratio bi se i uzeo si neko oružje a ne znam jel to moguće, pošto mi nije baš palo Bog zna što u igri, doduše igrao sam na normal možda je i to utjecalo?

dr.jazz sub 25.7.2015 18:15

Zanima me da li je netko probao sa AMD r9 3xx serijom zaigrati redux verziju, i kakva su iskustva?

Moja 390x vrti jako dobro, fps je visok, ali znas se dogodit microstuttering, odrazi se cak i na zvuk (glitching)..

Asteroid1979 čet 2.11.2017 00:14

Pa u svakoj igri ti je F-Flashlight i N-Nightvision, a kada duze drzis tipku R prebacujes sa obicne vrste municije na zapaljivu, ustvai onu koju skupljas za menjanje kod trgovaca gde kupujes druga oruzija i municiju i stavljas im prigusivac, optiku i veci sanzer.

 

Bas nedavno sam odigrao ponovo oba dela redux verziju, i mozda cu pre izlazak treceg dela da odigram jos jedared.

 

Sve u svemu fenomenalna igra.

Čitatelj ned 24.2.2019 19:25

Krenuo sam igrati i imam problem - cesto mi NPC-i zapnu i ne triggera se radnja dalje, sad sam u nekom

tuneli, nakon sto su izrokali lika od kojeg sam dobio Kalash, s nekim dedekom, i uljemo u vagon

gdje su na kraju vagone guste paucine sa paucima, i tu deda stoji i ne mice se, pauci pobjegnu kad se priblizim.

 

I kad loadam svaki put tu lik zapne - to je inace onaj lik koji objasnjava da se ne primicem sjenama,

koje inace ne vidim ako nemam ukljucenu lampu.

 

Sta da radim? Nema manualnog Saveanja, skroz konzolaski.