The Unforgiven ned 8.1.2012 15:50

Ne mogu vjerovati da ovo igram po prvi put, genijalna stvar!

A humor mi je u onim kao vijestima poslije svake misije najjači :D

The explosion is a result of a vulcano that has now disappeared i takve brije :D

Ili, The White Tiger is a total fiction and will be killed when found.

Sunburn ned 8.1.2012 23:19

Meni je tako na zivce isla ona kokosa od pobunjenika s onim naglaskom. Znam da je trebala bit ironicno takva ali htio sam si iscupat usi i ugurat si ih u rupe kao Deadpool samo da je ne cujem vise. I onda skuzim da se ona ili netko s jaaaako slicnim glasom pojavljuje u TDU2. Psmtr! {#}

Obi Wan uto 10.7.2012 14:47

odigrao sat, dva igre...

 

puno me podjeca da igru Saboteur.

 

grappling hook je baza sistem i to je jedino sta mogu izdvojiti kao dobru stvar.

 

previse repetitivnosti. idi vamo, dođi do baze, rasturi je ko beba zvecku, i tako u nedogled. voice acting je uzasan. 

 

uglavnom dobra igra za bauljanje okolo i to je sve sta imam dodat...

authord uto 24.7.2012 09:02
luckyluke kaže...

Mene je ipak malo strah da je necu moci pokrenuti jer imam Athlon 64x2 4000+,a minimali proc je 4200+.

Nadam se da ce mi raditi jer graficka i RAM-i prelaze zahtjeve Izlanuo se

Sto vi mislite,hoce li mi raditi?

Daj ne lupaj,kod mene radi na 3200+ Procu

TheDarkSide čet 19.12.2013 18:40

Igram MP, al to granici sa opcim kaosom, server ima 1200 ljudi...tako da to bude opci kaos...ako zelis ostat ziv bjezis od spawn pointova i vecih gradica i toga jer ne izrzis dugo, osim u kakvom jetu ili tenku... race utrke isto su opci kaos..mislim jucer sam igrao race sa jos 40 igraca pazite u limuzinama...3 kruga 8 checkpointova..to je opci kaos...uspio sam cak doc 6ti....MP je ovako zabavan za ubijat dosadu, al nema neke svrhe u smislu nema misija, samo race, neki DM i freeroam...freeroam je dobar ako imate jos kog, s tim da morate bjezat od populacije jer je opci kaos hahah :D

 

macgyver uto 14.1.2014 10:31

Ovo je valjda najotvorenija igra ikad, tu nema sta ne mozes raditi. Jedina stvar koja mi se ne svidja je sta postane dosta teska nakon sto je prodjes, odnosno kad prodjes glavnu pricu i udjes u onaj Mercenary mode. Dodjem s helicem u neku bazu da je unistim, ne stignem unistit ni dvije stvari i vec me sruse s onim SAMovima. Onda sam na zemlji, unistavam SAMove bombama, al se stvori milijun vojnika i moram bjezat. Pa se vratim ponovo s helicem nakon sto su SAMovi unisteni i evo odmah dva neprijateljska helica, pa se moram s njima boriti itd.

pirat čet 1.1.2015 13:20
Ravee kaže...

evo linka za just cause 2 100% radi ja ga igram ****************

 Daj prvo pročitaj pravila foruma.

 

Zakonom zaštićeni materijal - Stavljanje zakonom zaštićenog (copyrighted) materijala na ovaj forum nije dozvoljeno, kao ni linkova s kojih je moguće skinuti takav materijal. Traženje pomoći za piratiziranje softvera, kao i pomaganje u tome, također nisu dozvoljeni. Prekršitelji ovog pravila bit će opomenuti ili će im biti trajno zabranjeno korištenje ovog foruma.   

cod4gamer čet 1.1.2015 13:30
pirat kaže...

 Daj prvo pročitaj pravila foruma.

 

Zakonom zaštićeni materijal - Stavljanje zakonom zaštićenog (copyrighted) materijala na ovaj forum nije dozvoljeno, kao ni linkova s kojih je moguće skinuti takav materijal. Traženje pomoći za piratiziranje softvera, kao i pomaganje u tome, također nisu dozvoljeni. Prekršitelji ovog pravila bit će opomenuti ili će im biti trajno zabranjeno korištenje ovog foruma.   

 jesi se i ti sjetio kad ces dijelit opomene