PC igre

F1 2011 (Codemasters)

canonnn7 sub 11.8.2012 12:21

Kad odvezem jedan krug na treningu i vratim se u box, ne moogu vise izac iz boxa, jer onaj monitor ne radi, samo pocrni i nece da prikaze sliku. Igra radi ali ne mogu da kazem inzinjeru da hocu izac iz boxa, jer se ne mogu okrenuti ka njemu. Skino sam ovaj f1 2012 mod za f1 2011. Zna li neko u cemu bi mogao biti problem?

zmegati ned 16.9.2012 19:36

Ljudi da ne otvaram novu temu budem ovdje zaljepio...imam F1 2011 isto kao i moj frend, naravno goovrim o orinal igrici...kod instaliranja narpravili i onaj win live što moraš imati i sve...igra povuklapecheve sve 5...igram multi i singl ko veliki ali ...

 

KADA JA POZOVEM FRENDA ILI ON MENE DA IGRAMO CO-OP CHAMPIONSHIP napiše nam CONNECTION FAILED (Vou werw unable to join session) ...već sam lud, ne znam što da napravim...sve smo brisali tj odinstalirali, sa cclinerom sve obriso instalirao ponovo i opet ništa...prije pola godine smo igrali tako i sve je bilo ok ali sada neće...prije par dana me lik neki mađar pozvao u njegovu igru i ušao sam bez problema i igrao ali ovo sada neće...NAPOMINJEM DA IMAMO ORGINALE I SVE!

 

POMOZITE

pirat ned 16.9.2012 20:15
zmegati kaže...

Ljudi da ne otvaram novu temu budem ovdje zaljepio...imam F1 2011 isto kao i moj frend, naravno goovrim o orinal igrici...kod instaliranja narpravili i onaj win live što moraš imati i sve...igra povuklapecheve sve 5...igram multi i singl ko veliki ali ...

 

KADA JA POZOVEM FRENDA ILI ON MENE DA IGRAMO CO-OP CHAMPIONSHIP napiše nam CONNECTION FAILED (Vou werw unable to join session) ...već sam lud, ne znam što da napravim...sve smo brisali tj odinstalirali, sa cclinerom sve obriso instalirao ponovo i opet ništa...prije pola godine smo igrali tako i sve je bilo ok ali sada neće...prije par dana me lik neki mađar pozvao u njegovu igru i ušao sam bez problema i igrao ali ovo sada neće...NAPOMINJEM DA IMAMO ORGINALE I SVE!

 

POMOZITE

I ti i on morate uključiti UPnP na ruteru,i probajte oba isključiti antiviruse i firewal.Nešto od toga je.

pirat ned 16.9.2012 20:20
zmegati kaže...

Plizz malo pojasni...tulav sam za te stvari :S

Probajte prvo isključiti antivirus i firewall.

 

Firewall isključiš:

 

Control Panel\System and Security\Windows Firewall > lijevo ti piše turn win firewall on or off

 

Koji ruter imate?

pirat ned 16.9.2012 22:06
zmegati kaže...

je već prije par sati :D

 

ali mi nije jasno, mi smo prije igrali već i sve je bilo ok...nismo ništa gasili niti antivirusni niti firewall

Još jednino da provijerite dal vam je UPnP na ruteru upaljen.

 

To moraš ić na 192.168.1.1 lozinka ti je user,admin ili neki broj koji piše ispod rutera.

Tamo onda nađite UPnP i provijerite dal vam je upaljen.

 

Al ako kažeš da je prije radilo a niste ništa dirali i sad ne radi onda neznam.Probajte još ovo gore.

Zekat sub 24.11.2012 18:46
mata091 kaže...

ja bi skinuo ali kad idem skidat sa torenta nikad neznam jel radi igra ili ne radi :/ pa ako ko zna neki link koj je dobar neka mi posalje..

 Pa šta ako neradi neče ti niko glavu odkinut, obrišeš i skineš drugu. Gledaj di ima  najviše seedersa. Jel voliš jesti banane?