TomoR sub 6.4.2024 09:13

Budem, i vjerojatno ne budem SSF.

 

Ali moguće ja da će Diablo 4 toliko popraviti da ću više igrati njega, ali sad je pomaknut početak D4 sezone na 14.5, pa imam bar mjesec dana D3 prije toga.

 

S druge strane, očekujem više posla, pa ću vidjeti koliko ću zapravo stići igrati.

Rhodin ned 7.4.2024 10:06

@TomoR u glavnom je ovo mrtva tema, osim tebe koji odrađuješ set po set i build po build. Ne znam jel bi rekao impresivno ili... suludo?

Se ovime profesionalno baviš?

Mislim... proljeće je stiglo, proviri malo van, skupi malo D vitamina... druži se sa nekim. Bit će još sezona

OnTime ned 7.4.2024 11:35
Rhodin kaže...

@TomoR u glavnom je ovo mrtva tema, osim tebe koji odrađuješ set po set i build po build. Ne znam jel bi rekao impresivno ili... suludo?

Se ovime profesionalno baviš?

Mislim... proljeće je stiglo, proviri malo van, skupi malo D vitamina... druži se sa nekim. Bit će još sezona

 Bože kakvih mentalnih sklopova od ljudi, moraš drugima govorit kako da žive i sa čime da se zabavljaju? Kolko control frikova to nisu istine.

TomoR ned 7.4.2024 12:18

Evo, još sam odradio Pestilence Corpse Explosion:

https://www.youtube.com/watch?v=ILeexARuPWQ

 

To su svi Necro setovi, šteta što mi ponestalo vremena. Neću dalje ganjati. Pokušat ću očistiti stash koliko mogu prije kraja S30.

 

Uglavnom, ja sam zadovoljan svojim "učinkom" (svaka budala ima svoje veselje).

 

Monk: 6/6

WD: 6/6

Necro: 6/6

Barb: 6/6

Wiz: 5/6 (Vyr mi nije nikako "legao")

DH: 2/6 (imam relativno pristojnu opremu, ali nema se više vremena)

Crusader: 1/6 (iako sam s njim dosta farmao ključeve/Visione, nikako da dobijem pristojne Shieldove/oružje pa da craftam ovo drugo, vjerojatno bih mogao još 2-3 seta na njemu odraditi s ovim što imam)

 

Ukupno dakle, 32/42. 

 

I da, zaposleni sam otac, ne koristim makro-e, bot-ove. itd. Ako netko pozornije pogleda moje videe vidjet će koliko "griješim".

 

Imam preko 23000 preostalih bounty matsa, ali jedva nešto "običnih" crafting matsa. Potroši se brzo kada pokušaš dobiti rare upgrade-om koje pristojno oružje (najviše sam to uspio za barba i WD-a iscraftat).