PC igre

Call of Duty: Vanguard

fila2208 pet 3.12.2021 12:18

Ne shvacam u vremena kad svi u mp igrama moraju pobjediti, skrivaju se deaths, nema scoreboarda itd oni guraju skill based mm gdje je 9 od 10 lobbya sweaty af

nekad udes negdje malo neku slabiju pušku igrat za gušt, ali te svi melju nemilosrdno.

 

Nemaš servera nekih, noob only gdje se ekipa okupi i puca već stalno svaki gejm ekipa kliže, puca, gliča I siluje. 

 

to je sve kriv pomalo taj battle royale na koji su svi skočili pa je standard mp postao dosadan i obsolete, a nije to mode za bacit nego da se razvija u više smjerova no eto tako je kako je.

 

kupi i igraj ako nećeš ne moraš, ali ne smiješ ni rec da ti se nešto ne sviđa jer eto dežurni kurci odmah prozivaju.

 

bitno da imam covid potvrdu, sve ostalo lako. 

 

ajeto007 sub 18.12.2021 23:10
fila2208 kaže...
ajeto007 kaže...

 

Jel se može preko vpn-a kupiti sad dok je na akcije iz neke nigdjezemske zemlje da se još ušpara ?

 Naravno, uzeo kad je bio black ruski petak preko rusije za 214kn

 

Jel treba novi battlnet acc ili mogu sa postojećem ? Imaš li kakav šalabahter :)

zhUPer_C18 uto 21.12.2021 10:32

zbog glupog poslovnog modela od strane Activisiona, više ne znam u koju COD temu da pišem.

Nova warzone mapa ko mapa je ok, polako je treba naučit. ima fora mjesta, puno više vertikalnih okršaja nego verdansk.

oružja su mi povijesno gledajući živi smijeh, ali hej, tu smo da se zabavljamo. jako su mi meh i s atačmentima izgledaju kao da su iz bioshocka hahha. implementacija novih oružja koja su večinom OP i masovno nerfanje starih je bilo za očekivat.

igrivost je loša. kroz cca 4sata igranja serveri pucaju nekoliko puta, prekidaju konekciju, igra crasha jednom, anticheat ne znam dal je aktivan u EU ili ne, ali nije se baš pokazao. ekipa leti zrakom brže od aviona.

ali, eto, igramo i ovo jer nemamo šta drugo...

čeka se MW2...

Super64 uto 21.12.2021 13:22

Prava je steta da nisu razvijali i nadogradjivali Warzone samo u MW set upu. Odmah nakon implementacije Black Opsa zanimanje je splasnulo. Pacifik mapa je odlicna, ali sve ostalo je meni bas kao zadnji BF, zesci fail. Uopce mi se ne igra, to mi nije to. Sve radi pet, nemam problema, fpsa za posudit, ali gameplay nikako da mi sjedne. Jos uvjek bolje od vec spomenutog smeca, al nekako dosadnjikavo.

fila2208 sub 5.2.2022 15:09

Ma obični skin za mw, koji radi lošije i ikma bugova svoje vrste.

Odigrao jedno 50tak sati i neam volje više.

 

PA spojite se na ruski vpn i kupite preko battleneta, programa, ne može se uzet preko weba.

hitmanr sri 16.3.2022 14:03

Pozz ljudi, ne znam gdje to da pitam pa cu pokusat tu. Rijec je o razlikama pc i ps igara. Govorim o multiplayer FPS igrama bas kao sto je cod. Do sad sam igrao na pc al zanima me oni sto igraju na ps. Da li se vjezbom uspjeva biti vjest sa ciljanjem pomocu gljive posto je mis tu nekako brzi i precizniji. ? HVALA.

hitmanr sri 16.3.2022 21:04
fila2208 kaže...

Pa kao i u svemu u životu šta više vježbaš bolji si, ali opet će te iskusan PC igrač pojesti bez obzira na aim assist.

Isključi crossplay i miran si

 E hvala na informaciji, nisam ni zna da se moze iskljuciti crossplay. A sto se tice aim assist nisam primjetio da sluzi na multiplayeru. Na single i zombi da al na mp nisam primjetio. Inace igrao sam na ps samo infinote warfare.

fila2208 čet 17.3.2022 14:14
hitmanr kaže...
fila2208 kaže...

Pa kao i u svemu u životu šta više vježbaš bolji si, ali opet će te iskusan PC igrač pojesti bez obzira na aim assist.

Isključi crossplay i miran si

 E hvala na informaciji, nisam ni zna da se moze iskljuciti crossplay. A sto se tice aim assist nisam primjetio da sluzi na multiplayeru. Na single i zombi da al na mp nisam primjetio. Inace igrao sam na ps samo infinote warfare.

 jasno da služi, bez njega gamepad warriori nemaju šanse protiv pc-aša