PC igre

Call Of Duty Modern Warfare

win10pro čet 30.5.2019 20:28

Nek vrate dedicated servere, mogu ubacit skinove ako su očajni za $$ nebi mi smetalo, i da ne mjenjaju previše gameplay dobro je na MW samo bolja grafika i to je to.

 

Do onda igram MW2 "ona verzija" online, nema baš previše igrača ali COD je ipak COD, CSGO me iritira nemogu to igrat više.

dad0r pet 31.5.2019 10:26

Prema ovom traileru ovo izgleda ko posteni FPS opet a ne sad ko ovo smece koje je COD run and gun samo smg hipfire u banana i unicorne odjelima.

 Ako bude MP isti ko i ovaj SP onda bi ovo moglo opet biti dobro, super mi je MW serijal tak da se nadam da ce ovo ispasti dobro.

 

Na charlieintel ima dosta detalja oko igre pa koga zanima nek baci oko.

 

 

Tallahassee sub 1.6.2019 00:11

.... neke su se stvari bitno promjenile u svijetu fps-a od kako su BR igre uzele a sigurno dobrih 70 - 80% igrace populacije..... da bi ovo uspjelo mora bit na razini cod-a 4, i samo je bitno da su devovi toga svjesni.... a s obzirom na to da su povukli starog deva iz spomenutog cod-a, presli na novi engine i prakticki sve bitno za gameplay daju besplatno - izgleda da su se spremni potrudit kako vratit igrace..... najiskrenije im zelim uspjeh, jer pun mi k vise bf-skog prekenjavanja....

dad0r sub 1.6.2019 10:15
Tallahassee kaže...

.... neke su se stvari bitno promjenile u svijetu fps-a od kako su BR igre uzele a sigurno dobrih 70 - 80% igrace populacije..... da bi ovo uspjelo mora bit na razini cod-a 4, i samo je bitno da su devovi toga svjesni.... a s obzirom na to da su povukli starog deva iz spomenutog cod-a, presli na novi engine i prakticki sve bitno za gameplay daju besplatno - izgleda da su se spremni potrudit kako vratit igrace..... najiskrenije im zelim uspjeh, jer pun mi k vise bf-skog prekenjavanja....

 

 

MW serijal mi je odlican dok sve ostlao osim BO1 mi je tesko smece tako da se nadam da bude ovo ispalo kako pricaju, ovja prvi traiker izgleda odlicno ako se to prenese u MP moglo bi biti ovo biti dobro, sad jos vise imaju sanse posto im je manje vise dirketni konkurenti BF je sranje.

 

Mikrotrasnakcije su to no samo se nadam da se nebude pretvoril u fortnite cirkus ko BO4, da mi skaceju likovi u banana odjelima i sa unicorn skinovima za puške 

 

Isto tako konacno igra izgleda normalno citam kolko ima wow momenata tipa "no russian" ako se ko sjeca iz MW2 no  vec su poceli SJW i politicka korektnost i mimoze kak je pre nasilno, jebem ti mater kud ide ovaj svjet dok ljudu ne razliku igru od stvarnost i svi se uvrijede na sve.. tak da bi mogli sjebat ovaj MW samo se nadam da bude IW uporan i da ne bude popustil tim budaletinama.

Tallahassee sub 1.6.2019 23:41
dad0r kaže...

 vec su poceli SJW i politicka korektnost i mimoze kak je pre nasilno

 .... kljucno za bilo koja buduca gamerska pokoljenja.... ili ce napravit brutalnu igru u skladu sa svijetom u kakvom zivimo, ili ce podilaziti kretencicima i raditit igru po svijetu u kakvom bi neka manjinska zajednica htjela zivjeti.... ili ce pokazati stvari kakve su bile ili ce podilaziti razno raznim grupacijama kako je to sve "korektno" trebalo biti... a nek se svi devovi zapitaju nad recenicom valjda diceovog co-a???? "ja sam zelio igru koju ce i moja kcerkica igrati" - DEBIL, umjesto da je zelio sto vise novca namlatiti da moze kcerkica razvijati vlastitu igjicu - Barbie BF 1.....

razer1911 sub 1.6.2019 23:49

Na nekoliko tisuća sati pro moda, lanova, prekrasno vrijeme, 2008-2011. Jednostavno ne zaboravlja se. Takva kompa i takva ekipa, hrpa klanova, xfire u bilo koje doba noći samo si se spojio i deri. Jebeni winter crash kad je izasao za poklon pred božić kakav je to doživljaj bio.Bloc mapa po snijegu dok vani ispred kuće prolazi ralica. Neopisivo. Sve je to prošlost, ostarili smo, više nismo klinci i vjerujem da ni jedan sljedeći cod ne može zamjenit ono. Iako imam ps4 i igram cod 4 remastered, znam o cemu pričam ;)

Cansee ned 2.6.2019 12:52

ne mogu vjerovat kako me puko ovaj trailer, godinama uopće nisam bio zainteresiran ni za kakve CoDove, ali ovdje me baš oprala nostalgija. čak toliko da sam evo za dlaku preordero igru, a to sam rekao da neću nikad osim za igre od CDPRa. sva sreća pa sam se suzdržao 

 

uglavnom, baš sam nabrijan i željno iščekujem igru pa ćemo vidjeti šta kažu recenzije. koliko sam shvatio, ovo je reboot, to valjda znači da počinju priču iz početka jel? ne nastavljaju na mw3, već uzimaju stare likove i počinju iz početka?

dad0r ned 2.6.2019 21:12
Cansee kaže...

ne mogu vjerovat kako me puko ovaj trailer, godinama uopće nisam bio zainteresiran ni za kakve CoDove, ali ovdje me baš oprala nostalgija. čak toliko da sam evo za dlaku preordero igru, a to sam rekao da neću nikad osim za igre od CDPRa. sva sreća pa sam se suzdržao 

 

uglavnom, baš sam nabrijan i željno iščekujem igru pa ćemo vidjeti šta kažu recenzije. koliko sam shvatio, ovo je reboot, to valjda znači da počinju priču iz početka jel? ne nastavljaju na mw3, već uzimaju stare likove i počinju iz početka?

 

Ovo je kao neki soft reboot za sad je Price potvrden no šuška se da ce se i Soap pojaviti i jos neki popularni likovi  iz prijasnjih MW-a (Ghost,Yuri itd.).

 

Digitalfoundry o novom engine-u:

 

https://www.youtube.com/watch?v=U-ku28RArRo

BeLLicus ned 2.6.2019 21:45

Cod nisam igrao od coda 4, i sad mene zanima samo jedno šta je aktivno ovih godina u codu, koji je mod glavni? I šta je trenutno competative u cod igrama, jer može izići najbolji cod na svijetu ali ako on meni nema Search and Destroy 5v5 ne zanima me previše. 

dad0r pon 3.6.2019 20:32
fila2208 kaže...

Bez obzira voljeli ga mrzili ga, vrijeme je da se cod ''vrati kući''.

tiočno mi fali ono moderno napucavanje kao što je nekad bilo zabavno. Ja se nadam da neće zeznuti ovo

 

Upravo to si bas dobro napisal vrijeme je fakat da prestaneju s tim skakanjem,letenjem,specijalistima banana i unicorn kostimima 

 

Meni ovo izgleda obecavajuce no jos nismo MP vidli, samo me strah da ce Activision sjebat sve sa svojim pohlepnim i predatorskim mikrotransakcijama.

fila2208 pon 3.6.2019 22:35
dad0r kaže...
fila2208 kaže...

Bez obzira voljeli ga mrzili ga, vrijeme je da se cod ''vrati kući''.

tiočno mi fali ono moderno napucavanje kao što je nekad bilo zabavno. Ja se nadam da neće zeznuti ovo

 

Upravo to si bas dobro napisal vrijeme je fakat da prestaneju s tim skakanjem,letenjem,specijalistima banana i unicorn kostimima 

 

Meni ovo izgleda obecavajuce no jos nismo MP vidli, samo me strah da ce Activision sjebat sve sa svojim pohlepnim i predatorskim mikrotransakcijama.

 Pa e. Svi smo odrasli na njemu, prešli na dalje kad sui počeli fantazirat. Sad je toliko sve otišlo previše, da bi  najradije vanilu samo remasteranu. Pa zašto se svi dgili oko vanile wowa itd.

 

Mislim da su i sami to skužili, iw je kvalitet bio i ostao i samo nek ovo slože, da gori u crossu i mislim da koliko god ruganje bio cod sad, da će se vratit doma kako spada.

dad0r pon 3.6.2019 22:43
fila2208 kaže...

 Pa e. Svi smo odrasli na njemu, prešli na dalje kad sui počeli fantazirat. Sad je toliko sve otišlo previše, da bi  najradije vanilu samo remasteranu. Pa zašto se svi dgili oko vanile wowa itd.

 

Mislim da su i sami to skužili, iw je kvalitet bio i ostao i samo nek ovo slože, da gori u crossu i mislim da koliko god ruganje bio cod sad, da će se vratit doma kako spada.

 

Baš tak, nadam se da cemo malo MP-a vidjeti na E3 sad, barem su tradicionalno pokazivali svake godine MP na E3 pa da vidimo na kaj lici to.

dad0r pet 14.6.2019 07:09
fila2208 kaže...

Eto ga na, nije ni počelo već fantaziranje. Ako je ovaj armored s cahingunom neki hero pickup u mp nek idu u racku.

 

Zašto ne slože mw i mw2 mp, samo da bude krvav i brutalan jako.

 

Ovaj drugi je navodno iz coopa ili killstreak no nist jos nije potvredno posto su su tak šturi s informacijama

 

Samo da bude MP dobar i da vuce na MW serijal, a ne ovo ludilo sa skakanjem,letenjem, sprintanjem brze od Bolta i onih glupim specijalistima koji imaju no brain one hit abilitije :/

Tallahassee pet 14.6.2019 11:46

..... mislim da se treba ohladit i ne se previse icemu nadat, sve drugo i usljedit ce veliko razocarenje..... obecavaju stari look and feel gameplay..,.. zanemarit cu to i samo na taj nacin mogu mozda i biti iznenadjen u pozitivnom smislu......

Winnfield pet 14.6.2019 13:19

Pa dobro, lik ima minigun i teski armor na sebi...bezveze je nagadati, pogotovo negativno. Airstrike ce biti 100% barem po videnom iz trailera, cini mi se da su i neke stare mape iz cod4 tj barem me neki djelovi podsjecaju..

fila2208 pet 14.6.2019 15:47

Jako mi se sviđa surovost, ozbiljnost i teške odluke prilikom sp kampanje, kao da cod planira malo ozbiljniji biti, kao da je sazrio.
ona iz mw2 misija di tučeš po aerodromu je bila vrh, ne jer si uživao, nego što su imali muda takvo šta staviti u video igru da ljudi mogu sami osjetiti barem malo posljedice i grižnju savjesti.

 

nadam se više takvih, teških misija, da se bar malo osjeti ta težina koju prolaze dečki specke diljem svijeta u teškim misijama.

dad0r pet 14.6.2019 18:05
fila2208 kaže...

Jako mi se sviđa surovost, ozbiljnost i teške odluke prilikom sp kampanje, kao da cod planira malo ozbiljniji biti, kao da je sazrio.
ona iz mw2 misija di tučeš po aerodromu je bila vrh, ne jer si uživao, nego što su imali muda takvo šta staviti u video igru da ljudi mogu sami osjetiti barem malo posljedice i grižnju savjesti.

 

nadam se više takvih, teških misija, da se bar malo osjeti ta težina koju prolaze dečki specke diljem svijeta u teškim misijama.

 

To se svida puno tj. vecini ako malo gledas komentare okolo i po yt ali opet je veliki pritisak "novinara" i dezurnih retarda da igra nije dovoljno "socijalno osjetlijva i politicki koreknta" i sva ta uobicajena sranja 

s kojim nas danas gnjave.

fila2208 pet 14.6.2019 18:59

Ako se uhvate tih sjw lgbt sranja uništit će igru. Evo sad vidim da će u cyberpunk bit moguće transrodnog lika napravit itd.

 

baš gnjave s tim sranjima, nek puste igre da budu igre umjesto nečije izdrkavanje.