PC igre

Call of Duty: Modern Warfare II

fila2208 čet 13.10.2022 19:39

Ima tko info oće COD points bit prenešeni u novi cod? imam tamo 1300 na mw šta mi je ostalo pa bi odmah imao za battle pass...a nezz oće to na steam vrijediti? Po nekoj logici i dalje je to activision account spojeno trebalo bi učitat sve.

Sickness pet 14.10.2022 07:58
fila2208 kaže...

Ima tko info oće COD points bit prenešeni u novi cod? imam tamo 1300 na mw šta mi je ostalo pa bi odmah imao za battle pass...a nezz oće to na steam vrijediti? Po nekoj logici i dalje je to activision account spojeno trebalo bi učitat sve.

 Dobro pitanje, to i mene zanima.

fila2208 pet 14.10.2022 19:07

Mene sekira jedino šta bi uzeo na steam, a na battlenet mi je mw. Oće se prijenos odradit sa te dve platforme jer imam 1300 fino odmah za pass.

ali konektano je sve na activision acc i na tome su bodovi bar mislim

Super64 pet 14.10.2022 19:27

Pa, ako se dobro sjećam, prvi screen u beti (na Steamu) mi je bio log-in na Activision acc. To sam odradio i u beti sam u friend listi imao sve kompiče iz mw19/wz. Dakle na taj način će se i pointsi preselit.

 

EDIT: mislim da ne bi bilo, ja Calderu nisam baš igrao zadnjih 6 mjeseci. U zadnjoj sam sezoni stao na nekih 500 - 600 pointa, tak da me to ne hebe. I prešao sam na Steam. CharlieIntel je jedna od najjačih zajednica po pitanju COD-a tak da im vjerujem i ne vidim razlog zašto bi igrače zakinuli za njihove pointse, a i ako se nešto takvo desi bit će halabuke i to će se sigurno onda ispravit. Za skinove i oružja mi je jasno, drugačiji su modeli i to ne bu išlo.

fila2208 pet 14.10.2022 20:13

Ma gurat će oni i likove i skinove sigurno, vidiš da će doć i taj nevidljivi za tu operativku. Osobno bi volio da gurnu još skinova po specijalnim postrojbama po svijetu. Realnih skinova, sa oznakama. U mw2 je došao srpski saj, šteta da nisu naše skinuli, obzirom da jesu u RS6.

Ko voli roza sranja dapače, lakše ga se vidi za ubit, no nadam se par dobrih bundlea koji se ispalte uzet za gušt.

 

Za pointse se nadam da će bit tako kako kažeš, šta kažeš, bit će galame pa će morati.

Super64 pet 14.10.2022 21:42
fila2208 kaže...

Ma gurat će oni i likove i skinove sigurno, vidiš da će doć i taj nevidljivi za tu operativku. Osobno bi volio da gurnu još skinova po specijalnim postrojbama po svijetu. Realnih skinova, sa oznakama. U mw2 je došao srpski saj, šteta da nisu naše skinuli, obzirom da jesu u RS6.

 

 Bili Danci u beti. 

Dr.Feel ned 16.10.2022 14:41

Navodno ce u drugoj godini igre staviti DLC sa svim OG mw2 mapama remastered i jos nekim misijama za kampanju koji ce naplatiti kako bi odrzali razinu prihoda za tu godinu bez novog coda. Jel ima koji OG koji je igrao mw2 u prime timeu? Osobno mi nikada nisu sjele te terminal, quarry, wasteland, highrise pa cak i favela, a mw2 igraci ih drze kao jedne od najboljih mapa ikada. Valjda sam vise black ops, jer su mi mape iz 1 i 2 daleko bolje.

fila2208 ned 16.10.2022 14:52
Dr.Feel kaže...

Navodno ce u drugoj godini igre staviti DLC sa svim OG mw2 mapama remastered i jos nekim misijama za kampanju koji ce naplatiti kako bi odrzali razinu prihoda za tu godinu bez novog coda. Jel ima koji OG koji je igrao mw2 u prime timeu? Osobno mi nikada nisu sjele te terminal, quarry, wasteland, highrise pa cak i favela, a mw2 igraci ih drze kao jedne od najboljih mapa ikada. Valjda sam vise black ops, jer su mi mape iz 1 i 2 daleko bolje.

 Vidio sam taj info i mislim da je to ok. Nema potrebe štancat svake god, nek izlazi svake dve, i nek zadrži igrače svježim contentom.

mw2 mape su za većinu svetinja. Osobno mi je mw2 pravi najbolji cod ikad tu sam ga zaigrao kako spada još preko paravoz cracka i alteriwneta kasnije di se okupljala balkanska ekipa.

 

ugl bilo kakav content pozdravljam, no samo da ne bude 60e, 20e je i više nego dosta ako će upumpat u igru godinu dana sadržaja.

 

Sickness ned 16.10.2022 15:30
Dr.Feel kaže...

Jel ima koji OG koji je igrao mw2 u prime timeu? Osobno mi nikada nisu sjele te terminal, quarry, wasteland, highrise pa cak i favela, a mw2 igraci ih drze kao jedne od najboljih mapa ikada. Valjda sam vise black ops, jer su mi mape iz 1 i 2 daleko bolje.

 Jaooo pa te mape su mi i najbolje. Godinama priželjkujem remaster originalnog MW2 i taj info koji si reko je već neko vrijeme aktualan, te mi se čini kao vrlo izvjestan jer je Highrise potvrđen u WZ2 dok je bila beta. Igro sam apsolutno sve codove do sad, a MP sam počeo od MW4 i nema mi boljeg od MW2. I najgora mapa iz MW2 mi je daleko bolja od bilo koje u MW2019. Ovo šta je bilo u beti je najbliže originalu ali mi jako ide na živce to disbandanje lobbya i sbmm, al štaš' na neke stvari se moraš prilagodit. Btw, SP za nas koje smo preordali počinje u petak u 19h za nas, pa pretpostavljam da će preload biti 24h prije.

Dr.Feel ned 16.10.2022 17:51

To je dodatni leak, ove mw2 mape i kampanja misije su kao sigurne, a ovo za mape iz drugih codova je malo manje sigurno, ali postoji velika mogucnost. Mada su to sve leakovi, ali dolaze od lika koji valjda nista nije fulao do sada u x godina. Da mi daju recimo 20 najboljih mapa iz svih 20 godina, odmah im bi dao cijenu za punu igru za taj pack.

fila2208 pon 17.10.2022 07:14

Najbolji potez im je to s kampanjom, pusti ranije da ekipa malo proba, odradi si ačivmente za mp i onda čeka mp, jer onak nitko ne želi gubit vrijeme na sp kad je tu mp.

palac gore.

 

tak je i bf2042 trebao napravti...oh wait..

Super64 pon 17.10.2022 17:10
fila2208 kaže...

Najbolji potez im je to s kampanjom, pusti ranije da ekipa malo proba, odradi si ačivmente za mp i onda čeka mp, jer onak nitko ne želi gubit vrijeme na sp kad je tu mp.

palac gore.

 

tak je i bf2042 trebao napravti...oh wait..

 Ma, budimo realni BF nije BF nako četvorke. Kakve je četvorka fičere imala, pa ni jedna igra nakon toga nije. Mogao si vidjet koji si po pojedinoj klasi u svom selu, županiji, državi, kontinentu. Server browser, friend lista, sve je radilo ko podmazano. A onda samo flopovi. Već je MW19 bio bolji od BF-a, a sam jackfrags je priznao da je to igra sa najboljim gunplayem. Ova će ih pokopat, nadam se zauvjek, jer neću/ne želim im oprostit krađu i lažno oglašavanje sa 2042. Koji sve modovi dolaze u ovom naslovu, a tu je i kako kažeš i SP, ne treba puno mozga, a nema ni konkurencije na vidiku.

http://www.youtube.com/watch?v=nPQ2JR2kxwA