PC igre

Battlefield: Bad Company 2

Bubily ned 6.3.2016 20:16

Čisto da se pohvalim sa jednim od par razloga zašto još uvjek šamaram po BCu. Još malo! 

 

I da, Trebalo mi je vremena koliko mi treba da platiniram 4 puške da platiniram ono 3-shot smeće od pištolja, M9-3. Issati kako me živcira taj drekec. Efikasan 2 metra od osobe max. Sve dalje, nope nope nope

C64 pet 6.5.2016 11:30
emerik kaže...

Koliko ljudi igra još ovu igru? Sad je na Originu na popustu, dođe 5€ pa sam ju mislio kupiti.

Ja sam isto uzeo prije mjesec dana, kada je isto bio popust

Imaš uvijek 10-ak servera na raspolaganju, tako da preporučam.

Jedino je nezgodno, što balans često nije OK i jedna ekipa rejpa.

Zanimljivo ja da mogu igrati i jedan server koji vrti mape iz BfBC2 Vietnam i taj mi je trenutno najdraži.

xxChubbyxx uto 5.2.2019 21:12

Pozz ljudi!

 

Ja sam inače F2P igrač i nakon 8 godina prisjetio sam se BF BC2 al igro sam ga preko frendovog acca, on se predomislio i neda mi više pass pa rekoh idem probat užicat acc od nekoga jer vjerovatno ima hrpa ljudi koja više ne igra ovu igru ili uopće ne igra. single je dosadan pa eto dobra duša nek mi na mail pošalje podatke, nisam hacker, neću provaljivat mailove il nešt tome slično i ako poželiš uvjek se možeš vratit u igru, spojimo se preko FB i sve 5! nije mi bitno ništa osim praznog slota da napravim svoj nick al ako nema takvog acca bit će dobar bilo koji samo da se igra :)

goodye uto 5.2.2019 21:28
xxChubbyxx kaže...

Pozz ljudi!

 

Ja sam inače F2P igrač i nakon 8 godina prisjetio sam se BF BC2 al igro sam ga preko frendovog acca, on se predomislio i neda mi više pass pa rekoh idem probat užicat acc od nekoga jer vjerovatno ima hrpa ljudi koja više ne igra ovu igru ili uopće ne igra. single je dosadan pa eto dobra duša nek mi na mail pošalje podatke, nisam hacker, neću provaljivat mailove il nešt tome slično i ako poželiš uvjek se možeš vratit u igru, spojimo se preko FB i sve 5! nije mi bitno ništa osim praznog slota da napravim svoj nick al ako nema takvog acca bit će dobar bilo koji samo da se igra :)

 imas na steamu za 2.5€ sada.

Avensac sub 2.12.2023 15:57

Sljedeći tjedan, 8.12 gase se službeni serveri za multiplayer, valjalo bi zaigrati one last time..

 

Za igranje nakon gašenja, navodno postoje unofficial serveri preko "project rome" (veniceunleashed)