Brega55 ned 28.4.2024 20:14

Pozdrav Ekipa..

Dali se netko susreo sa problemom da mu igra neće startat? Samo nakon repair-a. A nakon što se poslije repair-a ugasi, ne može se više pokrenuti dok se opet ne repair-a.

Dakle imam igru preko Epic games-a. Kada je startam, pali se EA i Epic, ide mali logon screen od BF i igra ne starta, nakon koje minute javi se poruka tipa "Game failed to launch"

Nakon toga ništa ne pomaže osim da se napravi repair. Nakon repaira igra starta normlano, ali nakon gašenja, opet ništa dok se ne repaira.. Probao sam sve online fixeve, ali više nemam ideje...

 

 

CyberDemonVZ ned 28.4.2024 21:12
Brega55 kaže...

Pozdrav Ekipa..

Dali se netko susreo sa problemom da mu igra neće startat? Samo nakon repair-a. A nakon što se poslije repair-a ugasi, ne može se više pokrenuti dok se opet ne repair-a.

Dakle imam igru preko Epic games-a. Kada je startam, pali se EA i Epic, ide mali logon screen od BF i igra ne starta, nakon koje minute javi se poruka tipa "Game failed to launch"

Nakon toga ništa ne pomaže osim da se napravi repair. Nakon repaira igra starta normlano, ali nakon gašenja, opet ništa dok se ne repaira.. Probao sam sve online fixeve, ali više nemam ideje...

 Čitam i hoću predložiti da malo pogledaš online ideje, al onda na kraju ugledam da jesi :(

 

Jedino što mi pada na pamet da je problem u kombinaciji Epic -> EA?

Može se "izvaditi" ključ i prebaciti da bude samo na EA? Možda pomogne.

 

A jesi probao kompletni uninstall / install?

Volume ned 28.4.2024 21:16

I mene je to je*avalo

Pokuša san zaigrat ovaj drop od igre možda 6-7 puta i 5 puta od toga nije tila uopće startat. Ni repair, ni brisanje i skidanje opet nije pomoglo. Nije pomoglo ništa šta san naša na netu ukratko tako da san napravia uninstall i amen
Na ea iman igru

dery ned 28.4.2024 23:30

Da da istina stalno neki k... igra nije sređena ni nakon dvije i po god. Meni i priki EA neče da se pokrene i tako u zadnje vrijeme(onda u tasku manageru izgasim proces ea background service pa radi), total krš, šteta , nevolja.

AL13N13 pon 29.4.2024 09:57
Brega55 kaže...

Pozdrav Ekipa..

Dali se netko susreo sa problemom da mu igra neće startat? Samo nakon repair-a. A nakon što se poslije repair-a ugasi, ne može se više pokrenuti dok se opet ne repair-a.

Dakle imam igru preko Epic games-a. Kada je startam, pali se EA i Epic, ide mali logon screen od BF i igra ne starta, nakon koje minute javi se poruka tipa "Game failed to launch"

Nakon toga ništa ne pomaže osim da se napravi repair. Nakon repaira igra starta normlano, ali nakon gašenja, opet ništa dok se ne repaira.. Probao sam sve online fixeve, ali više nemam ideje...

 

 

 Probaj prvo da uključiš i Epic i EA, a zatim pokreni igru preko EA. Meni tako uredno radi.

Brega55 uto 30.4.2024 10:02

Hvala svima na savjetima, ali evo već 3. Dan pokušavam raznorazne kombinacije ali ne ide.

Nemam više ideje, probao sam sve navedeno plus gašenje firewalla, antivirusa itd, ali izgleda da sami EA anticheat blokira nešto i ne dopušta paljenje igrice..

Lord_of_destruction uto 30.4.2024 21:55
Brega55 kaže...

Hvala svima na savjetima, ali evo već 3. Dan pokušavam raznorazne kombinacije ali ne ide.

Nemam više ideje, probao sam sve navedeno plus gašenje firewalla, antivirusa itd, ali izgleda da sami EA anticheat blokira nešto i ne dopušta paljenje igrice..

 

jesi možda ostavio u EA appu da se automatski logiraš kad pališ aplikaciju? kod mene je to bio problem, nekad mi uopće nije htio dignuti app, nekad ga digne, ali igre se nisu htjel pokrenuti...kad sam isključio automatsko logiranje, sve radi

Brega55 sri 1.5.2024 21:00

Uspio sam riješiti problem... nakon dana i dana ponalaska svih fixeva..

Dakle kopao sam po instalacijskom folderu, u podmapi installer naišao na app "Cleanup".

Paljenjem app se zapravo ništa ne desi ali nakon toga igra pali normalno. Međutim nakon svakog gašenja igre, potrebno je ponovno napraviti cleanup i onda radi.. napravio sam shortcut na desktopu i nema druge..

CyberDemonVZ čet 2.5.2024 14:00
Brega55 kaže...

Uspio sam riješiti problem... nakon dana i dana ponalaska svih fixeva..

Dakle kopao sam po instalacijskom folderu, u podmapi installer naišao na app "Cleanup".

Paljenjem app se zapravo ništa ne desi ali nakon toga igra pali normalno. Međutim nakon svakog gašenja igre, potrebno je ponovno napraviti cleanup i onda radi.. napravio sam shortcut na desktopu i nema druge..

 Svaka čast na ustrajnosti! :D

Moguće da je neki poznati/prijavljeni bug, pa će ga kad tad srediti.

Dobro je, nisam jedini koji mrzi EA aplikaciju - meni je jedan dan javila da nemam ni jednu kupljenu igru, da kupim prije početka igranja.

A pošto sam znao kupovati preko VPNa, usro sam se!

Naravno, poslije restarta je sve uredno radilo, samo nekakav njihov interni bug, pa nije dobro učitao popis igara.

 

 

I, kako vam se sviđa nova Stadion mapa?

Meni osobno je baš loša. flenkaju me s 10 strana gdje god da jesam :D

dery pet 3.5.2024 13:53
CyberDemonVZ kaže..

 

I, kako vam se sviđa nova Stadion mapa?

Meni osobno je baš loša. flenkaju me s 10 strana gdje god da jesam :D

 Toliko sam željan novih mapa pa mi je bilo šta novo dobro,ako se ovo može nazvat novo. Ovde ti nema brzanja pusti ih nek dolaze budi ti flenker.

Super64 pet 10.5.2024 21:12

 Opet će fulat 100% iako će to bit najbolji BF. Malo im fali da sve pometu sa malo mašte i samostalnosti, odjebanža. Previše slušaju ekipu koja još uvijek mastrubira na BF3 MP, a živimo u svijetu BR/Exfil shootera već dosta. Može MP kao temelj, ali ne kao glavni sadržaj. E da, preorder je za pičkice.

Indestructible pet 10.5.2024 21:32
Super64 kaže...

 Opet će fulat 100% iako će to bit najbolji BF. Malo im fali da sve pometu sa malo mašte i samostalnosti, odjebanža. Previše slušaju ekipu koja još uvijek mastrubira na BF3 MP, a živimo u svijetu BR/Exfil shootera već dosta. Može MP kao temelj, ali ne kao glavni sadržaj. E da, preorder je za pičkice.

 
Previse slusaju koga?

EA nikad nikog nije slusaju a ni ovi iz dajsa.