Lovac pon 18.7.2022 17:02

Pozdrav, trebao bih preporuku do cca 2000kn; bitno mi je da je udoban (sleep monitoring) i autonomija. Ovo zadnje me zapravo odbija od Samsung Galaxy Watch4 Classic jer ne vidim smisao u punjenju svakih dan i pol. Gledao sam i Huawei GT3 modele, no tu je opet zezancija s huawei app store>>huawei health i sinkronizacijom, a morao bi raditi tip-top s Note 20 Ultra. Puno hvala!

dadotb sri 19.10.2022 12:14

pozdrav svima, plivam sa satom i dok sam plivao poprecno ( 25 metara ) u metar je tacno pokazivao predjene metre...juce plivam uzduzno ( 50 metara ) a sat tacno mjeri upola manju daljinu ??? sta moze biti ??? dakle plivao 1000 a on pokazao 500 metara....Huawei GT , sta moze biti ?? dok hodam poceo je da smanjuje 30% predjene km...HVALA

 

p.s.  rijesio problem, samo trebalo nastelovati da je bazen 50 metarski

tomislav10 čet 27.10.2022 12:34

Koji bi smartwatch preporučili za oko 1000 kn sa slijedećim karakteristikama:

- da izgleda kao pravi sat, okrugli, ne četvrtasti (dakle ne kao neka plastičara)
- da mu baterija traje što duže (10 dana minimalno)
- da se može povezati s android telefonima
- da ima mjerač pulsa, poželjno i tlaka i EKG-a (nije uvjet)
- sportske funkcije gotovo pa nebitne.

Hvala!

Zaporožac čet 27.10.2022 14:06
tomislav10 kaže...

Koji bi smartwatch preporučili za oko 1000 kn sa slijedećim karakteristikama:

- da izgleda kao pravi sat, okrugli, ne četvrtasti (dakle ne kao neka plastičara)
- da mu baterija traje što duže (10 dana minimalno)
- da se može povezati s android telefonima
- da ima mjerač pulsa, poželjno i tlaka i EKG-a (nije uvjet)
- sportske funkcije gotovo pa nebitne.

Hvala!

 Pitaj ovdje https://forum.bug.hr/forum/topic/pametni-satovi-narukvice/kupnja-smartwatcha/256350.aspx?page=24&jumpto=6545132&sort=asc&view=flat