Pametni satovi i narukvice

Samsung Galaxy Watch Active i Active 2

Lijepi Dzoni uto 27.4.2021 08:54
bloodborne kaže...

ak baterija ne drzi od pon do ned nemamo kaj pricat uopce.

kamoli da cuku punim svaki ili svaki drugi dan. ništa,

za tjedan dana bi zavšilo u košu za smeće.

 e onda uzmite Garmin Fenix sat, može baterija izdržati i do 2-3 sedmice, moj stari već Garmin Fenix 3 drži do 9 dana bateriju sa jednim punjenjem......

dar01 sri 19.5.2021 13:23
Lijepi Dzoni kaže...
bloodborne kaže...

...e onda uzmite Garmin Fenix sat, može baterija izdržati i do 2-3 sedmice, moj stari već Garmin Fenix 3 drži do 9 dana bateriju sa jednim punjenjem......

 e onda je šampion Honor GS Pro,

30 dana bez solarnog punjenja i s isključenim always on prikazom i s isključenim zaslonom kada podižete ruku.

Ja ga imam.

Ali mene zanima da li funkcionira taj EKG na Galaxy  Active 2 ili ne još uvijek

aleng3 sri 19.5.2021 20:40
dar01 kaže...
Lijepi Dzoni kaže...
bloodborne kaže...

...e onda uzmite Garmin Fenix sat, može baterija izdržati i do 2-3 sedmice, moj stari već Garmin Fenix 3 drži do 9 dana bateriju sa jednim punjenjem......

 e onda je šampion Honor GS Pro,

30 dana bez solarnog punjenja i s isključenim always on prikazom i s isključenim zaslonom kada podižete ruku.

Ja ga imam.

Ali mene zanima da li funkcionira taj EKG na Galaxy  Active 2 ili ne još uvijek

 Radi.

Ice45 ned 5.6.2022 18:56

pozdrav zanima me jle se itko susreo za problemo imam active 2 i jednom nece dase puni promjenio 2 punjaca i isto bio sam ga ispraznio i stavio da se puni nista mrtav cak sam preko mobitela pokusa punit i opet nece ikoja solucija ili je fkt mrtav za smece?

 

Ice45 ned 5.6.2022 18:59

pozdrav zanima me jle se itko susreo za problemo imam active 2 i jednom nece dase puni promjenio 2 punjaca i isto bio sam ga ispraznio i stavio da se puni nista mrtav cak sam preko mobitela pokusa punit i opet nece ikoja solucija ili je fkt mrtav za smece?