Pametni satovi i narukvice

Samsung galaxy watch 3 ILI Huawei gt2 pro

Lijepi Dzoni pet 2.7.2021 16:32

.....ni meni ne smeta da punim sat svakog dana, čak mi ne bi smetalo da ga punim i 2x na dan......ono što meni smeta kod Apple Watch je njegova nježnost, (oprostite na izrazu-ali mi djeluje nekako pederljivkast!), njega ne bih stavio na ruku da mi plaćaju 100 dolara mjesečno! Ono što meni treba je robustnost, pravi muški sat, iako je Garmin Fenix 3 dosta robustan i čvrst sat, volio bih da je još jedno 1cm širi i duži......iako Garmin Fenix 3 je najrobustniji sat od svih Fenix satova, nisam zadovoljan, trebali su napravit još veći sat......ali šta je tu je.....zato mi se i ne mijenja Garmin Fenix 3 za Garmin Fenix 5 plus, ili Garmin Fenix 6 pro- ovaj Fenix 5 plus mi djeluje nekako nježan, nježan, nježan.......polomio bih ja to prvog dana, mora izdržat padove, naglo uranjanjanje u blato, u pijesak, u vodu......ccccc.......

Moj Garmin Fenix 3 sat:

[img]https://i.imgur.com/7SHtiq1.jpg[/img]

gnomisa pet 2.7.2021 18:17
dax-lax kaže...
gnomisa kaže...
dax-lax kaže...

Mogu reći iz prve ruke da apple watch 3 bez brige izdrži do spavanja u normalnom modu. 

 I to je super?

 Pa, ako mob punim svaki dan, ne vidim neku veliku kritiku da to isto radim i sa satom. Ako ćemo općenito, naravno da je to sve kitanac.

 Samo što se moderni mobitel puni 3x brže..ajd dobro...

Nuclear_Phoenix pet 2.7.2021 18:43

Ja sam dosta dugo istrazivao i googlao između samsunga i GT2 i na kraju uzeo njega jer mi je puno bitnija baterija nego hrpa funkcija od kojih mi realno trebaju sat, senzori (brojac koraka, hb...) i notifikacije da ne moram vaditi mob iz džepa. GT2 sa svim zivim popaljenim, 10ak poziva na dan, svjetlo na 100% i BT spojen od 7 do 23 prezivi 10 dana.

Skullscar1989 uto 6.7.2021 23:11

stigao je gt 2 pro... naručio sam u hg spotu. napunio sam ga na 100% danas oko cca 6 popodne i sada je na 96% uz stalno čačkanje po njemu, testiranje aplikacija, slušanje glazbe itd. na ruci ga osjetim ali to je zato što nisam nosio satove do sada, za dan ili 2 ne budem više ni primijetio. sve u svemu odličan je