doky01akablava čet 23.11.2023 15:41
gnomisa kaže...
doky01akablava kaže...
Ivan35 kaže...

prezadovoljan

 A ono,dosta ljudi se zale na ovaj 3.0.0.1 update medu kojima sam ja,bez AOD i sa ukljucenim pracenjima trosi mi skoro 20% po danu,sa time da jos nisam koristio za aktivnosti tipa trcanja sa GPS-om i stream glazbe sa uredaja.
Drugim rijecima,katastrofa od baterije,imao sam GT 2E,GT2 Pro i Watch 3 Pro i ovo je najlosiji rezultat,po tome sa nekom aktivnoscu i koristenjem normalnim ne bi trajao duze od 2-3 dana sto je razina Samsung GW serije 4-5.

Jedva bi 5 dana normalnog koristenja izdrzao,gdje je to od obecanih 14 dana ili 8-9 dana sto sam imao na GT2 Pro i to uracunat tracking aktivnosti sa GPS-om,stream glazbe itd.

Na kojoj si verziji harmony OS-a ?

Probao sam factory reset i sve ponovno i opet isto trajanje baterije sa tim da napomena na Watch 3 Pro sam imao wifi upaljena sto je dodatni potrosac baterije.


 Vidiš ovo mi je prvi glas. Možda je defektan tvoj primjerak. Bilo bi dobro čuti još neke vlasnike tog sata a koji su updejtali OS.

 

 Inače starija verzija (GT2 pro) je meni bio odličan sat za tadašnje novce (1150kn na akciji, cca 153 eura).

 Vidis,to je meni pitanje,da li da nosim na reklamaciju ili ne posto to nije normalno trajanje baterije,probati cu jos jedan tvornicki reset pa ako ne ide onda cu na reklamaciju

doky01akablava ned 17.12.2023 22:10
Gale92 kaže...

Ekipa di se može kupit gumeni remen za Huawei Watch 4 Pro? Hvala na informacijama

 Ako je 22mm,aliexpress,imas more izbora,a i kvalitetni su,preporuka za naruciti.
Ako ne,njuskalo iako su cijene malo prevelike za malo gume i metala

Gale92 pon 18.12.2023 17:05
doky01akablava kaže...

 Ako je 22mm,aliexpress,imas more izbora,a i kvalitetni su,preporuka za naruciti.
Ako ne,njuskalo iako su cijene malo prevelike za malo gume i metala

 Narucio preko aliexpress-a. 22mm je.
Mislio sam dali možda ima neka trgovina u Hrvatskoj?

Azmo pet 2.2.2024 14:00

Imam huawei watch GT3 pro. Promjenio sam stari mobitel na kojem sam imao onu dobru Huawei health aplikaciju. Sat je bio sjajan. Sve je štimalo.

 

E sad na novom mobitelu više nemam tu aplikaciju niti postoji na storeu. I tako je sjajan sat preko noći postao sranje. Ima li netko rješenje za taj problem? Kak nabavit aplikaciju? Jer smartwatch bez app je samo fenci digitalni sat.