Stric_Jura sri 1.7.2020 15:59
Srce Isusovo kaže...
izith kaže...

Navali narode...

 Eto ideje... Skupit praznih kutijica od pavlovićeve masti i unutra natrpat neki mix svinjske masti, ovog onog i prodavat budalama.... 

  5G anti-mast - Glog, Gazolin, Gavez, Glina i taaaaaaaaaaaaadaaaaaaaaaaaaaaaaammmmm - GOVNA

izith sri 1.7.2020 16:02
Stric_Jura kaže...
Srce Isusovo kaže...
izith kaže...

Navali narode...

 Eto ideje... Skupit praznih kutijica od pavlovićeve masti i unutra natrpat neki mix svinjske masti, ovog onog i prodavat budalama.... 

  5G - Glog, Gazolin, Gavez, Glina i taaaaaaaaaaaaadaaaaaaaaaaaaaaaaammmmm - GOVNA

 I što onda s takvom kremom, ne smiješ je baciti ni u bio otpad (ZG, Srednjaci)

Čitatelj sri 1.7.2020 16:15
Srce Isusovo kaže...
izith kaže...

Navali narode...

 Eto ideje... Skupit praznih kutijica od pavlovićeve masti i unutra natrpat neki mix svinjske masti, ovog onog i prodavat budalama.... 

 

Neki ce reci da je glupo, ja cu reci da je genijalno - prodavat debilima jeftinu kremu pod skupu - oni misle da ih to stiti od necega sto ih ne skodi.

Win-win za sve - profitirat ce i ljekarna i taj koji prodaje, te proizvodjac staklenki. Na gubitku nije nitko - jer svi dobiju nesto.

 

 

Čitatelj pon 6.7.2020 14:31

Nije mi dobro

 

 

Told ya

 

Čitatelj kaže...

Sada ces vidjeti, kad izadje digitalna pretplata za forum:

LVL1 - Free forum, sa dvostruko vise ad-ova, sporo ucitavanje, cesto poduplavanje postova

LVL2 - 10€/Mj | 100€/God (popust, dva mjeseca "Čabe") - 50% manje ad-ova (samo ovi ogromni sto rascjepaju teme), ponedjeljkom forum steka, do srijede vec malo manje.

LVL3 - 25€/Mj | 250€/God - ad-ovi samo ponedjeljkom. Stekanje se ne desava, al svaki 250ti post izbaci Error 404, pa si čabe pisao post od kilometar - morat ces ponovno, sorry (not sorry)

LVL4 - 50€/Mj | 500€/God - dobijete imunitet da vas jakov vise ne moze TD-ovati bez raloga, a ako to nije dovoljno ides na operaciju da ti odstrane jakova sa one stvari

LVL5 - 100€/Mj | 1000€/God - svaki put kad vas netko iritira i lupite mu TD, ta osoba dobije 60min ban 

LVLX - XXXX€/dnevno - Miro vam osobno dodje doma odraditi SpeedTest i porazgovarat, tko vam se stalno penje na Balcak, te ce ga osobno za vas prikazati u konzoli i kickati ga na XXX dana (koliko se plati)

 

Zapratite me za vise recepata