Ostalo

Problemi sa susjedom... :/

mar123 sri 22.2.2012 21:49

nebi se ja bas upusto u neki fizicki sukob s njim, neznam ja kolko ti godina imas niti kako izgledas a neznam niti kako izgleda susjed ali znam da moj stari ima 45 godina, ne izgleda kao netko ko moze pretuc nekog(nizak je) a moze onesposobit covjeka jako brzo i bolno tako da bi vrlo lako ti mogo pokupit batina od tog lika. just sayin

cod4gamer sri 22.2.2012 21:51
ZirkoHrasticManijacina kaže...
cod4gamer kaže...

odseli se čim prije, sačuvaj živce i slobodu

Od problema ne treba bjezati nego suociti se sa njim ..

da ali ovisi kako se suočiti sa njim.vidiš da sa tim likom se ne može pričati a ako ga udariš imaš posla sa murijom.ovako ti si na dobitku ako se odseliš a bolesnik će si nać novu žrtvu.

ZirkoHrasticManijacina sri 22.2.2012 22:05
mar123 kaže...

nebi se ja bas upusto u neki fizicki sukob s njim, neznam ja kolko ti godina imas niti kako izgledas a neznam niti kako izgleda susjed ali znam da moj stari ima 45 godina, ne izgleda kao netko ko moze pretuc nekog(nizak je) a moze onesposobit covjeka jako brzo i bolno tako da bi vrlo lako ti mogo pokupit batina od tog lika. just sayin

Ovo je najgluplji post koji sam procitao na forumu dosad pa sta ako je jaci jak je i izbacivac iz nekog kluba pa jel smije tuci ljude po cesti,za takve stvari postoji policija,sud i ostale drzavne ustnove. Znaci ja ti preporucujem da to probas rijesiti sa njim u 4 oka ako ne ide odes fino na policiju i prijavis ga,odvedes na sud vjeruj mi nece te vise dirati ..

domac5 sri 22.2.2012 22:06

ja se nebi selio zbog jednog kretena...isto tako nebi stisavao muziku da gospodinu slucajno ne zasmeta niti je*ao curu tamo di jedem zbog toga sto mu smeta skripanje kreveta...ja bi mu bas sve to radio u inat i samo bi cekao da napravi gresku..kad citam te postove postajem bijesan...bas kao kad gledam krv nije voda i tamo ti slicni problemi razbjesnim se i moram ic udarat vrecu da se malo rastresem

Danny_HR sri 22.2.2012 22:09

Da bi se izbjegli ispadi alfa mužjaka zaključat ću temu. Ionako postoje puno bolja mjesta gdje možeš dobiti kvalitetnije savjete vezane uz tvoj problem, tvoja prava itd. Prvenstveno Legalis i sl.