Ostalo

Pozivnice za privatne torrent trackere

blenton sri 27.1.2021 21:11

ovo je postalo fenomen,,,,,,,što mi više pišemo da se thr pozivnice već duže vrijeme ne mogu proslijediti,,,,to je više ljudi koji ih traže ili podjeb....,,,,,,,,

merio pon 8.2.2021 13:36
tuna-1 kaže...

THR otvorio ponovno slanje pozivnica, uz neke mjere opreza... Ako ju i dobijete, oprezno postupati gore :)

 Mogao si šutiti i dok su bile zatvorene temu su ubijali sa thr zahtjevima :)

sks78 pon 8.2.2021 20:42
rado7rado kaže...

Sad samo čekam kad če krenut još gora lavina oko molbi za pozivnice

probit cu onda led krdu iza mene

Ima li ko pozivnicu ?

garantiram da nece pozaliti....zanimaju me samo crtani i dokumentarci u 2 i 4k, tako da ne bih previse skidao ali bih puno sidao

dturko pon 8.2.2021 23:24

Sumnjam da će itko više dijelit padobrancima ovdje, ja znam da ja sigurno više neću. Dignuli su cijenu pozivnice za 5x i limitirali na max dvije godišnje. Još su i implementirali da sad odgovaramo za one koje pozovemo. Da je to pravilo postojalo prije, ja bih popio već dva bana do sad

 

S obzirom da se ovdje uglavnom traži THR, mislim da tema može lagano pod lock

Orwandill pon 8.2.2021 23:46
dturko kaže...

Sumnjam da će itko više dijelit padobrancima ovdje, ja znam da ja sigurno više neću. Dignuli su cijenu pozivnice za 5x i limitirali na max dvije godišnje. Još su i implementirali da sad odgovaramo za one koje pozovemo. Da je to pravilo postojalo prije, ja bih popio već dva bana do sad

 

S obzirom da se ovdje uglavnom traži THR, mislim da tema može lagano pod lock

 

Slažem se u potpunosti sa kolegom.

plug-in pon 8.2.2021 23:48

Pozdrav,

meni treba neka zivka za neki dobar tracker, svastaru..

Trenutno ne koristim seedbox i moram priznati da dugo nisam ni trackere koristio osim par njih pa sam i zbog neaktivnosti, ljenosti da ne parkam acc i poispadao s mnogih.

Sad mi je zao :/

 

Pitam se ima li i jos koji domachica tracker osim ''onog :P'' koji vrijedi spomena, ali zanimaju me vise internacionalni..

 

 

Nudim Filelist zivku, koji je meni odlican tracker u stvarno dobre ruke.

Tam imam blizu 6 tera uppa.

 

Thx ekipa.

 

Ivanjino96 pon 15.2.2021 23:50
dturko kaže...

Sumnjam da će itko više dijelit padobrancima ovdje, ja znam da ja sigurno više neću. Dignuli su cijenu pozivnice za 5x i limitirali na max dvije godišnje. Još su i implementirali da sad odgovaramo za one koje pozovemo. Da je to pravilo postojalo prije, ja bih popio već dva bana do sad

 

S obzirom da se ovdje uglavnom traži THR, mislim da tema može lagano pod lock

 Sve pozivnice sam podjelio tu na forumu. I da ih imam sada 10 vise ih nebi dao nikome pogotovo radi novih mjera i pravila.

GreenLife uto 16.2.2021 00:43

To samo pokazuje koliko je malo osoba koje održe obećanje i stvarno postanu dio zajednice. 

Uvijek sam vagao, a sad pogotovo budem jako dobro razmislio tko će dobit pozivnicu za THR.

redragonNG uto 16.2.2021 08:12
dalibor911 kaže...

Pozz

 

Dali ima ko za dat pozivnicu za RevolutionTT ili nest drugo

 

Mogu ponudit:IPT,TD,HD-Space i Torrentleech

 imam RevolutionTT

posalji mi u box ipt.i TL NA  username tj userdetails da vidim da jesi tamo cisto da nedadnem nekom tko ne seeda

all_or_nothing uto 16.2.2021 13:24
Ivanjino96 kaže...
dturko kaže...

Sumnjam da će itko više dijelit padobrancima ovdje, ja znam da ja sigurno više neću. Dignuli su cijenu pozivnice za 5x i limitirali na max dvije godišnje. Još su i implementirali da sad odgovaramo za one koje pozovemo. Da je to pravilo postojalo prije, ja bih popio već dva bana do sad

 

S obzirom da se ovdje uglavnom traži THR, mislim da tema može lagano pod lock

 Sve pozivnice sam podjelio tu na forumu. I da ih imam sada 10 vise ih nebi dao nikome pogotovo radi novih mjera i pravila.

 ha, fora, taj pc5454 kojem si ti dao pozivnicu kasnije je pozvao mene. 😁

da je neki mlm sad bi skupljao novčiće. 😁

 

  iako vidim da mu je account mrtav.

blenton uto 16.2.2021 13:53

i dalje mislim da je to fenomen glede THR-a ,,,,,,,ima puno strožih trackera,,,,svi traže pozivnicu a stvarno mali broj se drži jeb.... pravila,,,,,ok crtići za klince,,,,ok stripovi,,,,ok sve ali i dont understand,,,,,,,zadnji kojem sam dao pozivnicu se zaklinjao da će se držati pravila,,,,u početku čak i je ali poslije toga ban ,,,,ban,,,,ban,,,,whatever.......

flyordie uto 16.2.2021 15:24
zeryx kaže...

pa koja su to pravila da je to tako teško pratiti?

 kumulativni seed od 3 dana (ne mora biti u komadu odseedano) u periodu 14 dana od skidanja torrenta, ratio se ne gleda

 

EDIT: 3 dana ipak, ne znam ni ja pravila :D

zeryx uto 16.2.2021 16:11
flyordie kaže...
zeryx kaže...

pa koja su to pravila da je to tako teško pratiti?

 kumulativni seed od 2 dana (ne mora biti u komadu odseedano) u periodu 14 dana od skidanja torrenta, ratio se ne gleda

 znaci svaki torrent treba seedati 48 sati nakon što ga skinem?

shecky uto 16.2.2021 16:56

Trazim pozivnicu za THR, spreman sam i platiti neku normalnu cifru, prije nego dobijem pozivnicu voljan sam uplatiti novac na racun onog ko mi istu i prosljedi...

Od privatnih trackera koristim jedino partis.si, te uredno udrzavam dobar ratio, slika u prilogu... Hvala unaprijed.