crocro23 uto 29.8.2023 14:11
zeryx kaže...

a nekako psiholoska prednost u glavi kupca, ako se prodaje jer kupuje novo recimo.

isto kao i kod auta: prodajem stari jer kupujem novi.
zvuci bolje nego: prodajem stari jer je los.

 Pa nije baš da svaki auto koji je polovan mora bit i loš, neki su kao novi što se tiče rada, imaju malo km i održavani su ono baš top, a čovjek ima love jer je recimo prodao bakin stan na moru haha, pa mu je bitno da kaže razlog jer ono IMAM, MOŽE SE, KUPUJE SE :)

 

Ja osobno isto tako radije od takvih uzimam, iako to nije sigurnost prevelika jer svatko može i lagati o tome zašto prodaje. Možda stan od bake ne prodaje jer baka ni nema stan :)

marionezi82 uto 29.8.2023 18:20
astiuntera kaže...

 

Novi nadjes u dvije minute za 450. Digo mi je zivce.

 nadjes mu nekih 10-ak komada pa sve skupa sa linkovima posaljes, ako ima imalo ponosa popraviti ce a ako je obican djon....bar 1-og nije napravio budalom....

DISPLAY pon 18.9.2023 13:01

Ne znam koliko vam se događa, ali često u zadnje vrijeme kada prodajem na njuškalu ili marketplaceu. Dobijem upit "je li dostupno" nakon toga par pitanja, da pošaljem slike ili adresu i nakon toga samo seen :D

 

 Mogla bi neka tema za Marketplace kupce, baš smo frend i ja čitali neki dan poruke koje smo dobivali na marketplaceu od potencijalnih kupaca. Kakva je to gramatika, pitanja i način komunikacije haha ali kada im otvoriš profil bude sve jasnije...

corco pon 18.9.2023 23:01

Ne znam točno način na koji funkcioniraju ovakvi scam oglasi, ali sam ih primjetio brdo u zadnje vrijeme. Pojave se oko 20:00 i nestanu drugi dan u 8:00. Znači taman su aktivni u vrijeme kada njuškalo korisnička služba ne radi. Pošto ih vidim sve više i više očito im 'biznis' ide dosta dobro, a njuškalo se baš ne trga da nešto poduzme u svezi s tim.

Wiz3m4n pon 9.10.2023 17:58
vrinho kaže...

Ovaj mu je ipak jači A i ostali su mu na razini.

 Issova majko pa ove nisam ni vidio, hvala ili bolje možda da nisam....ma pre jak je, volio bi sjesti i popit kakvu bevandu sa covjekom, cisto da vidim sta je to, da je blize svakako bi ga otisao vidjeti, no ako cu za Istru ide na popis must visit!!

 

trebalo bi ga zastitit i uvest u bastinu RH