Ostalo

Marihuana

mar123 sri 26.8.2015 12:56

kolko je samo bolje zapalit travu nego se ic opijat, ja kad sam s frendovima nama je bolje zapalit, opusti nas, zahebavamo se, da ne govorim kakve teme nam padnu na pamet pa cijelu vecer o njima raspravljamo.

i da, ovisnosti nikakve, znao sam zapalit po par puta dnevno par dana, i nakon toga nisam zapalio po par mjeseci.

ks95hr sri 26.8.2015 12:57

Znači ipak nisi svjestan svega. Pa ako se to puši da se malo opiješ, da pobjegneš od stvarnosti onda mi to ne treba, i ne samo da mi ne treba, nego si ni neću dopustiti biti takva kukavica da manevriram i dodatno stvaram probleme umjesto da im pogledam u oči.

ljesnjaci sri 26.8.2015 13:00

Aha, znači sad pričamo da nismo ovisni o marihuani koja je vrlo poznata po ovisnošću i otvoreno financiramo mafiju... Bravo ljudi... Samo naprijed... Znači sljedeće što ćemo financirati je krijumčarenje puški i pištolja...

SimeKZ sri 26.8.2015 13:03
ljesnjaci kaže...
kruskar kaže...

Ovu temu sam otvorio s razlogom,razlog je taj zanimaju me tuđa mišljenja o toj biljci.

Osobno sve najbolje mislim o njoj,konzumiram ju već godinama i niki klinac mi nije,samo sam smireniji i zdraviji :P

 

EDIT

Zanimaju me mišljenja zato što smatram da je večina ljudi oko mene u totalnom krivu po pitanju marihuane,80% ljudi za nju ne želi čuti a kamoli o legalizaciji.

Iskreno smatram da su farmaceuti mnoge ljude zatupili s svojim pričama da je to droga.

 

Nikome marihuana nije ništa dobroga donijela... Ne znam kako netko ovakvo nešto može uopće napisati i gdje je takvo nešto čuo...

Ako 99,99% ljudi priča da je marihuana droga, kome uopće pada na pamet tvrditi da nije...

KRAJ DISKUSIJE... Za mene...

P.S. Ako ne vjeruješ, probaj, pa ćeš za par godina vidjeti... Ili probaj pola godina bez marihuane pa ćeš vidjeti da si ovisnik...

 Ako 99% ljudi kaze da je zemlja ravna ploca, onda je ravna ploca... i kome uopce pada napamet tvrdit da nije.

mar123 sri 26.8.2015 13:27
ks95hr kaže...

Znači ipak nisi svjestan svega. Pa ako se to puši da se malo opiješ, da pobjegneš od stvarnosti onda mi to ne treba, i ne samo da mi ne treba, nego si ni neću dopustiti biti takva kukavica da manevriram i dodatno stvaram probleme umjesto da im pogledam u oči.

 svjestan si, kako ne? ne opije to ko alkohol, ne muti ti se pred ocima, ne padas dok hodas niti nista.

ljesnjaci kaže...

Aha, znači sad pričamo da nismo ovisni o marihuani koja je vrlo poznata po ovisnošću i otvoreno financiramo mafiju... Bravo ljudi... Samo naprijed... Znači sljedeće što ćemo financirati je krijumčarenje puški i pištolja...

 marihuana nije poznata po ovisnoscu, procitaj neke clanke bolje. cigareta je losija za zdravlje od marihuane a dopustena je, zasto? ako navedu kao razlog da marihuana djeluje opijajuce za tijelo zasto je onda alkohol legalan? ljudi u hrvatskoj su kolko puta ubijali jer su se napili, nisam cuo da je netko ubio nekog pod utjecajem marihuane. da ne govorim da marihuana ne izaziva agresivnost dok alkohol da.

 

uostalom glupo je raspravljat o ovome s nekim tko nikad nije pusio, zapalite jednom i vidite.

nine sri 26.8.2015 16:46
ljesnjaci kaže...

Znači ovako... Vi tvrdite da niste ovisni o drozi, ali ste ovisni o promoviranju droge... Kako to?

 

dečec trollanje zahtjeva umijeće i socijalne vještine..