Ostalo

Cura i njezin instagram

Zaporožac čet 3.2.2022 06:30

server flop

 

ne želi mi ni uploadati njenu fotku...

 

evo, s vanjskog uploadaera... https://postimg.cc/8FYQnrzf

 

nego, da razradimo ovaj bitan topic..

 

čim cura oblači miniće, (a, s vama je u vezi) dotjeruje se pretjerano, objavljuje previše seksi fotki na instaću, ta cura traži kruha preko pogače, odn. traži kurc* viška.

 

znam da nas netko zajebava, ali prije posla pijem kavicu s cikorjom pa da ubijem vrijeme...

 

 

Cansee čet 3.2.2022 21:33
domi321 kaže...

Pocela je objavljivat polugole slike, nema me na IGu uopce + insta joj daje "pick me" vibe

 

U vezi smo 2 godine, rekao sam joj da mi smeta to.

Ona je makla storye a tek poslije saznao da sam joj bio hidean za storye.

Kad sam ju pitao zas, rekla je da se kao ne bi ljutio...

 

U meduvremenu sam ju pitao da li je spremna da pocnemo zivit skupa da uzmemo stan u najam, njezin odgovor je bio da kao nema sta ona placat stan prvih godinu dana jer normala je kao da decko placa...

 

Naci kaj se desava, doso trazit help tu jer nez vise kog bi pito 

 

 

Btw, kroz 2 tjedna bi ju trebao vodit na putovanje ali kad mi ovak bude onak overthinkam puno sad

 

ma sranje je ovo buraz moj, al ne zaboravi - puno je veće sranje ako krenete u nešto ozbiljnije, tipa brak i/ili djecu. Trenutno je najlakše to sve okončat.

 

Mislim da je prilično jasno da ona želi da ti trošiš novce na nju, spominje se i stanarina i putovanja, mislim da to sve trebaš iste sekunde ukinut. Odnosno tražiti ju da plati za početak pola putovanja. 

 

Ono što ti mogu garantirat iz svog iskustva je da šta god ti napravio i koliko god novaca na nju potrošio ona te može hladno napucat bez sekunde razmišljanja. Što si u petak potrošio na nju u subotu je zaboravljeno. Ako joj kažeš da je financiranje ukinuto poštovat će te puno više, a ne manje, vjeruj mi. Mi muški često volimo kroz novac pokazivati da smo dominantni, a zapravo ispadamo majmuni, ona te počne gledati kao hodajući bankomat. 

ivan dragi čet 3.2.2022 23:01

Mala naletila na drugog medveda na medvednici. Nisi imo dovoljno zatamnjena stakla frende.

 

Daj ovdje link na instac, kad postane slavna i bogata na onlyfansu, pokupi pola love i bjezi. Tako rade alfa muzjaci.