g520 sub 15.1.2011 17:43

Pozdrav!

 

Problem je u tome što me netko zove sa skrivenog broja već nekoliko mjeseci, a to me polako počinje iritirati.

Zanima me je li ikako moguće doznati tko me zove, je li mi tu može pomoći moj mobilni operater (T-mobile), Policija, neka druga nadležna služba; ili možda ne postoji mogućnost doznavanja?

The Unforgiven sub 15.1.2011 17:45

T-Com može, ali nema šanse da ćeš ti dobit nalog od policije da T-Com bude primoran otkriti identitet korisnika koji te zove samo zato jer te isti zeza.

Rađe se ispričaj onome kom si se zamjerio :D
Il' ti neka napaljena treba samo glas želi čut :D

Mitch sub 15.1.2011 17:53
g520 kaže...

Pozdrav!

 

Problem je u tome što me netko zove sa skrivenog broja već nekoliko mjeseci, a to me polako počinje iritirati.

Zanima me je li ikako moguće doznati tko me zove, je li mi tu može pomoći moj mobilni operater (T-mobile), Policija, neka druga nadležna služba; ili možda ne postoji mogućnost doznavanja?

Ako koristiš android, onda instaliraj aplikaciju HRCallerID

miki1981 sub 15.1.2011 17:56

Ne znam kako to ide sa T-mobile-om, ali evo iskustva mog sa VIP-a. netko zove, u svako doba dana i noći skriveni broj, ja se javim, on se ne javlja. Meni do.izdilo i ja nazvao vip i oni rekli pa nema problema, sad mi pratimo. I tako nakon što je slijedeći put zvao ja zvao vip i oni mi rekli točan broj sa kojeg je zvano. I naravno na kraju ispalo da mi je debilni poznanik imao viška vremena i bilo mu dosadno...al ajde u njegovu obranu...biio je u bolnici 4 mjeseca ukupno, pa nije ni cudo da mu je bilo dosadno.

stevan94 sub 15.1.2011 20:03
Mitch kaže...
g520 kaže...

Pozdrav!

 

Problem je u tome što me netko zove sa skrivenog broja već nekoliko mjeseci, a to me polako počinje iritirati.

Zanima me je li ikako moguće doznati tko me zove, je li mi tu može pomoći moj mobilni operater (T-mobile), Policija, neka druga nadležna služba; ili možda ne postoji mogućnost doznavanja?

Ako koristiš android, onda instaliraj aplikaciju HRCallerID

gdje da skinem ovo? sta ja cu sa tim moci vidjeti ko me zove iako je skriven broj ili sta?

Mitch sub 15.1.2011 20:04
stevan94 kaže...
Mitch kaže...
g520 kaže...

Pozdrav!

 

Problem je u tome što me netko zove sa skrivenog broja već nekoliko mjeseci, a to me polako počinje iritirati.

Zanima me je li ikako moguće doznati tko me zove, je li mi tu može pomoći moj mobilni operater (T-mobile), Policija, neka druga nadležna služba; ili možda ne postoji mogućnost doznavanja?

Ako koristiš android, onda instaliraj aplikaciju HRCallerID

gdje da skinem ovo? sta ja cu sa tim moci vidjeti ko me zove iako je skriven broj ili sta?

  da, detektira samo za Vip i T-mobile, u hrvatskoj naravno

g520 ned 16.1.2011 10:32
miki1981 kaže...

Ne znam kako to ide sa T-mobile-om, ali evo iskustva mog sa VIP-a. netko zove, u svako doba dana i noći skriveni broj, ja se javim, on se ne javlja. Meni do.izdilo i ja nazvao vip i oni rekli pa nema problema, sad mi pratimo. I tako nakon što je slijedeći put zvao ja zvao vip i oni mi rekli točan broj sa kojeg je zvano. I naravno na kraju ispalo da mi je debilni poznanik imao viška vremena i bilo mu dosadno...al ajde u njegovu obranu...biio je u bolnici 4 mjeseca ukupno, pa nije ni cudo da mu je bilo dosadno.

Evo bio upravo u T-mobile-u, sve im objasnio. Oni, naravno, imaju popis svih brojeva koji su me zvali; pitali su točno vrijeme tog dolaznog poziva i dali su mi broj osobe koja me zvala.

Znači, sada je dokazano da se i u T-mobile-u može saznati tko vas zove sa skrivenog broja, a da vam pri tome ne treba ni policija ni neki posebni nalozi.

 

Puno hvala svima na savjetima.

Hrvojestr ned 16.1.2011 10:35
g520 kaže...
miki1981 kaže...

Ne znam kako to ide sa T-mobile-om, ali evo iskustva mog sa VIP-a. netko zove, u svako doba dana i noći skriveni broj, ja se javim, on se ne javlja. Meni do.izdilo i ja nazvao vip i oni rekli pa nema problema, sad mi pratimo. I tako nakon što je slijedeći put zvao ja zvao vip i oni mi rekli točan broj sa kojeg je zvano. I naravno na kraju ispalo da mi je debilni poznanik imao viška vremena i bilo mu dosadno...al ajde u njegovu obranu...biio je u bolnici 4 mjeseca ukupno, pa nije ni cudo da mu je bilo dosadno.

Evo bio upravo u T-mobile-u, sve im objasnio. Oni, naravno, imaju popis svih brojeva koji su me zvali; pitali su točno vrijeme tog dolaznog poziva i dali su mi broj osobe koja me zvala.

Znači, sada je dokazano da se i u T-mobile-u može saznati tko vas zove sa skrivenog broja, a da vam pri tome ne treba ni policija ni neki posebni nalozi.

 

Puno hvala svima na savjetima.

jel neka mala zvala ili neki štemer :D

Lazoooo ned 16.1.2011 11:02
g520 kaže...

Pozdrav!

 

Problem je u tome što me netko zove sa skrivenog broja već nekoliko mjeseci, a to me polako počinje iritirati.

Zanima me je li ikako moguće doznati tko me zove, je li mi tu može pomoći moj mobilni operater (T-mobile), Policija, neka druga nadležna služba; ili možda ne postoji mogućnost doznavanja?

Kad te nazove ti mu samo se javi i drži,nemoj spustiti slušalicu jedno pol minute,tad će nakon nekog vremena izgubiti kune na mobu i natući si račun i odustat će

cuspajz ned 16.1.2011 11:05
Lazoooo kaže...
g520 kaže...

Pozdrav!

 

Problem je u tome što me netko zove sa skrivenog broja već nekoliko mjeseci, a to me polako počinje iritirati.

Zanima me je li ikako moguće doznati tko me zove, je li mi tu može pomoći moj mobilni operater (T-mobile), Policija, neka druga nadležna služba; ili možda ne postoji mogućnost doznavanja?

Kad te nazove ti mu samo se javi i drži,nemoj spustiti slušalicu jedno pol minute,tad će nakon nekog vremena izgubiti kune na mobu i natući si račun i odustat će

Nije potrebno. Obračunska jedinica je 1 minuta, a nakon prve minute 15 sekundi.

Lazoooo ned 16.1.2011 11:06
cuspajz kaže...
Lazoooo kaže...
g520 kaže...

Pozdrav!

 

Problem je u tome što me netko zove sa skrivenog broja već nekoliko mjeseci, a to me polako počinje iritirati.

Zanima me je li ikako moguće doznati tko me zove, je li mi tu može pomoći moj mobilni operater (T-mobile), Policija, neka druga nadležna služba; ili možda ne postoji mogućnost doznavanja?

Kad te nazove ti mu samo se javi i drži,nemoj spustiti slušalicu jedno pol minute,tad će nakon nekog vremena izgubiti kune na mobu i natući si račun i odustat će

Nije potrebno. Obračunska jedinica je 1 minuta, a nakon prve minute 15 sekundi.

Ma nek se čovjek javi,ostavi mobitel i jest će kune onom tamo koji je nazvo...

MrBlc ned 16.1.2011 11:14
The Unforgiven kaže...
T-Com može, ali nema šanse da ćeš ti dobit nalog od policije da T-Com bude primoran otkriti identitet korisnika koji te zove samo zato jer te isti zeza. 

Par mjeseci zvanja sa skrivenog broja je matletiranje i ne samo da ima šanse dobiti nalog (ako broj nije registriran, može dobiti nalog i za doznavanje identiteta osobe koja zove), već ta osoba može imati ozbiljne pravne posljedice.

The Unforgiven ned 16.1.2011 11:19
MrBlc kaže...
The Unforgiven kaže...
T-Com može, ali nema šanse da ćeš ti dobit nalog od policije da T-Com bude primoran otkriti identitet korisnika koji te zove samo zato jer te isti zeza. 

Par mjeseci zvanja sa skrivenog broja je matletiranje i ne samo da ima šanse dobiti nalog (ako broj nije registriran, može dobiti nalog i za doznavanje identiteta osobe koja zove), već ta osoba može imati ozbiljne pravne posljedice.

 

Ja samo znam da dok sam ja zvao ViP po tom pitanju, ok, bilo je 2-3 tjedna, ne par mjeseci, pa su mi rekli da se ne zamaraju s tim, te da rađe ja sam doznam tko me od prijatelja zeza. :)

MrBlc ned 16.1.2011 12:10
The Unforgiven kaže...

Ja samo znam da dok sam ja zvao ViP po tom pitanju, ok, bilo je 2-3 tjedna, ne par mjeseci, pa su mi rekli da se ne zamaraju s tim, te da rađe ja sam doznam tko me od prijatelja zeza. :)

VIP to može, a ne mora napraviti, ali policija, ukoliko prijaviš uznemiravanje pozivima koje traje dulje vrijeme ili kraće ukoliko su pozivi po noći postupa po prijavi i traži nalog. Onaj trenutak kada sudac izda nalog, više nam hoću - neću.

stevan94 ned 16.1.2011 13:33
Mitch kaže...
stevan94 kaže...
Mitch kaže...
g520 kaže...

Pozdrav!

 

Problem je u tome što me netko zove sa skrivenog broja već nekoliko mjeseci, a to me polako počinje iritirati.

Zanima me je li ikako moguće doznati tko me zove, je li mi tu može pomoći moj mobilni operater (T-mobile), Policija, neka druga nadležna služba; ili možda ne postoji mogućnost doznavanja?

Ako koristiš android, onda instaliraj aplikaciju HRCallerID

gdje da skinem ovo? sta ja cu sa tim moci vidjeti ko me zove iako je skriven broj ili sta?

  da, detektira samo za Vip i T-mobile, u hrvatskoj naravno

A ja sam u Bosni :/ Ima li sta za nas?

luka_cro ned 16.1.2011 14:57
Mitch kaže...
g520 kaže...

Pozdrav!

 

Problem je u tome što me netko zove sa skrivenog broja već nekoliko mjeseci, a to me polako počinje iritirati.

Zanima me je li ikako moguće doznati tko me zove, je li mi tu može pomoći moj mobilni operater (T-mobile), Policija, neka druga nadležna služba; ili možda ne postoji mogućnost doznavanja?

Ako koristiš android, onda instaliraj aplikaciju HRCallerID

Nema te aplikacije na marketu.

stevan94 ned 16.1.2011 14:59
luka_cro kaže...
Mitch kaže...
g520 kaže...

Pozdrav!

 

Problem je u tome što me netko zove sa skrivenog broja već nekoliko mjeseci, a to me polako počinje iritirati.

Zanima me je li ikako moguće doznati tko me zove, je li mi tu može pomoći moj mobilni operater (T-mobile), Policija, neka druga nadležna služba; ili možda ne postoji mogućnost doznavanja?

Ako koristiš android, onda instaliraj aplikaciju HRCallerID

Nema te aplikacije na marketu.

Sad sam ja skinuo,imas link u temi o lg optimusu g540 ;) medju zadnjim postovima

teo1 uto 27.12.2011 12:53

moje iskustvo kako postupiti u slucaju u slucaju prijema zlonamjernih ili uznemiravajucih poziva.12.12.2011. u 01.03 h. zove skriveni broj,isti dan prijavljujem T-com-u,popunjavam podnesak o prijemu zlonamjernih ili uznemiravajucih poziva.Za tri dana dobivam od T-com-a postom obavjest da su 13.12.2011.poslali nadleznoj policijskoj upravi podatke na daljnje postupanje u predmetnom slucaju.20.12.2011 u 03.08h. opet poziv.Odlazim u nablizu policijsku postaju jer neznam kojoj je to nadleznoj policijskoj upravi T-com poslao podatke,u Petrinjsku ili Heizelovu.lijepo su me primili sastavili zapisnik o ovom drugom pozivu, uzeli broj spisa od T-com-a od prvog skrivenog poziva i rekli mi da postupak ide dalje.Sada cekam rezultat.Po meni T-com je otkrio broj prvog poziva i dostavio policiji a ovaj drugi ce traziti policija od T-com-a.Mozda sam preopsiran u opisivanju,no mozda nekome pomogne,Javim vam kada saznam kako je sve zavrsilo..

teo1 čet 29.12.2011 14:58

Da zbog jednog poziva,ujutro sam nazvao T-com i savjetovali su mi da dodjem  i da je najbolje da odmah podnesem prijavu,vjerovatno pretpostavljaju ako je bio jedan bit ce ih jos,kao sto je i bilo..

84737 čet 29.12.2011 20:58

Dobro, razumijem. Makar bih ja  taj jedan poziv pridodao nečijoj zabuni.

Ipak bi pozivi trebali zaredati par dana da stvarno zaključim kako netko maltretira sa zlom namjerom.

Btw koliko je sveukupno poziva bilo? 2?

No, ok... svatko ima svoj prag tolerancije.

 

gospod_tomas_007 čet 11.10.2012 15:06

Bok ljudi !

 

Zanima me kakava je danas situacija s skrivenim brojevima.Konkretno imamn samsnug s3550 i na t mobileu sam.Mogu li oni vidjeti tko me zvao ako im kažem točan dan i vrijeme ? Ili se može staviti java aplikacija koja odbija skrivene brojeve, tj. pozive s istih.

 

Hvala !