Bur33k sri 13.10.2021 10:41

3-4 dana čekaš na uplatu, od dana dostave.

Dobro je što imaju dobar tracking, a ukoliko što zapne, lako nazoveš korisničku podršku.

Kupovao sam laptop ove godine, prodavatelj je slao preko GLS partnera koji nije upisao bankovni račun u podatke pošiljke. Zato je prodavatelj čekao duže za isplatu, dok nije poslao ponovno IBAN.

Ali i to je bilo riješeno u 7 dana.

fighterZu čet 18.1.2024 20:51

Ima li netko informaciju je li GLS nedavno mijenjao aplikaciju za pracenje pošiljki? Prije je bilo dovoljno unijeti broj pošilljke. No sada me traži i poštanski broj. Nakon ispravnoga unosa za oba podatka nema rezultata za praćenje pošiljke te više ne mogu pratiti status pošiljke.

nbdy32 pet 19.1.2024 17:06
fighterZu kaže...

Ima li netko informaciju je li GLS nedavno mijenjao aplikaciju za pracenje pošiljki? Prije je bilo dovoljno unijeti broj pošilljke. No sada me traži i poštanski broj. Nakon ispravnoga unosa za oba podatka nema rezultata za praćenje pošiljke te više ne mogu pratiti status pošiljke.

Probaj ukucati na GLS zemlje iz koje je poslana pošiljka ...

 

Meni recimo na HR ne izbacuje ništa, ni da nema pošiljke, koja je naručena iz Španjolske ...

 

Ali recimo kad promjenim na GLS-ES onda mi nalazi pošiljku i veli da je u tranzitu ...

fighterZu pet 19.1.2024 17:30
Lil Dice kaže...

Možda ne kucaš pravi poštanski ako si iz malog mjesta. Već neko vrijeme se ne koriste brojevi manjih općina/ureda. Probaj naći tu https://www.posta.hr/pretrazivanje-mjesta-s-pripadajucim-postanskim-brojem/1403 (nema veze što je hp stranica).

 

nbdy32 kaže...
fighterZu kaže...

Ima li netko informaciju je li GLS nedavno mijenjao aplikaciju za pracenje pošiljki? Prije je bilo dovoljno unijeti broj pošilljke. No sada me traži i poštanski broj. Nakon ispravnoga unosa za oba podatka nema rezultata za praćenje pošiljke te više ne mogu pratiti status pošiljke.

Probaj ukucati na GLS zemlje iz koje je poslana pošiljka ...

 

Meni recimo na HR ne izbacuje ništa, ni da nema pošiljke, koja je naručena iz Španjolske ...

 

Ali recimo kad promjenim na GLS-ES onda mi nalazi pošiljku i veli da je u tranzitu ...

Hvala na prijedlozima. Ništa od toga nije pomoglo. Imam dojam da ima veze sa time što je paket unesen sustav još početkom mjeseca. Te ako su radili kakve migracije u aplikaciji, ne bi me čudilo da je nešto zeznuto sa starijim paketima (jer kazem, koliko se sjecam nisam morao unositi postanski broj). Budem ih probao kontaktirati da vidim u čemu je problem.

Alfredo nr.2 sub 20.1.2024 09:44

Meni je GLS prejak, koja firma. Jadni ljudi tamo, životno su ugroženi.

Uglavnom, kupio sam jednu stvar na njuskalu koju oni trebaju pokupiti, no vozač javlja da je pao snjeg, a on ima ljetne gume pa je ne može pokupiti :)

Sad čekam da bude bolje vrijeme ili da u GLS-u u PRVOM MJESECU netko odluči staviti zimske gume na vozilo!