Općenito o ICT biznisu

Apple for business usluge u HR

ATJLučko sri 31.1.2024 15:05
DrGr kaže...

Pozdrav,

Da li netko možda ima informaciju zbog čega Apple for business usluge nisu dostupne u Hrvatskoj? 

Hrvatska je jedina država u EU gdje ove usluge nisu dostupne (link https://support.apple.com/en-gb/102867) a konkretan razlog nisam dobio ni od Apple.a ni od njihovih zastupnika u HR.

 

Hvala i lp

 

Nema na moju preveliku žalost previše toga, a od njihovih zastupnika (živo me pere koji su to, da nisu iStyle i iStore  ) koristi kao i od brusnog papira na WCu! 

 

Baš ta konkretnu činjenicu i ne mogu kazati da sam preinformiran, ali dok nema Apple Music niti Apple TV mogućnosti, znaš odmah koji je najvjerojatnije razlog (nije da A. P. nije razgovarao, čini mi se u Davosu 2022 godine apropos tih problema) ne postojanju istog, nišvrijedno lowlife market, simple as that dude! 

Timo čet 1.2.2024 08:07
ATJLučko kaže...

Nema na moju preveliku žalost previše toga, a od njihovih zastupnika (živo me pere koji su to, da nisu iStyle i iStore  ) koristi kao i od brusnog papira na WCu! 

 

Baš ta konkretnu činjenicu i ne mogu kazati da sam preinformiran, ali dok nema Apple Music niti Apple TV mogućnosti, znaš odmah koji je najvjerojatnije razlog (nije da A. P. nije razgovarao, čini mi se u Davosu 2022 godine apropos tih problema) ne postojanju istog, nišvrijedno lowlife market, simple as that dude! 

 Muusic imas kod nas, i iCloud+ uslugu takoder