Modding galerija

Vise od Satisfakcije - JUVENTUS

Juventus pet 7.10.2011 15:49
Danny_HR kaže...

Nema potrebe da otvaraš više istih tema. Ovu sam ti preselio u odgovarajući podforum.

Ok,ja sam samo hteo da postavim moju temu kao navijac JUVENTUSA i da to bude onako za sve koji vole fudbal,nadam se da nisam pogresio.

Ako nije problem nek ovo ostane ovako,ako sam toliko prekrsio pravila neznam sta da kazem.

Ja samo zelim svoju temu pod ovim nazivom,nisam mislio nista lose.

Nadam se da me razumes.

Poz

Juventus sub 8.10.2011 01:30

Hvala svima onima kojim se svidja pa i onoga kome se ne svidja,vidim da je on jedini,ali mora biti i takvih,svuda,pa

i tu na portalu.Kritika je super stvar ali kad je u kombinacijom sa cinjenicama i to je ono sto je Super,kao recimo da

moram menjati CPU Cooler i farbanje iznutra u crnu boju.

Kao sto sam rekao radim na tome,tacnije cekao sam da izadje Zalmanov CNPS 12X novi CPU Cooler koji ovi danaje

je vec na trzistu i trazim nacin da ga dovucem u Makedonii.

Cena mu jos nije obljavljena ali znam da ce biti jako skup,na to sam cekao kad je u pitanju CPU Cooler koje je

takodje povezano sa black interior i bolji cable management.

To je to :


dombak1608 sub 8.10.2011 08:03
Juventus kaže...

Hvala svima onima kojim se svidja pa i onoga kome se ne svidja,vidim da je on jedini,ali mora biti i takvih,svuda,pa

i tu na portalu.Kritika je super stvar ali kad je u kombinacijom sa cinjenicama i to je ono sto je Super,kao recimo da

moram menjati CPU Cooler i farbanje iznutra u crnu boju.

Kao sto sam rekao radim na tome,tacnije cekao sam da izadje Zalmanov CNPS 12X novi CPU Cooler koji ovi danaje

je vec na trzistu i trazim nacin da ga dovucem u Makedonii.

Cena mu jos nije obljavljena ali znam da ce biti jako skup,na to sam cekao kad je u pitanju CPU Cooler koje je

takodje povezano sa black interior i bolji cable management.

To je to :


 

Pravi ljepotan kojeg tvoje kučište zahtjeva :))
Juventus ned 9.10.2011 16:33
vexx5555 kaže...

1. Cable menagment ti je u qrcu

2. Stock cooler-fuj

3. Očisti rašinu na prednjim filtrima

4. Pozicija dvd pržilice ti je koma

Ovo su stare slike i na cable managment radim da ga bolje sprovedem,CPU coolera menjacu ga za onim gore sta sam ga postavio,

ako nisi video malo bolje pogledaj a ne da pricas price koja sam ja vec ispricao,sto se tice prasine u moj PC to nikad nije bilo a

za te przlice te nerazumem sta ti to znaci.

U svakom slucaju ljudi nemoj da pisete nesto koliko samo da se nesto napise,nema smisle od kritike koje sam ja sam vec reko,

glupo zvuci.Bolje kazi ne svidja mi se tvoj PC i svaticu te bolje,ako imas cinjenice ili nekog tvog stila koji se sa mojim ne uklapa,

recimo nesvidja mi se boja neonke,fanovi,kuciste,nevolim Juventus,a ne ovako samo da se nesto upises kao da i ti postois.

 

Intel&ATI ned 9.10.2011 16:38
Juventus kaže...
vexx5555 kaže...

1. Cable menagment ti je u qrcu

2. Stock cooler-fuj

3. Očisti rašinu na prednjim filtrima

4. Pozicija dvd pržilice ti je koma

Ovo su stare slike i na cable managment radim da ga bolje sprovedem,CPU coolera menjacu ga za onim gore sta sam ga postavio,

ako nisi video malo bolje pogledaj a ne da pricas price koja sam ja vec ispricao,sto se tice prasine u moj PC to nikad nije bilo a

za te przlice te nerazumem sta ti to znaci.

U svakom slucaju ljudi nemoj da pisete nesto koliko samo da se nesto napise,nema smisle od kritike koje sam ja sam vec reko,

glupo zvuci.Bolje kazi ne svidja mi se tvoj PC i svaticu te bolje,a ne ovako.

 

Ovo za poziciju pržilice se i ja isto slažem - a mislio je reći da je bezveze šta ti je između ventova, stavi ju rađe u najviši slot da sva tri venta budu "po redu"

I nije ništa loše mmislio nego samo da popraviš pa da bude još bolje nemoraš odmah burno reagirati

Meni se sviđa konfa i dobio si TU {#}

Pozdrav

Juventus ned 9.10.2011 16:55

intel&ATI

 

Druze niko nije rekao da je nesto lose mislio ali ti pricas samo za ono posljednje pod br 4,za neke przlice.Hvala sto si mi

objasnio sta je to.I ja sam tako hteo ali nemoze da se DVD gore postavi zbog fanova koji su iznutra,one na plafonu

kukista zato sam morao da ga tako postavim,izmedju ova dva.

Ja sam reagovao da i tebi jos jednom objasnim zbog Cablova,CPU cooler koji sam ja sam napisao jos na pocetku da cu to

da sredim i promenim,prema tome ja sam to reko,a on meni ponavlja istu pricu.

To nerazumem zato sam tako reagirao,sasvim normalno,slazes se.O tome ja pricam.

Zato sam mu reko da jos jednom procita sta smo svi pricali,da bolje vidi,pa onda.....

Kada dajes kritiku treba biti objektivna a ne samo da nesto napises,jel tako.

Drago mi je ako smo se razumeli.

Sve najbolje

vexx5555 ned 9.10.2011 19:26

Ja sam ti napisao mišljenje o stanju na slikama-kad nešto promijeniš,pukni slike i komentirat ću ponovo. Mogu i ja pisati da ću u svoj komp ugraditi vodeno za par mjeseci,ali to će biti za par mjeseci-nitko ne zna kako će izgledati za tih par mjeseci i glupo je komentirati nešto što se ne vidi-nadam se da tu slažemo.

 

Što se tiče osvjetljenja i natpisa Juventus, tu nemam što komentirati jer: Ukusi su kao šupci,svatko ima svoj! {#}

Juventus pon 10.10.2011 00:42
vexx5555 kaže...

Ja sam ti napisao mišljenje o stanju na slikama-kad nešto promijeniš,pukni slike i komentirat ću ponovo. Mogu i ja pisati da ću u svoj komp ugraditi vodeno za par mjeseci,ali to će biti za par mjeseci-nitko ne zna kako će izgledati za tih par mjeseci i glupo je komentirati nešto što se ne vidi-nadam se da tu slažemo.

 

Što se tiče osvjetljenja i natpisa Juventus, tu nemam što komentirati jer: Ukusi su kao šupci,svatko ima svoj! {#}

Prijatelju ti opet govoris napamet,ja ne pricam o nista drugom nego o necem sto treba da izadje na trziste,vec postoi na oficijalni web ali,

http://www.zalman.com/ENG/product/Product_Read.asp?idx=449 nigde ga jos nema,zato ga i ja nemogu prvo kupiti a drugo instalirati

(to je protiv svih zakona fizike) razumes ili da ti jos jednom ponovim.

Sa druge strane ja nemam nista protiv komentarisanja ali imam proti lupetanja oko nesta sta sam ja sam reko ,da cekam da kuler se 

negde blo gde pojavi u Evropi pa da ga narucim.u tome je stvar a ne u hipotetiku o kojoj ti pricas (i ja bi hteo vodjeno hladjenje za par

meseci),ja ne cekam par meseci kod mene se broje dani a mozda i neka nedelja,to ne zavisi 100% od meni,kuler mora prvo na trziste 

pa kod mene u PC.

Kao kod mene u Makedonii tako ni u jednom bivsom drzavom u bivse Juge ne vidim da Zalman prodaje svoje proizvode,zato je to malo

tesko ali ne i nemoguce,posto sam ja svaki drugi hardver narucivao iz inostranstvo.

Ne radi se o tome sta se nevidi,nego o tome sta meni treba ja dobro znam da bi PC izgledao onako kako sam ga ja zamislio.

Valjda se ti slazes sa ovim,ako si sve pazljivo procitao.

Nista licno samo napadas bez osnove,to ti nije dobro.

Juventus pon 10.10.2011 21:56
vexx5555 kaže...

Komentiram ono što vidim, a taj cooler ne vidim-i točka.

Ti izgleda da neznas da pises vise od jedne recenice,a to je zato sto pricas bezvezne price,opet cu ti reci (ono sto sam ja rekao ti ponavljas)

i hteo bi da izgleda kao da ti dajes neke kritike,samim tim kao da se nesto razumes.

CITAJ LEPO PRIJATELJU STA SAM NAPISAO PRIJE PA ONDA PRICAJ.

vexx5555 pon 10.10.2011 21:57
Juventus kaže...

Ti izgleda da neznas da pises vise od jedne recenice,a to je zato sto pricas bezvezne price,opet cu ti reci (ono sto sam ja rekao ti ponavljas)

i hteo bi da izgleda kao da ti dajes neke kritike,samim tim kao da se nesto razumes.

CITAJ LEPO PRIJATELJU STA SAM NAPISAO PRIJE PA ONDA PRICAJ.

 Ti si disleksičan.