LG

LG V20, rasprava!

Smille uto 26.9.2017 16:16

Nisam instalirao nikakav launcher već koristim njegov osnovni.Nevolim baš experimentirati i samo si unosim zbrku, pogotovo što je sve na engleskom i dosta toga nekontam pa bi samo još više bio zbunjen jbg.

Poštelovao sam tako da radi i nisam baš nešto posebno mijenjao i nediram više, nadam se da bi možda neka nadogradnja mogla donijetiHR jezik ali.... dok to nebude i ovako super radi

Yo Momma ned 8.10.2017 11:06
ATJLučko kaže...

Jedno informativno za mene pitanje svim vlasnicima LG V20 gadgeta! 

 

Imate li kao primarni LG-ov izbornik/launcher, ili ste ipak download-ali neki third application, i ako nije tajna koji ?! 

 

Kod mene je Apex prva aplikacija koju instaliram na svaki novi mobitel, pa tako i ovdje.

Smille pet 13.10.2017 23:02

Nakon cca 3 tjedna korištenja super sam zadovoljan s mobitelom i nema nikakvih problema s uređajem do sada bile dvije nadogradnje softwera i sve prošlo super i radi odlično.Još poalo čaćkam po mobu i kontam što je što i kako radi(patnje s engleskim) ali navikavam se 

Smille ned 15.10.2017 10:22

Zna li neko jel postoji opcija za snimanje poziva i razgovora i gdje se to nalazi na LG V20 jbg. pati me engleski(kako to piše na engleskom) pa neznam naći ako ima naravno na Lenovu sam imao tu opcijuu i ponekad dobro dođe.

 

 

Hvala.

Smille ned 15.10.2017 13:05

Sve ja to znam jako dobro i svjestan sam svega ali to ako i koristim, koristim zato što brzo zaboravljam što sam rekao i nekoristi se možebiti za nikakvo sudstvo ili slićne nedozvoljene rabote nemam te namjere...... a posluži kad netko tvrdi da nešto nije rekao a JE.(uhvačen u laži i muljanju što iznimno mrzim ma o čemu se radilo). Jesi se nekada igrao  sa ženom preko telefona

 

LGV20ZAGREB pet 27.10.2017 09:58

Poštovani korisnici,
imam jedno pitanje
Kupio sam LGV20 na stranici mobileshop. Sa iste stranice smo kupili u razmaku od 10 dana 3 ista telefona (brat, kum i prijatelj). E sad jedino na prijateljevom mobitelu ima na meniju hrvatski jezik, dok na ova tri nema.
Moj ima software version v10G-SEA-XX, dok prijatelj koji ima hrvatski meni ( a i puno više jezika) ima software version V10f-AME-XX.

Prema podacima sa neta ovaj moj sa vezijom softvera je namjenjen za tržište Singapura, dok su ovi 3 namjenjena za Ujedinjene Arapske Emirate.

 

Prijatelj tvrdi da mu je kod prvog uključivanja očito povukao hrvatski jezik sa google jer je sinhronizirao podatke sa gmaila i da je to zato što je prije ima LG mobitel.
Zvao sam servis u Zagrebu i tvrde da je to nemoguće.
Inače njegova razina Android sigurnosne zakrpe je 1.4. 2017, dok je kod mene 1.7.2017.
Njemu je danas ponudio update nova verzija software V10g-SEP-23-1017 (968,36 MG)

Ima li netko razumno objašnjenje za gore opisanu situaciju

LGV20ZAGREB pet 27.10.2017 09:59

Poštovani korisnici,
imam jedno pitanje
Kupio sam LGV20 na stranici mobileshop. Sa iste stranice smo kupili u razmaku od 10 dana 3 ista telefona (brat, kum i prijatelj). E sad jedino na prijateljevom mobitelu ima na meniju hrvatski jezik, dok na ova tri nema.
Moj ima software version v10G-SEA-XX, dok prijatelj koji ima hrvatski meni ( a i puno više jezika) ima software version V10f-AME-XX.
Prijatelj tvrdi da mu je kod prvog uključivanja očito povukao hrvatski jezik sa google jer je sinhronizirao podatke sa gmaila i da je to zato što je prije ima LG mobitel.
Zvao sam servis u Zagrebu i tvrde da je to nemoguće.
Inače njegova razina Android sigurnosne zakrpe je 1.4. 2017, dok je kod mene 1.7.2017.
Njemu je danas ponudio update nova verzija software V10g-SEP-23-1017 (968,36 MG)

Ima li netko razumno objašnjenje za gore opisanu situaciju

LGV20ZAGREB uto 14.11.2017 08:28
kbenzema kaže...
Nevezano uz jezik, jesi to uzeo onaj koji je bio na akciji ovih dana, za nekih 2600-2700kn? Taj ti nema eu jamstvo već samo jamstvo trgovine, nadaj se da ti neće zatrebati

 Ne, ja sam ga platio 2820 kuna i namjenjen za tržište Singapura, dok su ova druga tri mobitela bila oko 2550 kuna i namjenjena su tržištu Ujedinjenih Arapskih Emirata.

Inače zvao sam servis u Zagrebu i rekli su da je pokriven jamstvom.

lp

 

Smille uto 14.11.2017 11:19

Naravno da je pokriven jamstvom to ovi dušebrižnici koji ga se nisu dokopali po 2.600kn dižu bezpotrebnu graju jer za tu lovu mob je stvarno super premda će moj nažalost morati u prodaju ali tako je sa tehnikom kupiš kad imaš, pa prodaješ kad nemaš "keša" dakako...