LG

LG V10 - Rasprava

goranbm ned 16.10.2016 14:43
Svenos kaže...

Sve po defaultu, s tim da su zadnjih par fotki bilo ono, u pokretu, tj dođeš, zastaneš na pola sekunde, opališ fotku i nastaviš. Petljao sam malo sa ekspozicijom fotki i išao slikati nebo u nekih 3-4 ujutro pa sam dobio ovo.  Nije "wow" materijal, ali kada razmisliš da je to u biti kamera veličine nokta na palcu... Pokazao bih video što sam snimao neki balet i fontane u Pragu što su me natjerali ali je to 5 minuta 4K snimke tj. nekih 2 gigabajta a ja imam 100kb/s upload tako da...  To ćeš mi morat vjerovat na riječ da je dobra kvaliteta. Ali sam koristio manualni mod videosnimanja i kad se par stvari namjesti, može se kako bi se reklo u piknjicu namjestit kako spada.

 

Super. Da baš ću se poigrati malo sa postavkama :)

 

Pitanje za sve korisnike, da li koristite maskice za mob ili koristite bez maskica ? Ja sam dobio uz svoj neku "prljavo prozirnu" silikonsku maskicu, ali mi mob baš super izgleda i leži bez maskice, samo me strah da bi se moglo ogrebati ovo stakalce od kamerice jer je malo kao izpupčeno, pa ne znam kaj da radim :( hehe

 

Svenos uto 18.10.2016 10:58

Nemam maskicu, nakon 20+ padova minimalne ogrebotine. Moras bas se zagledat da primjetis. Bojao sam se jako za kameru ali zato pazim kad ga stavljam na stol (ne bacam ga) i sve super. https://youtu.be/Xn8BwCx3l3k
Evo durability test, ako se ne varam, stakalce je 6 po skali tj. napravljeno od stakla tako da ce ga jedino skljunak i kamenje ogrebat, stolovi, staklo i plastika nece, tako da bez brige. ;)

goranbm pon 24.10.2016 08:01

Zadnje dvije noći, mi pocucla skoro 30% baterije preko noći. Ne znam koji je razlog. Da li je to i vama tako, pa možemo reći da je normalno, ili ? Ugasim sve, i wi-fi i mobilne podatke, svjetlost je na 50%. Od aplikacija imam ono najosnovnije, nema ništa previše. :(

goranbm uto 25.10.2016 20:45
Dardevil kaže...

Probaj ga okrenuti naopako (za prvu ruku) čisto da se uvjeriš da li bateriju cucla mali display. Ili bilo što staviti preko proximity senzora.

 

Ma evo gledao malo na xda i pogasio neke glupe aplikacije od googla koje ne koristim i neka syncanja, poput google fotki dokumenata i sad je ok, evo cjeli dan potrošio 35% .... A jučer mi ošlo 35% u dva sata a nisam ni koristio mob :D

Gamer21 sub 12.11.2016 13:09

Dosad sam bio nabrijan na lg g4 ali posto citam 100 stranica o bootloopu i maticnim i kaj ja znam cemu sve ne ,odlucio sam upitati ima li itko probleme na lg v10 ? da li je takoder tko presao sa lg g4 na v10 a da su mu garancijski odobrili zamjenu?

mujog čet 8.12.2016 13:12
Gamer21 kaže...

Dosad sam bio nabrijan na lg g4 ali posto citam 100 stranica o bootloopu i maticnim i kaj ja znam cemu sve ne ,odlucio sam upitati ima li itko probleme na lg v10 ? da li je takoder tko presao sa lg g4 na v10 a da su mu garancijski odobrili zamjenu?

LG G4 je super uređaj, a sam bio prezadovoljan dok se nije desio bootloop. Ako ga možeš kupiti jeftino i sa garancijom dvije godine, kupi.  Pogledaj i na XDA-a forumu post u kojem objašnjavaju koje serije imaju bootloop. BTW, moj brat ima LG V10 već pola godine i prezadovoljan je. Secondary cam je bolja na g4, ako ti znače nešto selfiji... 

ocean77 pon 13.11.2017 18:33

Naravno da se isplati...razmisli malo sto mozes za 1350 Kn...jedno veliko nista.
Prvi posteni smartphone ti je oko 1800 Kn i to Xiaomi M1 A1.
Naravno da ima i povoljnijih Xiaomia, ali nisu u rangu V10.
V10 je i danas top model u punom smislu riječi...ima jedino mrvicu slabiji SOC, ali to ce malo tko u svakodnevnom radu osjetiti.