maks0806 uto 31.7.2018 20:14

Ne, onda bi na xiaomijima to koristio, jer im je stock zvuk u krajnju ruku čudan. Prvo sam to uzimao za minus, onda sam skužio da imam 4 videa u 2 mjeseca snimljena na mob, pa mi nije neka preša to. Svakako plus nekome tko puno snima. Htc 10 ima bolesno snimanje zvuka npr. i baš je fora kako kad zumiram na nekoga tko priča, ta osoba se čuje jače na snimci.

Mad Ant čet 2.8.2018 13:53

Evo uboo V30, ducan 4k kn, predobar mob, meni osobno bolji od drugih flagshipova koje BTW gledam svaki dan kod kolega. Nisam jos stigao ustekati studio sluske jer sam na GO, ali za sada sve milina - ekran, hdr, brzina, baterija, fotke i video... Milokliz 😀 Draga kaze to nije ekran, to je televizija 😉

Mad Ant čet 2.8.2018 16:23

Jest istina, htjedoh napisati i da sam gledao i G7 ali kod nas ima samo crni koji ne zelim, svi ga imaju samo po upitu i narudzbi, a na kraju nisam uvjeren da je baterija dovoljno velika. Na kraju je cijena V30 prevagnula te ga je dobila draga, a ja cekam ili bolji izbor G7 kod nas ili V40.

ocean77 sri 14.11.2018 18:40

S9 nebi preporucio jer ima losu autonomiju baterije, a za G7 nisam siguran.
Ako ti je baterija bitna mislim da nijedan od ta dva nije bas sretan izbor.
Sto se ostalog tice, S9 ima bolju kameru i ekran i bolje drzi cijenu.

ana0s sub 1.12.2018 14:50

Registrirala sam se iskljucivo da opisem iskustvo nakon petog dana. Muzjak ga je uzeo preko t-com web shopa prije 8, a poceo ga koristiti prije 5 dana. Jutros ga uzme u ruku da iskljuci alarm, telefon se resetira i nastavi vrtiti logo i "android se pokrece" sve dok nije potrosio nekih 50ak% baterije koliko je bilo. Tih 50% je trajalo sat i pol, za to vrijeme telefon je bio sve topliji i topliji. Pokusali sa svim nacinima resetiranja, power, volume down, kombinacije ove one i na kraju ga odnese u t centar.

Novi mobitel nece dobiti, iako bi po zakonu trebao, zar ne? Osim ako se varam, ali mislim da je rok 15 dana, neki kao zakonski rok spominju cak 6 mj. 

Zanima me moze li to pregrijavanje ostetiti bateriju? I ako otvaraju mobitel da bi zamijenili neki dio, da li je moguce ponovo zatvoriti ga kao sto je bio tvornicki? Pitam jer je telefon kao  odootporan.

Malo sam kopala po netu, nisam pronasla da se netko susreo s time, mozda sam trebala detaljnije pregledati. Ima li netko iskustva s ovako necim? 

Isti problem imala sam i ja s g4, ali nakon tocno godinu dana (bootloop, ako se dobro sjecam, zamijenili su mi maticnu), to je bio taj poznat problem s tom serijom gdje su brojevi zavrsavali sa nesto nesto 100. 

Prije ovog je godinu dana imao g6, nije bilo problema.

Iskreno, meni nije palo na pamet vise se zaj.. s lg-om, uzela sam s9+. Vise love, jos vise mira.

R36 pon 3.12.2018 21:58
ana0s kaže...

Registrirala sam se iskljucivo da opisem iskustvo nakon petog dana. Muzjak ga je uzeo preko t-com web shopa prije 8, a poceo ga koristiti prije 5 dana. Jutros ga uzme u ruku da iskljuci alarm, telefon se resetira i nastavi vrtiti logo i "android se pokrece" sve dok nije potrosio nekih 50ak% baterije koliko je bilo. Tih 50% je trajalo sat i pol, za to vrijeme telefon je bio sve topliji i topliji. Pokusali sa svim nacinima resetiranja, power, volume down, kombinacije ove one i na kraju ga odnese u t centar.

Novi mobitel nece dobiti, iako bi po zakonu trebao, zar ne? Osim ako se varam, ali mislim da je rok 15 dana, neki kao zakonski rok spominju cak 6 mj. 

Zanima me moze li to pregrijavanje ostetiti bateriju? I ako otvaraju mobitel da bi zamijenili neki dio, da li je moguce ponovo zatvoriti ga kao sto je bio tvornicki? Pitam jer je telefon kao  odootporan.

Malo sam kopala po netu, nisam pronasla da se netko susreo s time, mozda sam trebala detaljnije pregledati. Ima li netko iskustva s ovako necim? 

Isti problem imala sam i ja s g4, ali nakon tocno godinu dana (bootloop, ako se dobro sjecam, zamijenili su mi maticnu), to je bio taj poznat problem s tom serijom gdje su brojevi zavrsavali sa nesto nesto 100. 

Prije ovog je godinu dana imao g6, nije bilo problema.

Iskreno, meni nije palo na pamet vise se zaj.. s lg-om, uzela sam s9+. Vise love, jos vise mira.

 https://www.phonearena.com/news/lg-g7-thinq-bootloop-reports-europe-widespread-issues_id111576

 

senderos uto 5.2.2019 12:23
milinho kaže...
Dosta niska cijena za ovaj mobitel:

https://hr.mobileshop.eu/phableti/lg/g7-thinq-lte-64gb-4gb-ram/

Dvije su dileme, isplati li se dati te novce za mobitel koji još uvijek nije dobio Android 9 Pie i koji je polako zanemaren od ljudi, ali i od samog LG-a. I drugo, jel uopće pouzdan taj webshop?

 Ovo mi je nekako prejeftino. Vidim svugdje drugo je minimalno 3300, barem na nabava.net. 

 

Ima li još netko da podijeli iskustvo vezano za ovaj mobitel? Uskoro će G8, možda još malo padne cijena G7, za nekih 3000 kn meni se to čini dobra kupnja? Testovi ga hvale...Mislim da je ipak bolji ovaj flagship od recimo Samsung A8 za par stotina kn manje, ili mate 20 lite i sličnih u tom rasponu...

keki uto 16.7.2019 05:17

Ekipo ponosnim sam Vlasnik LG G7 uređaja malo više od godinu dana. Mobitel je vrh. Nikad nikakvih problema sa njime. Baterija kao i prvog dana,izuzetno fulidan bez štucanja u radu,kamera vrhunska,ekran super, ali ono meni najvažnije je zvuk ma to je milina VRH.

 

Spojio sam svoje studijske slušalice i ostao bez teksta vrhunski. Vanjski zvučnik čudo jedno kako je glasan. Mobitel koristim za sve od multimedije preko surfanja do slanja maila i mogu reći samo da je mobitel vrh