LG

LG G6- Rasprava

RuskeGTT ned 30.6.2019 17:01
thebatman kaže...
RuskeGTT kaže...

zakljucio sam svoju pricu sa lg-jevima...uzeo sam A50

 

na koji nacin najbezbolnije prebaciti slike sa zakljucanog dijela g6 na memoriju samsunga? jel moram otkljucati slike da bi se vratile ponovno u svoj folder (medu hiljadu ostalih slika) pa ih traziti 1 po 1 i prebaciti na drugi mob? ili postoji neki jednostavniji nacin? ili barem da se stvori neki folder unlocked gdje su samo te slike? jer ako ja medu bubam 7000 slika moram nac tih 100-150 slika, necu nikad ih nac :D

 

(ispravan G6, ali mi bilo pun k 3-3,5h SoT-a, ako tko zeli, u prodaju je, dogovorimo se oko cijene)

 Ako si prebacio sve ostale slike, izbriši ih sve sa g6, a onda unlockaj lockane i bit ce ti samo one na g6, onda prebaci i njih.

 rijesio sam tako da sam unlockao i onda spojio mob na komp i na kompu sam stavio sort by modified i nasao ih na prvom mjestu...

 

ugl neznam, ja sam u najboljem slucaju imao 4h i sitno samo zato jer sam bio ili cijeli dan ili veliku vecinu dana na wifiju...isto tako i sa G3...cim sam vecinu dana vani, SoT bude 3h...

Riddler pet 4.10.2019 22:14
Almin94 kaže...
Riddler kaže...
Stigao android 9 na LG G6. Poboljšan UI, čini mi se da je i kamera bolja

 Fluidnost, skrolanje?

 Nije baš najbolje izvedeno, lošije nego do sada. Povremeno zna smrznuti mobitel

Almin94 sub 5.10.2019 01:44
Riddler kaže...

 Nije baš najbolje izvedeno, lošije nego do sada. Povremeno zna smrznuti mobitel

 Koji cirkus od mobitela, za nepovjerovati. Bolje mi je radio prastari Galaxy S3. Fluidniji bio daleko. Strasno. LG vise ni u snu. xD