(N10) Luka sri 29.2.2012 20:56
speedy56 kaže...
77ari kaže...

Kada će doći u prodaju? Danas mi je frend rekao da baterija drži 8 h rada bez prestanka...

Odakle tvoj frend to zna?

Vjerojatno oko 6. mjeseca kod nas, dakle 5. u US, UK.....

Tebi očito nije jasno da "frend iz Amerike" i "rođak iz Njemačke" sve znaju?

77ari sri 29.2.2012 21:27

Ja stvarno neznam odkuda to njemu. Ali ako je to istina da če baterija držati 8 h to je odlično za FULL hd i konfiguraciju koju sadrži.

Predpostavljam da je jako teško ovima koji su se igrali s tim uređajem a nesmiju reči da su prije svih imali mobitel u rukama. Barem bi meni bilo teško.

Mitsuoka sri 29.2.2012 23:42
77ari kaže...

Ja stvarno neznam odkuda to njemu. Ali ako je to istina da če baterija držati 8 h to je odlično za FULL hd i konfiguraciju koju sadrži.

Predpostavljam da je jako teško ovima koji su se igrali s tim uređajem a nesmiju reči da su prije svih imali mobitel u rukama. Barem bi meni bilo teško.

Ma gluposti. Em ce baterija dulje trajat em je 8 sati katastrofalno. Ova konfiguracija će trošit manje nego li SGSII, u vidu procesora, jer 4 jezgre dijele posao i rijetko će kad bit na 100%, a i neće uvijek sve bit upaljene.

 

Tako SGSII ima dulji vijek baterije od SGS-a i Desirea recimo. Nažalost nisam upoznat s baterijom, niti je itko osim par osoba koje šute o tome, tako da se tu ništa ne može izračunat.