vexx5555 ned 13.2.2011 19:17
Check kaže...

 Cijeli tvoj post je smijurija, dokaz da si n00b i da nisi ni prismrdio bilo kojojem drugom os-u.  Vrijeđaš ljude koji koriste druge os-eve a veličaš iOs. iOs je super, ali samo za neke klince koji žele pokazati da imaju iPhone. Što je sa drugim, naprednim korisnicima? Tu je iOs epic fail, bio i bit će.

 

END OF FILE

bistri ned 13.2.2011 21:36
vexx5555 kaže...
Check kaže...

  Cijeli tvoj post je smijurija, dokaz da si n00b i da nisi ni prismrdio bilo kojojem drugom os-u.  Vrijeđaš ljude koji koriste druge os-eve a veličaš iOs. iOs je super, ali samo za neke klince koji žele pokazati da imaju iPhone. Što je sa drugim, naprednim korisnicima? Tu je iOs epic fail, bio i bit će.

 

END OF FILE

 

napredni druze vex sto ja nemogu napravit naprednije a da ti mozes?

Check pon 14.2.2011 11:48
vexx5555 kaže...
Check kaže...

 Cijeli tvoj post je smijurija, dokaz da si n00b i da nisi ni prismrdio bilo kojojem drugom os-u.  Vrijeđaš ljude koji koriste druge os-eve a veličaš iOs. iOs je super, ali samo za neke klince koji žele pokazati da imaju iPhone. Što je sa drugim, naprednim korisnicima? Tu je iOs epic fail, bio i bit će.

 

END OF FILE

hah:D ajde neka ti je... al eto da znas da od winmo 5.0 sam bio sam na winmo uredajima (wizard, tuch, xperia i zadnji je bio hd2), prije toga sam imao symbiane i to onu kramu koja je bila hit jos 2003 mislim 6600 ak se nevaram, i trenutno imam i xperiu x 10 i iphone 3gs... i sve i jedan uredaj od navedenih su bili rootani/flashani kako god hoces ih zovi.... i sad trenutno najvise koristim iOS i radi mi sve za sto sam koristio winmo... exchange, vnc, office, acad (stovise, nije radio na winmo i to je glavni razlog zasto i koristim iOS)... tak da, oprosti na izrazu, ali nekenjaj... ak mislis da si napredni korisnik jer znas mjenjati melodije na mobitelu , a to nemozes na ne jailbreakanom iphonu (mislim, na mp3, jel) onda si ga nemoj kupovat jer ocito nemas pojma o cemu pricas... 

uostalom, ova tema nije koji je os bolji za koga, ak se oces prepucavat zapocni temu na forumu isvadaj se, sigurno ces naci dovoljno ekipe zeljne prepucavanja

 

 

END OF FILE

grimyHR pon 14.2.2011 13:19

koristiti autocad ili sto se toga tice bilo koji program za grafiku, vektorsku ili rastersku na kapacitivnom ekranu je sprdacina, tak da je za to iphone ili bilo sta sa kapacitivnim ekranom beskorisno smece, to jedino da ima fizicku qwerty tipkovnicu(koju nema) pa da ispisujes sve naredbe

Stoja pon 14.2.2011 13:30
grimyHR kaže...
koristiti autocad ili sto se toga tice bilo koji program za grafiku, vektorsku ili rastersku na kapacitivnom ekranu je sprdacina, tak da je za to iphone ili bilo sta sa kapacitivnim ekranom beskorisno smece, to jedino da ima fizicku qwerty tipkovnicu(koju nema) pa da ispisujes sve naredbe

Što si ti zabrijao?? Kaka vektorska grafika i autocad, pričamo o iMiniPhone-u{#} Ali što se toga tiče zato imaš one kapacitivne styluse sa kojima se može biti precizan i na kapacitivnom ekranu mada ne kužim tko će tako nešto za išta ozbiljno koristiti, a za neozbiljnu zezanciju je preciznost sa prstom više no dovoljna{#}

grimyHR pon 14.2.2011 14:10
Stoja kaže...
grimyHR kaže...
koristiti autocad ili sto se toga tice bilo koji program za grafiku, vektorsku ili rastersku na kapacitivnom ekranu je sprdacina, tak da je za to iphone ili bilo sta sa kapacitivnim ekranom beskorisno smece, to jedino da ima fizicku qwerty tipkovnicu(koju nema) pa da ispisujes sve naredbe

Što si ti zabrijao?? Kaka vektorska grafika i autocad, pričamo o iMiniPhone-u{#}  Ali što se toga tiče zato imaš one kapacitivne styluse sa kojima se može biti precizan i na kapacitivnom ekranu mada ne kužim tko će tako nešto za išta ozbiljno koristiti, a za neozbiljnu zezanciju je preciznost sa prstom više no dovoljna{#}

  pa dobro jesi ti procitao post na koji je moj post odgovor? i kapacitivna olovka nije precizna, nemas pojma

Check pon 14.2.2011 16:50
grimyHR kaže...
koristiti autocad ili sto se toga tice bilo koji program za grafiku, vektorsku ili rastersku na kapacitivnom ekranu je sprdacina, tak da je za to iphone ili bilo sta sa kapacitivnim ekranom beskorisno smece, to jedino da ima fizicku qwerty tipkovnicu(koju nema) pa da ispisujes sve naredbe

istina, crtat je uzasnu lose, ali jako dobro dode za brzi pregled fajlova, nemoras nositi tablet neki neg sam na telefon i gledaj, vecinu stvari sa 2011 hvata, tj vidis cjelu konstrukciju itd... ali sumnjam da bi ovaj iPhone mali mogao to, na ovom se taman vidi, ali manji bi se morao dobro napregniti

grimyHR pon 14.2.2011 17:42
Check kaže...
grimyHR kaže...
koristiti autocad ili sto se toga tice bilo koji program za grafiku, vektorsku ili rastersku na kapacitivnom ekranu je sprdacina, tak da je za to iphone ili bilo sta sa kapacitivnim ekranom beskorisno smece, to jedino da ima fizicku qwerty tipkovnicu(koju nema) pa da ispisujes sve naredbe

istina, crtat je uzasnu lose, ali jako dobro dode za brzi pregled fajlova, nemoras nositi tablet neki neg sam na telefon i gledaj, vecinu stvari sa 2011 hvata, tj vidis cjelu konstrukciju itd... ali sumnjam da bi ovaj iPhone mali mogao to, na ovom se taman vidi, ali manji bi se morao dobro napregniti

  meni je presitno bilo za pregledavati dwg na htc atheni, a to je 5" ekran, za to se uzima tablet od 1000+€(sa, zamislite, rezistivnim ekranom(ovo napominjem samo za one mutavce medu vama koji se kunu u kapacitivni ekran kao nesto super...))

ansha pon 14.2.2011 18:23
grimyHR kaže...

  meni je presitno bilo za pregledavati dwg na htc atheni, a to je 5" ekran, za to se uzima tablet od 1000+€(sa, zamislite, rezistivnim ekranom(ovo napominjem samo za one mutavce medu vama koji se kunu u kapacitivni ekran kao nesto super...))

Vau! Tablet od 1000+ € ima kapacitivni ekran!

 

Space shuttle i ISS koriste 386ice pa bi i mi trebali valjda? {#}

 

Mislim da je i najmutavijem od mutavaca jasno da je za telefone kapacitivni ekran puuuno bolji od rezistivnog.

grimyHR pon 14.2.2011 18:30
ansha kaže...
grimyHR kaže...

  meni je presitno bilo za pregledavati dwg na htc atheni, a to je 5" ekran, za to se uzima tablet od 1000+€(sa, zamislite, rezistivnim ekranom(ovo napominjem samo za one mutavce medu vama koji se kunu u kapacitivni ekran kao nesto super...))

Vau! Tablet od 1000+ € ima kapacitivni ekran!

 

Space shuttle i ISS koriste 386ice pa bi i mi trebali valjda?  {#}

 

Mislim da je i najmutavijem od mutavaca jasno da je za telefone kapacitivni ekran puuuno bolji od rezistivnog.

  nisam ni mislio da se ti neces naci prozvanim

i tableti od 1000+€(bar oni namjenjeni profi upotrebi) NEMAJU  kapacitivne ekrane, al glavno da ti meljes svoje...