MujagaWudakhi sri 29.2.2012 15:42
kizo2703 kaže...
escobar_ kaže...

  

MujagaWudakhi kaže...

opaaa.. :D... zalost.. na poslu sam... skidam 6 mb u sec a ne mogu ih instalirati prije 10 navecer... :/ pišite ljudi doživaljaje :D

Zato postoji TeamViewer ,lijepo se spojim doma i krenem s downloadom!! {#} Dok ja dođem doma ,iso će čekat ,skinut!

eheheheh... imam TW... i koristim ga redovito...ali svejedno ne mogu preko njega instalirat... puknem na stick pa obavim to kad dodjem doma :D

 

 

escobar_ sri 29.2.2012 15:54
AceRimmer2012 kaže...

Jesu li driveri isti kao za Win 7?

Iz dosadašnjeg iskustva uglavnom je radilo sa svim driverima za Windows 7. No nije isključena mogućnost da nešto neće fercerati mada će to vjerovatno biti u rijetkim slučajevima.

Envy sri 29.2.2012 17:29
royalhero kaže...
@Envy svaka čast ako imaš samo DevPreview, ja nisam sa njim mogao izdržati puno.

Betu ću koristiti za učenje razvijanja Metro aplikacija, radio sam jednu ima 1-2 mjeseca, ništa specijalno, ali nekako nisam bio dobar sa Developer Previewom.

Već sam nekome objasnio kako se to desilo.. Nekim čaprkanjem pokvario sam MBR sektor na disku i time nepovratno uništio particiju sa 7-com. Instaliram WDP (Windows Developer Preview) da probam kako će stvar raditi In Vivo, iako sam jako bio zadovoljan u Hyper-V okruženju (hvala Tonči na preporuku virtualke). Eh onda je nastala frka sa vremenom, iako sam ja htio da vratim 7 ja jednostavno sedmicama nisam imao pola dana da sve to stavim na noge. I evo me gdje sam sada. Da sutra nije praznik u BiH (1. mart je dan nezavisnosti) čisto sumnajm da bi i ovih dana imao vremena da sredim disk.

Što se tiče kratkih iskustava skoro sve 5. Sada se ruši jednom sedmično, (Kizo, nije više jednom dnevno) i uvijek je 'unexpected kernel mode trap' i uvijek kada je neki Browser uključen (nikada Film, Photoshop CS5 ili nešto deseto) ili sam Explorer. Napominjem da mi PC radi 24/7.

 

Godin kaže...

Ja skidam....download ide dobro,za pola sata   je tu.

Oooj blago vama.. Meni ide 80 KB/s, biti će tek za 8 sati :(((

 

PS: danas u 13h takodjer je nešto novo prestavljeno, ali u Maranellu. Naime riječ je o nasljedniku Ferraria 599 GTB Fiorano. Odličan dan ;))

Godin sri 29.2.2012 17:39

Ja, ima pola sata, skinuo,ispržio.instalacija će pričekati,jer sam i ja imao nekih problema sa boot sektorom,pa moram još otkriti do čega je to u stvari bilo u Developer verziji.

Možda netko zna?

vrx sri 29.2.2012 18:39
Alkaline kaže...

Skida se na "Download PC-u" dok se na glavnom slažu particije za triple boot (Win 7, Win 8 CP, Ubuntu 11.10).

hehe, pa još malo i bu ti zafalilo particija,

nadam se da budeš proslijedio,meni se neda skidati :D ,plaćam kavu nakon bolovanja...

Godin sri 29.2.2012 18:40

Samo da vam kažem iz prve ruke...instalirao sam ovo i maknuo na jedvite jade.Prvo-nije mi prepoznao USB bežični stick za internet,onda nakon instaliranja drivera sa CD-a,još gore,nije ih prepoznao,počeo se restartati nakon 1 sekunde....Poludio sam.

Ubacio instalacijski CD od Windows 7,išao na install,formatirao particiju sa Windows 8,kompjuter poludio i počeo tražiti greške po disku,ali na sreću se nekako uspio pojaviti boot ekran od Sedmice.Kao da sam Gospu vidio....

Bježim od ovoga zasad.Horror.

AceRimmer2012 sri 29.2.2012 20:57

Ne treba. Meni se nije odmah ponudio dual boot. Ali sam riješio problem. Desni klik na My Computer - Properties. Klikneš na Advanced System Settings, zatim na Settings pod Startup and Recovery. Default sam postavio win 7, time 10 sec. i to je to.

Btw osmicu sam instalirao na računalu na kojem je već bila instalirana sedmica

311008 čet 1.3.2012 11:54

Jucer instalirao x64.Dosta komplikovano za rad, pa me bas i ne privlaci pipkat sa misonjom po ekraju.Ram manje koristi i to dosta manje s obzirom da sam pokreno 2 aplikacije i koristio je malo preko 500 mb.Sa driverima niti jednim nisam imao problema, samo malo je nastao problem oko otvaranja videa (nemoze da otvori sve vide vjerovatno codeci).I ono sto me najvise nervira logon scren hebena ribica u kockastom obliku, pa mogli su stavit barem animacijsku ribicu a ne onu glupost na log onu.Sve u svemu radi extra mada ne preporucujem pocetnicima jer ce se ljudi pogubit.Instalacija jako brza cak brza od 7.Zauzece HDD pa tu negdje kao i 7.11 gb clean instal.Za cudo da je bio stabilan s obzirom da je ipak to beta sto me pozitivno iznenadilo.Vidi se da jos nije potpuno dovrseno ali nadam se najboljem.Pokusaj prilagodbe i tauch i ovim starijim monitorima, pa ne bas.Toliko sto sam do sad vidio :)