jurluk uto 26.10.2010 20:44
enloz kaže...

 

Ja niti imam AntiVirusni program, niti sam u zadnjih godinu dana ikad imao problema sa virusima. Tak da to ovisi samo o tebi, jedino sam jednom pokupio jednog sa frendovog sticka... -.-

Komp (WinXP) je online 24/7, reinstaliram OS svakih mjesec dana i gonjaj...

welcome to the club ;)

 

ma dobro, nisam ni ja u zadnje vrijeme baš puno puta. dobro, sad sam u zadnja 2 tjedna dva puta reinstalirao sebi, i jednom bratu, al prije toga je bilo nekih 8 mjeseci pauze ;)

captain_soap_McTawish uto 26.10.2010 20:49

Xp je bio dobar za svoje vrijeme te zaslužuje dostojan odlazak. Ipak je to jedan od najboljih(za svoje vrijeme) MS-ovih oseva. Odlazi OS na kojemu su mnogi učili rad na kompjuteru. Odlazi OS koji je dosta godina bio pojam za računalo. Zasluženo će otići u informatički raj gdje se nalaze svi dobri osevi i promatrati kako se u informatičkom paklu muče mileniumi.

 

Sada svi na minutu ugasite kompjuter da bi odali počast xp-u.

 

Pokoj mu duši.

EVO uto 26.10.2010 21:00
captain_soap_McTawish kaže...

Xp je bio dobar za svoje vrijeme te zaslužuje dostojan odlazak. Ipak je to jedan od najboljih(za svoje vrijeme) MS-ovih oseva. Odlazi OS na kojemu su mnogi učili rad na kompjuteru. Odlazi OS koji je dosta godina bio pojam za računalo. Zasluženo će otići u informatički raj gdje se nalaze svi dobri osevi i promatrati kako se u informatičkom paklu muče mileniumi.

 

Sada svi na minutu ugasite kompjuter da bi odali počast xp-u.

 

Pokoj mu duši.

Ja sam semoro učit na milleniumu. Neka gori u paklu. Premda je Me imo bugova,bio je dosta dobar za mene, tj.  low end korisnika(u to vrijeme).

XP će uvijek ostat jedan od najboljih, a po meni je  jedini produkt koji je microsoft pogodio kako spada(sedmica se isto tu može svrsta, al ona je više Vista).

rustweaver uto 26.10.2010 21:03
EVO kaže...

Ja sam semoro učit na milleniumu. Neka gori u paklu. Premda je Me imo bugova,bio je dosta dobar za mene, tj.  low end korisnika(u to vrijeme).

Aaaaa

 

Moron Edition ili Multiple Error, kako god ti draze...

EVO uto 26.10.2010 21:10
rustweaver kaže...
EVO kaže...

Ja sam semoro učit na milleniumu. Neka gori u paklu. Premda je Me imo bugova,bio je dosta dobar za mene, tj.  low end korisnika(u to vrijeme).

Aaaaa

 

Moron Edition ili Multiple Error, kako god ti draze...

Šta nije mistake edition?

hrvatskafarkasevec uto 26.10.2010 21:18
Danny_HR kaže...
enloz kaže...

 reinstaliram OS svakih mjesec dana i gonjaj...

ZOMG!

Nisam OS reinstalirao od prvog mjeseca prošle godine, a mislim da neće sigurno biti potrebe još bar toliko ako ne i dulje. Vista je bila 2,5 godine ista instalacija.

dobar si ti ja ga znam skoro svaki tjedan 

enloz sri 27.10.2010 20:53
hrvatskafarkasevec kaže...
Danny_HR kaže...
enloz kaže...

 reinstaliram OS svakih mjesec dana i gonjaj...

ZOMG!

Nisam OS reinstalirao od prvog mjeseca prošle godine, a mislim da neće sigurno biti potrebe još bar toliko ako ne i dulje. Vista je bila 2,5 godine ista instalacija.

dobar si ti ja ga znam skoro svaki tjedan 

 

nakon jedno mjesec, dva... osijetim da je komp dosta sporiji, iako ga svaki tjedan defragmetiram (Disckeeper) i svaki dan CCleaner-am.... 

zato sam si napravio image sa svim driverima / soft... i za sat vremena stavim novi xp

RaNzO čet 28.10.2010 01:23
hrvatskafarkasevec kaže...
Father_Dougal kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

dobar si ti ja ga znam skoro svaki tjedan 

Možda bi bilo bolje da se naučiš administraciji sustava :)

hehe ma ja to iz dosade probavam linuxe i tak 

ne radim to zbog nekih virusa ili fail-ova 

a dual boot? :)

hrvatskafarkasevec čet 28.10.2010 01:25
RaNzO kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...
Father_Dougal kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

dobar si ti ja ga znam skoro svaki tjedan 

Možda bi bilo bolje da se naučiš administraciji sustava :)

hehe ma ja to iz dosade probavam linuxe i tak 

ne radim to zbog nekih virusa ili fail-ova 

a dual boot? :)

nema potrebe slozim si sve programe u roku 15 min nakon instalacije os-a probam na par dana idem dalje 

Sad sam na Mint 10 i mislim da cu malo duze ostat