Gerontius uto 18.8.2009 23:43
Ivan(4) kaže...

Ok za studente, ali nekako sam podozriv prema mogućnosti da me lekar leči pomoću aplikacija za iPhone. Inače se slažem, kao i svaki kompjuter, uređaji poput iPhonea su onoliko dobri koliko su dobre aplikacije za njih.

 

dakle... želiš da te liječi netko tko odkad je završio fakultet nije otvorio nijednu knjigu?

Ivan(4) sri 19.8.2009 00:50

Slažem se da nije tako i samo budale je sramota da pročitaju nešto što ne znaju, a Lexi je, koliko sam u međuvremenu video, priznata medicinska publikacija, tako da sam bio neopravdano skeptičan. Takođe, nadam se da ćeš mi oprostiti, ali malo sam nervozan kad su lekari u pitanju poslednjih dana, prijateljica koja je imala neku rutinsku operaciju početkom godine se pre 10 dana sva istraumirana vratila sa magnetne na kojoj se videla velika senka od nekog metala za koji nisu znali da joj kažu otkud tu, da bi joj juče rekli da senku možda pravi konac za ušivanje ako je od hroma. Viče

 

bubbach sri 19.8.2009 01:17
ivaninho kaže...

Ne bih ni ja iPhone za LG KU990! NIKADA!!!! iPhone treba znati koristiti, to je sve što ću reći!

x

 

sve sta cu ja reci, na ovom forumu ima bolesno puno budala.

pod cijenu kartona tvrdim da je covjek koji primi iphone u ruku i kaze da je smece od uredjaja retard od kojeg vise zalim samo one retarde koji ga NISU niti primili u ruku a kazu da je smece.

usporedjivat tamo neke el-đije kaj se dobiju s praškom za veš s iphonom je ne smijesno nego lišeno apsolutno svakog zdravog rasuđivanja. iako svjestan da ovim postom nisam doprinio zajednici, doprinio sam sebi jer dobivam proljev od ovih dezurnih mrzitelja onog sto si eventualno ne mogu priustiti. gori ste od desnicara. BLJUV!

Kole sri 19.8.2009 09:17

Iskreno receno i nemaju neku zaradu na iphonu.Naprimjer ja sam prije 2 tijedna
uzeo 3gs u tarifi i300 i platio sam ga 100 kuna,imao sam 12000 bodova to je popust 800 kn.
prvih 6 mj.je akcija na tarife 50posto znaci placam 150 kn 6 mj.
I nakon tih 6 mj. Spustim se na tarifu i150.tako da sam 2godine na
tarifi i150.Naprimjer za nokiju n96 za iste sve gore navedene
uvjete morao bi jos nadoplatiti 2198kn.

virtualAThome sri 19.8.2009 10:41

Ja imam iPhone od 2G, preko 3G do sada 3GS-a i reci cu samo da nikad u zivotu nisam imao zabavniji gadget do sada. Ne sjecam se da me nesto vise odusevljavalo ikad nego moj iPhone. Stvar je samo da ga morate otkljucati i onda postaje malo cudoviste. A jos ako dodate i hackulous, nema mu premca.

Stoja sri 19.8.2009 19:44
marko009 kaže...

 ti ne znas kaj pricas.. odkad to sonyericson ima bolji player od appleovog? koji se sonyjev mp3/mp4 player prodaje bolje od ipoda? i kud ste svi zapeli za fart machine, sto jest glupost, a ima jos tisuce drugih vrlo korisnih aplikacija...

i kaj bi ti ova zadnja recenica trebala znacit? ocito nikad nisi imao u rukama iphone

A ti ne čitaš kak treba.Ja uspoređujem sony ericsson walkman mobitel sa iphonom(a ne walkmane mp4 sa ipodom)i probao sam player na iphonu i mogu reć je kvaliteta zvuka prosječna te sa njihovim original slušalicama očajno.Ja sam na tim slušalicama uspijo čut 2 različita spektra frekvencije:visoke i još više.Basevei,što je to?Toga na iphonu nema a da nekažem da te slušalice su toliko loše i iznjih probija zvuk da čujem što neku sluša dok se vozim u busu(punom ljudi naravno)Sad mi nemoj reć da ima 3,5mm konektor te da si mogu stavit bolje slušalice jer za 6000kn oču kvalitetne slušalice a sa w995 dobiješ odlične slušalice(ukomponirane sa clear bas i clear stereo dobije se vrlo visoka kvaliteta i čistoča zvuka u svim basevima i višim frekvencijama)a dođe me i jeftinije na kraju.Ak nisi probao onda nemoj ni govorit da je bolji i nemoj mi govorit što se bolje prodaje...i wow ima njaviše igrača pa je igra katastrofa

 

U vezi zadnje rečenice sam htio reć kako sav softver/igre za svoj mobitel mogu dobit besplatno dok za iphone treba kupit(naravno ima i besplatnih al ih se može uzet samo preko app store)a da bi se moglo drugačije treba se napravit jailbreak.Samo više muke nepotrebno...