F10EXX pet 25.11.2011 17:45
Xanzzu kaže...

Ali ne uredu je, iPhone je jeftniniju uz ugovor na 12 mjeseci uz tarifu 600 ili 400.

Dali to to čini upravu? Ne, jer to nisi napisao. iPhone je samo jeftiniji uz ove tarife (koliko ja vidim), a koje ti nisi niti spomenuo. I kad sam te lijepo pitao kako je jeftiniji, samo si tolski odgovorio na pretpalatu. I opet nisi u pravu jer je Galaxy generalno jeftiniji na pretplatu, posebice ako gledaš ugovore na 24 mjeseca.

 

Hebo vas ja kad ne znate niti čitati niti pisati.

I onda drugi trolaju pih.

O cem ti pises?

 

2 godine   600    400        200     100      50

S2             9      1999     2499    2999    3499    

4S            199    999       1699      2899    3499

 

Dakle, jeftiniji je samo uz pretplatu 600, i to za 1/3 mjesecnog racuna.

 

Svugdje drugdje je skuplji, posebno u 400 i 200 kn, koji se i najvise uzimaju za tu klasu mobitela.

zoki.zlikowski pet 25.11.2011 17:47
bistri kaže...

Dobar mobitel je ko dobra zena, ako nemas zamjerki nebudes ju mjenjo nit zavidio susjedovoj, otprilike.

Je, ti ne bi, ali sused (oženjen za Androida) gleda u moju (iPhone) i govori kako je loša s decom i kaj si ne nabavim neku lepu, debelu. Ko' kak' je njegova kaj zna kuhati, a i dobra je s decom (to kaj je grda kak' pajcek, to nema veze).

Xanzzu pet 25.11.2011 17:57
Paaadobranac kaže...
Xanzzu kaže...

 iPhone je samo jeftiniji uz ove tarife (koliko ja vidim).

 

Pogledaj ponovo. {#}

Heh, nekad zaboravim koliko su neki ljudi jadni u raspravi.

Slobodno možeš naći (i staviti) još neku tarifu, zato sam napisao "koliko ja vidim" jer dalje nisam išao gledati.

To niti ne mijenja ništa od toga što si ti napisao, tj. što nisi napisao, a naravno slobodan si da se ispraviš.

 

Ma pusa velika tebi {#}, i nemoj jesti puno pašteta, to ti škodi.

 

 

F10EXX pet 25.11.2011 18:01
Xanzzu kaže...

Heh, nekad zaboravim koliko su neki ljudi jadni u raspravi.

Slobodno možeš naći (i staviti) još neku tarifu, zato sam napisao "koliko ja vidim" jer dalje nisam išao gledati.

To niti ne mijenja ništa od toga što si ti napisao, tj. što nisi napisao, a naravno slobodan si da se ispraviš.

 

Ma pusa velika tebi {#}, i nemoj jesti puno pašteta, to ti škodi.

 

 

Jedini koji si napisao glupost si ti, a sad to jos i negiras, sto te cini najjadnijim ovdje.

McD pet 25.11.2011 18:16
Bruno Matejcic kaže...

Ja sam bio 2 godina na androidu i upravo kupio 4s

Ovdje nema dileme iPhone je od androida bolji za klasu

Hmm, od 21 mjesec koliko si rgeistriran na forumu imas ukupno 1 post i to je ovaj

Da nije ovo neciji multinick?

Random. pet 25.11.2011 18:19
McD kaže...
Bruno Matejcic kaže...

Ja sam bio 2 godina na androidu i upravo kupio 4s

Ovdje nema dileme iPhone je od androida bolji za klasu

Hmm, od 21 mjesec koliko si rgeistriran na forumu imas ukupno 1 post i to je ovaj

Da nije ovo neciji multinick?

  Da. To je moj multinick s kojim propagiram Apple. umad?

Xanzzu pet 25.11.2011 19:11
F10EXX kaže...

Jedini koji si napisao glupost si ti, a sad to jos i negiras, sto te cini najjadnijim ovdje.

Može, ja prizmam, samo mi navedi točno gdje sam pogriješio i gdje to točno negiram. 

Dok ti misliš, evo samo da ti pokažem da ne znaš čitati.

Xanzzu kaže...
Paaadobranac kaže...

Lol što se obazireš pa iPhone 4s košta tisuću kuna manje od galaxy s2 u VIPu. Znači da korisnici iPhonea imaju 200 pašteta više. :D

Kako?

iPhone je jeftiniji? (Ja nisam nigdje rekao da nije).

 

Paaadobranac kaže...

Ljudi koji se hrane paštetama uređaju kupuju na ugovor. 

To je uredu, ali svejedno iPhone nije jeftiniji sa svakom tarifom.

Ja sam gledao produljenje ugovora na 12 i 24 mjeseci (jer sam pretplatnik). Dalje nisam gledao, ali nisam niti trebao. Paaadobranac kaže da je iPhone jeftiniji na pretplatu ništa više, kakve veze ima koja kategorija mene zanima? Ovdje gjde ja gledam nije, i to je dovoljno jer su obje u ponudi. Tako ti gledaš samo nove ugovore, ali ne to ne navodiš:

F10EXX kaže...

O cem ti pises?

 

2 godine   600    400        200     100      50

S2             9      1999     2499    2999    3499    

4S            199    999       1699      2899    3499

 

Dakle, jeftiniji je samo uz pretplatu 600, i to za 1/3 mjesecnog racuna.

 

Svugdje drugdje je skuplji, posebno u 400 i 200 kn, koji se i najvise uzimaju za tu klasu mobitela. 

A uz produljenje ugovora ne gledaš, ili to ne spada u ponudu? 

Toliko licimjerstva je stvarno nevjerojatno. 

 

 

linuxjuzer pet 25.11.2011 20:19
LordShgi kaže...
linuxjuzer kaže...

Neka,neka..nek su nama Jabučari uzbuđeni i sretni{#}.Istina Bog,sada treba razmišljati kako preživjeti godinu dana na pašteti,ali bitno da oni imaju svoju igračkicu.WE LOVE HAPPY CHILDREN..{#}

Ne žive svi na pašteti, zašto si onaj koji si to može priuštiti nebi kupio jedan ovakav mobitel. Pogotovo kad daju do 900kn popusta.

KAKAV mobitel..??..Normalni ljudi kupe smart za taj popust koji si spomenuo.Dakle,mobitel primarno namjenjen razgovoru,sms-u,mail-u i malo za hitno posurfati.Sve se to može dobiti za ne 900 kuna,nego pišljivih 100 eura.Kakvi smo inače na balkanu,ovo sa paštetom i nije daleko od istine,..bitno da imamo fancy aute,smartije,idemo na skijanje,a onda cvilimo kad treba bankama vratiti potrošeno,onda su banke pljuc..!!! {#}

F10EXX pet 25.11.2011 20:32
Xanzzu kaže...

A uz produljenje ugovora ne gledaš, ili to ne spada u ponudu? 

Toliko licimjerstva je stvarno nevjerojatno. 

 

 

Hahaha, cijene za novi ugovor su iste kao i cijene za produzenje na 24 mjeseca.

LordShgi pet 25.11.2011 22:03
linuxjuzer kaže...
LordShgi kaže...
linuxjuzer kaže...

Neka,neka..nek su nama Jabučari uzbuđeni i sretni{#}.Istina Bog,sada treba razmišljati kako preživjeti godinu dana na pašteti,ali bitno da oni imaju svoju igračkicu.WE LOVE HAPPY CHILDREN..{#}

Ne žive svi na pašteti, zašto si onaj koji si to može priuštiti nebi kupio jedan ovakav mobitel. Pogotovo kad daju do 900kn popusta.

KAKAV mobitel..??..Normalni ljudi kupe smart za taj popust koji si spomenuo.Dakle,mobitel primarno namjenjen razgovoru,sms-u,mail-u i malo za hitno posurfati.Sve se to može dobiti za ne 900 kuna,nego pišljivih 100 eura.Kakvi smo inače na balkanu,ovo sa paštetom i nije daleko od istine,..bitno da imamo fancy aute,smartije,idemo na skijanje,a onda cvilimo kad treba bankama vratiti potrošeno,onda su banke pljuc..!!! {#}

Čuj nekima mobitel koristi za čoškanje po guzici. Ali neki ljudi ga koriste ko prijenosnu igracu konzolu, kalendar, internet, mail, fotoaparat i takvi ljudi žele taj "smartphone". I ljudi koji imaju novaca i žele više kupe iPhone. I da, ŠTO FALI PAŠTETI? :P

Xanzzu pet 25.11.2011 22:31

F10EXX kaže...
Hahaha, cijene za novi ugovor su iste kao i cijene za produzenje na 24 mjeseca.
I ponovno kažem:
Xanzzu kaže...
Ja sam gledao produljenje ugovora na 12 i 24 mjeseci (jer sam pretplatnik). Dalje nisam gledao, ali nisam niti trebao. Paaadobranac kaže da je iPhone jeftiniji na pretplatu ništa više, kakve veze ima koja kategorija mene zanima? Ovdje gjde ja gledam nije, i to je dovoljno jer su obje u ponudi.
Pogledaj i one za 12 mjeseci. Ne može se reći da je iPhone jeftiniji, jer ovisi o tarifi. Možda tebi tarifa odgovara, a meni ne, subjektivno je.
I naravno, iako je cijela poanta od početka ove diskusije bila da se ne može tako generizirati, svejedno me hvataš na osnovu toga što nisi napisao iz koje tarife uzimaš cijene iz pretpostavke da ću sam tražiti informacije koje mi zapravo ne trebaju, općeniti ili za poantu moga posta. Ali dobro, sam sam si kriv jer ne provjeravam.
F10EXX kaže...
Svugdje drugdje je skuplji, posebno u 400 i 200 kn, koji se i najvise uzimaju za tu klasu mobitela. 
I sad kad smo kod toga da se osvrnem na ovo malo, dali je ovo iz glave ili nekakvu statistiku iz vip-a? 
Napravio jesam jednu grešku i sad sam je vidio kad sam provjeravao tarife:
Xanzzu kaže...
 I opet nisi u pravu jer je Galaxy generalno jeftiniji na pretplatu, posebice ako gledaš ugovore na 24 mjeseca.
Zapravo je uz ugovor od 12 mjeseci općenito jeftiniji krivo sam zapamtio, pogledao, ili što već. Tu sam pogriješio i priznajem. 

margera666 pet 25.11.2011 23:12

najodaniji su jer neznaju za nis bolje i bitno im je da je samo jabuka iza,kaj ona neka smikerica s luj viton torbom na zg spici zna o iphonu,bitno da je samo jabuka...ja nisam odan i sljedeci mob mi je definitivno android jer nezelim imat mob i ko vecina ljudi,da i te price kak je iphone najbolji jer je najprodavaniji su prejadne,pa je david guetta i pitbull i ona gaga i bilo kakva pop i techno smeca najslusaniji pa neznace da su najbolji(nisu ni blizu tomu)

woodgamesfx pet 25.11.2011 23:13
margera666 kaže...

najodaniji su jer neznaju za nis bolje i bitno im je da je samo jabuka iza,kaj ona neka smikerica s luj viton torbom na zg spici zna o iphonu,bitno da je samo jabuka...ja nisam odan i sljedeci mob mi je definitivno android jer nezelim imat mob i ko vecina ljudi,da i te price kak je iphone najbolji jer je najprodavaniji su prejadne,pa je david guetta i pitbull i ona gaga i bilo kakva pop i techno smeca najslusaniji pa neznace da su najbolji(nisu ni blizu tomu)

 

Stari s kim se ti svađaš ????

EchoOne sub 26.11.2011 02:20
Bruno Matejcic kaže...

Ja sam bio 2 godina na androidu i upravo kupio 4s

Ovdje nema dileme iPhone je od androida bolji za klasu

Tako je! Reci ti njima kako si bio na Androidu 2 godine! :)

Da nije slučajno taj Android imao ime? Galaxy3? Hauwei? Xperia X10 mini?

 

To je koda ja kažem da sam bio na iOS-u 3 godine i sad prešao na HTC Desire. Nema dileme, Desire je bolji za klasu.

To što je prvi mobitel bio obični iPhone ili iPhone 3g, a ne recimo 3gs ili 4 za koje se to već ne može baš tako reći.. E to je drugi par rukava..

Simbamef ned 27.11.2011 21:58

iPhone je jeftiniji u svim tarifama osim kod produženja ugovora za godinu dana (u 1/8 tarifa, a ti upikneš baš tu - pa tko normalan mijenja mobitel svake godine). Sada stvarno ne znam tko je ovdje lud. Očito ja jer trošim vrijeme  __.

Ma kupite što hoćete, vaši novci.

 

 

Nema razlike u cijeni između  Novi ugovor 24 mj / Produženje ugovora 24 mj

                600     400     200       100

***iphone 4S         200      1000      1700      2900

***SGS 2           9      2000      2500      3000

 

 

 

Nema razlike u cijeni između  Novi ugovor 12 mj / Produženje ugovora 12 mj

                 600       400      200       100

***iphone 4S         1900      2200      3200      4000

***SGS 2         2800      3000      3200      3300